Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

daf 1850????οκ...μου θυμίζει τα χρυσαφικά που πουλάνε στα κανάλια...-μόνο τώρα και για τους επόμενους 10 τυχερούς...μαργαριταρένιο κολιέ από 2000 ΜΟΝΟ 59 ευρώ και δώρο τα σκουλαρίκια...:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: μα ακριβως αυτο λεμε!!!:rolleyes::tongue: μονο που δεν ειχε δωρο σκουλαρικια...αλλα μια χαλια καρφιτσα...γμτ!:tongue:

αν δεν ηταν γνωστο στοκατζιδικο δεν θα ειχα καμια αμφιβολια οτι μας δουλευουν, κ οκ, μια χαρα η τελικη τιμη για αυτο που ειναι ....αλλα κατεληξα οτι το πιθανοτερο ειναι να κανει εκει περιπου που σας ειπα,δλδ 500-600, αλλα να δηλωνουν μια εξωφρενικη τιμη για να ικανοποιουν το ψωνιο των κολονακιωτων (γιατι εκει ειναι το μαγαζι). παντως τελειο χρωμα κ υφασμα, το λατρεψα!!!!!:D

σημερα πηγα για υλικα των μπομπο....χμμμ νομιζω οτι κατεληξα κ εκει σε κατι...κ εγω που νομιζα οτι θα μου παρει πολυυυυ χρονο η βαφτιση:lol:

μαριγια δυσκολη περιπτωση, θα πρεπει να θεσεις τους δικους σου ορους γιατι την κοβω λιγο επιπολαιη την κοπελα....χωρις να σημαινει οτι το κανει για κακο, ισα ισα...απλα, μερικοι ανθρωποι δεν ειναι να τους πολυεμπιστευεσαι κ πρεπει να δεις αν θελει πραγματικα να το κανει (εχω το προσφατο παραδειγμα στο μυαλο μου:cool:)

αν δεν θελει τελικα, θα μπορουσες να βρεις καποια κοπελα απο καποια φιλη σου με μωρο;καποια που να ειναι δοκιμασμενη στο περιβαλλον σου...το καταλαβαινω απολυτα το πακετο να μη θες να αφησεις το παιδι με ξενο, κ εγω μια απο τα ιδια...αλλα αν ειναι να το κανει με μιση καρδια, τη μια θα καθυστερει, την αλλη θα ξεχναει , την παραλλη θα θα θα...καταλαβαινεις τι θελω να πω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσάκια!!

Χτες το βράδυ τα πίναμε με το σύζυγο στο σπίτι και είπαμε σήμερα να το ρίξουμε έξω...από το μεσημέρι είμαι κέντρο και γυρίσαμε πριν λίγο...το μανάρι μου με περίμενε ξύπνιο να δει τη μανούλα...αχ...ψυχούλα...τη μανούλα που έχει κατεβάσει κάτι κρασιά όλη μέρα...α τί ωραία περάσαμε, είδα φίλους, γέλασα με το σύζυγο, ήθελα να γυρίσω στις 6.00 το πρωί αλλά ντεν....μπράβο ρε κορίτσια, πάντα τέτοια...χικ!:lol::lol::lol:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε φιλεναδα!!! Το εριξες εξω ε??? Σειρα σου ηταν αντε καλη ξεκουραση τωρα!!! (Χριστινακι ασε τη μαμα να στανιαρει):lol::lol::lol:

Τι λεει το καφεδακι θα το πιουμε τελικα την Κυριακη?? Αντε να συνενοηθουμε σιγα σιγα και gio μου ελπιζω να μη μας τη σκασεις με κανα κρυωμα..:rolleyes:

marigia σκουρα τα πραγματα ε?? Τι να σου πουμε και εμεις?? Εσυ ξερεις την κουμπαρουλα σου , ξερεις το χαρακτηρα της, απο οτι καταλαβαινω εγω δεν καιγεται κιολας , οχι οτι δεν νοιαζεται για τη μικρη αλλα μπορει να το μετανιωσε επειδη θα δεσμευθει και τωρα να μην μπορει να στο πει, απλα στο λεει απο εξω ή απλα να ειναι στον κοσμο της και να τα θεωρει ολα απλα, αλλα νομιζω οτι ειναι 28 οποτε δεν νομιζω οτι ειναι εκτος πραγματικοτητας. Δες πως ειναι οι συνθηκες και διαλεξε οτι σε βολευει καλυτερα και σε κανει να αισθανεσαι σιγουρια και ασφαλεια απο θεμα συνεπειας και ανατροφης της μικρης. Αλλωστε λιγα παιδακια πανε βρεφονηπιακο??? Σκεφτειτε το και ευχομαι να παρεις ευκολα την αποφαση σου.

Κατερινακι και εμενα μου κανει καψονια το διαολακι μου και να δω ποτε θα στρωσει επιτελους στον υπνο.

daf καλο κουραγιο με τις προετοιμασιες, θελουν χρονο και ορεξη αυτο ειναι το μονο σιγουρο! Περιμενουμε φωτος!!;)


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλες μου!!

Ελπίζω να μη με ξεχάσατε την ταλαίπωρη μάνα (ναι... επικαλούμαι τον οίκτο σας μιας και έχω περίπου εβδ να εμφανιστώ ;) ) Κορίτσια ήταν όντως πολύ κουραστική εβδομάδα... Είχα κάτι γεννέθλια την προηγούμενη Παρασκευή και όπως ήταν αναμενόμενο κολλήσαμε μια ιωσούλα... Εγώ φυσικά πρώτη και μετά τα κορίτσια μου...:-( Επιπλέον η Πενούλα μου βγάζει τους επάνω κυνόδοντες (νομίζω... ) και συν τα μυξάκια της έκλαιγε απαρηγόρητη στην αγκαλιά μου 3-4 μέρες συνεχόμενα.. Ξενύχτι δε κάθε βράδυ 5-6 σταθερά.. Τι στο καλό με ωράριο χτυπάνε.... Σήμερα είναι κάπως καλύτερα... Μια μικρή τσιμπλίτσα στα ματάκια που την αντιμετωπίζουμε με χαμομηλάκι και ελπίζω να γίνουμε εντελώς καλά... Τα πόδια μου δε δεν τα νιώθω..

Dafaki με το καλό τα βαφτήσια σας!! Ναι συμφωνώ κι εγώ μαζί σου στα επιμήθια που έλεγες... Τελικά αλάνθαστο το γυναικείο ένστικτο.. Αφού τώρα έχεις υπέροχη νονά και Super φανταστικό φόρεμα :lol: θα γίνουν και τα υπόλοιπα υπέροχα!! Με το καλό!!

Marigia νομίζω κι εγώ πως η νονά σας είναι λίγο ανώριμη και άσχετη με αυτά που χρειάζεται ένα μωρό.. Μπρορεί να είχε καλή διάθεση και να γίνει καλή νονά τελικά, αλλά για να σου κοιτάει το μωράκι σου λίγο δύσκολο θα της φάνηκε τελικά!! Καλύτερα πριν παρεξηγηθείτε εντελώς βρες κάποιον άλλο άνθρωπο που θα το βλέπει πιοι επαγγελματικά το όλο θέμα..

Σχετικά με το σίδηρο που λέτε .. ο δικός μου παιδίατρος συνιστά κάθε μέρα κρεας και λαχανικά, φρούτα και όλα οκ... δεν μου έχει πει ποτέ τίποτα για συμπληρώματα..

Βλέπω το τσικνίσατε χθες Θεσσαλονικιές μανούλες :D:D όλο έξω και βολτούλες είστε!!

Εμείς σπίτι λόγω της μικρής.. Ήρθε και η νονά της Πένυς και φορέσαμε αποκριάτικα καπέλα και μάσκες και γενικά περάσαμε ωραία.. Τη μικρή θα την ντύσω ωραία κοιμωμένη και τη μεγάλη χίπισσα :lol: Έχουμε πάρτι αύριο στο σχολείο μας. 'Ισως ντυθώ και γω!! Λέω να φορέσω ένα σακί πάνω από τα ρούχα μου και μια μάσκα από ένα γουρουνάκι που έχω και να ντυθώ γουρούνι στο σακί.. Πως σας φαίνεται...

Φιλάκια σε όλες :cool:

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια!!!!!!

Δύο μέρες σας άφησα και κάνατε χαμό!! Ποτάκια, καφεδάκια, ξενύχτια, άλλη έχασε τον κουμπάρο και βρήκε κουμπάρα, άλλη πάει να χάσει την νταντά, τα άρρωστα έγιαναν και τα υγιή αρρώστησαν! Δεν είναι να σας αφήνει κανείς!:D

Πριν το ξεχάσω, vallou μα κάθε μέρα κρέας??? υπερβολή μου φαίνεται και το κάθε τρόφιμο θελει το μέτρο του κατά τη γνώμη μου.

Marigia τι άσχημη κατάσταση... Προσωπικά πάντως θα έκανα μια ανοιχτή συζήτηση, αν θέλει να το κάνει γιατί σκέψου να πιέζεται τελικά και να μην θέλει και απλά να το κάνει επειδή το είπε αρχικά, μπορεί την πίεση αυτή να την βγάλει στο παιδί... Ρώτα τη στα ίσια (χωρίς καβγάδες) και αν επιμείνει πως θέλει οκ, αλλά αν δεις ότι κάτι δεν πάει καλά καλύτερα να έψαχνες κάποια γυναίκα. Ρε τι τραβάς κι εσύ...

DaF φαντάσου πόσες σκέψεις ενώθηκαν και επιτεύχθηκε αυτό το απίστευτο με τον πρώην νονό!! Όλες μαζί το γκαντεμιάσαμε!! Με γειά και το φορεματάκι, στείλε βρε πμ με το μαγαζί να πάω να ρίξω κι εγώ μια ματιά!

Έχω πονοκέφαλο γμτ και πάω να ηρεμήσω λιγάκι γιατί θα έχουμε και τα νυχτερινά μαρτύρια πάλι!!!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κ'Ισως ντυθώ και γω!! Λέω να φορέσω ένα σακί πάνω από τα ρούχα μου και μια μάσκα από ένα γουρουνάκι που έχω και να ντυθώ γουρούνι στο σακί.. Πως σας φαίνεται...

ενταξει, εγραψες παλι!!!:lol::lol::lol: απλα θεικο!!αν πραγματι το κανεις, κ παλι θεικο!!πολυ πρωτοτυπη στολη!! η μανα μου λεει να ντυσουμε την ερατω τριανταφυλλακι, ειδε μια στολη κ της αρεσε, εγω μαλλον προτιμω τα πιο εξτριμ:tongue: πχ τερατακι θα ηταν ιδανικο!!!

κατερινακι σου εστειλα πμ!

το ....'γκαντεμιασατε';;μπαααα...τυχερα ειναι αυτα:tongue::lol:

σημερα πηγαμε για κινεζικο με τη νεα μας νονα κ τον συντροφο της και μετα ηρθαν σπιτι για τσαγακι...σουπερ περασαμε!κ αυριο θα τολμησουμε πρωτο σινεμα με τον συζυγο....ενα χρονο μετα...απιστευτοοοο!!!εχουμε προσκλησεις για πρωτη προβολη κ φαινεται τρελα ενδιαφερουσα ταινια, για να δουμε...:rolleyes:

νεαμανουλα τα σπαμε, τα σπαμε;:tongue: αχ αυτο το 6 το πρωι...και να το μπορουσα, δεν ξερω αν πια θα το αντεχα...εδω χτες θα πηγαινε για ποτακι μια φιλη μου κατα τις 11.30 και προτιμησα να κατσω μεσα...που να τρεχω σε καπνους κ θορυβο (θεοι..πως εχω γινει ετσι; ) ευτυχως ομως τα ειχαμε πει προχτες κ ετσι καμια δεν εμεινε παραπονεμενη...(ειναι απο τις φιλες μου για τις οποιες παραπονιεμαι....κ δεν εχω δικιο παντα, οπως βλεπω, χμμμ:rolleyes:)

πεζουλα απο ορεξη αλλο τιποτα, να χαμε κ το παραδακι :rolleyes: λιγο απο δω λιγο απο κει ,ολο κ καποιος θα βοηθησει πιστευω!

Link to comment
Share on other sites

Καλέ που είστε όλες???Εγω είμαι με μπουκωμα και φοβερό πονόλαιμο ακόμη, ευτυχώς χωρίς πυρετό!!!!Λέω ότι ίσως είναι κρύωμα αλλά λέτε τελικά να είναι ίωση που λέει και η katerina_s?Ελπιζω ο μικρός να την γλυτώσει αυτήν την φορά γιατι ξανά αυπνία και πυρετο δεν θα τον αντέξει το καήμένο και μαζί του και εμείς!!!!

gio_kx Μπράβο!! Ο μικρούλης είναι έτοιμος ε;; Άντε και καλές βόλτες. o δικός μου εδώ και ένα μήνα στέκεται όρθιος και πιάνεται από τον καναπέ και κάνει βηματάκια. Όλοι μου λένε ότι θα περπατήσει γρήγορα αλλά εγώ πιστεύω ότι πρέπει να ωριμάσει και ο εγκέφαλος για να κάνει το μωρό τα πρώτα του βηματάκια...Λοιπόν μπορεί να κόλλησες τη χαζοίωση που κυκλοφορεί: πονόλαιμος, συνάχι, πονοκέφαλος αλλά όχι πυρετός! Πιές κανένα τσαγάκι και όλα μια χαρά!!!

Katerina_s έχουμε πολύ δρόμο ακόμη μπροστά μας!!!!Πάντως συμφωνώ ότι αν το παιδάκι δεν νιώσει έτοιμο...όσο και να παρακαλάμε εμείς οι γονείς...τίποτα δεν γίνεται!!!

Λέω να φορέσω ένα σακί πάνω από τα ρούχα μου και μια μάσκα από ένα γουρουνάκι που έχω και να ντυθώ γουρούνι στο σακί.. Πως σας φαίνεται...

Vallou Απλά ΘΕΙΚΟ!!!!!Δεν υπάρχει που λένε και τα πιτσιρίκια!!!!!

Πεζή μου επειδή γύρισα μεσημεριάτικα τελικά και δεν ήθελα να ενοχλήσω,δεν σου τηλεφώνησα!!!!Λοιπόν επειδή και τα δυό σας-εσύ και η neamanoula-μου ρίξατε το μπαλλάκι που λένε-ΓΑΙΔΑΡΕΣ-και δεν θέλω να δυσαρεστήσω καμιά σας, προτείνω καφεδάκι next Κυριακή ή τέλοσπάντων με την πρώτη ευκαιρία!!!!Τι λέτε?:tongue:

Για όσες ξέρουν απο Θεσσαλονίκη, πήγα σήμερα στο Fashion Outlet και είχε υπέροχα παιδικά ρούχα, πχ μπλουζάκια μακό μακρυμάνικο 1€, φούτερ παντελόνάκι φόρμας...5€, σέτ φόρμα 10€ κτλ επώνυμα απο Lapin, Sam 0-13, Orchestra, Matu France κ.α.Μου είπαν επίσης ότι σε κανένα 10ημερο θα φέρουν καλοκαιρινά εκπτωσιακά και λέω να παω...Θεσσαλονικιές μήπως να πιούμε εκεί τον καφέ Σάββατο μεσημέρι???

Φιλάκια πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Μα καλα βρε gio μου εισαι τρελη?? Δεν υπηρχε θεμα παρεξηγησης σε καμια περιπτωση, παντως απο τη μια χαιρομαι καθως οταν θα βρεθουμε θα ειμαστε ολες μαζι;) Για την αλλη Κυριακη λιγακι δυσκολο το κοβω καθως μαλλον θα περιμενω τα πεθερικα μου αλλα το κανονιζουμε και αντε να δουμε ποτε θα το πιουμε αυτο το καφεδακι:rolleyes: Ευχαριστουμε για την πληροφορια για τα ρουχα ευκαιρια ειναι θα το τιμησουμε το αουτλετ!!

vallou μου φοβερη η ιδεα σου, ελπιζω να την εκανε πραγματικοτητα!!

daf μου μη μου παραπονιεσαι καθολου, ακους εκει κινεζικο..θελω και εγω!!!

Απο την αλλη εμεις πηγαμε κλασσικα την Σαββατιατικη βολτιτσα μας, αν και ειχε βρωμο καιρο αλλα τα περασαμε πολυ ομορφα και για επιδορπιο ριξαμε εναν καβγα τρικουβερτο με τον συζυγο πριν απο λιγο. Φυσικα για ακομη μια φορα το θεμα του καβγα ηταν ο μικρος, διαφωνουμε πολυ και σε πολλα θεματα δυστυχως και συνεχως ειμαστε στην κοντρα. Αυτο που μου τη δινει ειναι οτι εμ δεν ασχολειται εμ εχει και αποψη και κρινει αν τα κανω εγω σωστα ή λαθος..δε ξερω τα νευρα μου οχι τιποτε αλλο μας καταλαβαινει και ο μικρος και μετα στενοχωριεμαι τοσο πολυ γι αυτο παρα για τον συζυγο:mad: Ελπιζω καποια στιγμη να αποκτησουμε κοινη αποψη στην ανατροφη του μικρου, γιατι ετσι και αρχισει να καταλαβαινει τοτε βλεπω να ειμαι παντα εγω η κακια που θελει να τον βαλει για υπνο, να τον ταισει κ.λ.π. και ο συζυγος να ειναι αυτος που δε θελει να πιεζεται το παιδι του, λες και εγω θελω να τον πιεζω:( Τελος παντων τα ειπα και ξεθυμανα, ευχαριστω που με ακουσατε, ελπιζω να το απολαυσατε!

Φιλακια!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μου τη δινει ειναι οτι εμ δεν ασχολειται εμ εχει και αποψη και κρινει αν τα κανω εγω σωστα ή λαθος..δε ξερω τα νευρα μου οχι τιποτε αλλο μας καταλαβαινει και ο μικρος και μετα στενοχωριεμαι τοσο πολυ γι αυτο παρα για τον συζυγο:mad: Ελπιζω καποια στιγμη να αποκτησουμε κοινη αποψη στην ανατροφη του μικρου, γιατι ετσι και αρχισει να καταλαβαινει τοτε βλεπω να ειμαι παντα εγω η κακια που θελει να τον βαλει για υπνο, να τον ταισει κ.λ.π. και ο συζυγος να ειναι αυτος που δε θελει να πιεζεται το παιδι του, λες και εγω θελω να τον πιεζω:( Τελος παντων τα ειπα και ξεθυμανα, ευχαριστω που με ακουσατε, ελπιζω να το απολαυσατε!

αν το απολαυσαμε λεει....:mad: αυτοι οι αντρες μα συνεχεια ΟΛΟΙ να νομιζουν πως τα ξερουν ΟΛΑ!!και με τον δικο μου μια απο τα ιδια...βεβαια ασχολειται , κ πολυ μαλιστα, αλλα μερικες φορες και η πολλη ενασχοληση ..βλάπτει...:rolleyes:

εκει να δεις αποψη για τα παντα....οϊμε....:roll: το πηρα αποφαση ομως να μη θυμωνω τοσο γιατι στην τελικη εγω χαλιεμαι πολυ. οποτε η θα του λεω 'αργοτερα, τωρα ειμαι κουρασμενη', ή θα το συζηταμε τοσο διεξοδικα που θα με παιρνει ο υπνος στο τελος...:rolleyes:

gio μου ξεχασα να σχολιασω το κατορθωμα του παναγιωτακη, η γαιδουρα!!κ σ'άνωτερα, συμπεθερα, αν κ μετα , ειμαι σιγουρη οτι θα τον παρακαλας να κατσει καπου φρονιμος...αλλα χαλαλι τους!!!:tongue::lol:

καλα βρε, αρρωστη κ τρεχεις για ψωνια..κατσε σπιτι να πιεις καμια πορτοκαλαδα κ να ξεκουραστεις...δουλευεις κιολας...!

στο αντιστοιχο αθηναικο φακτορυ ψωνιστηκαμε κ εμεις με μια απο τα ιδια σε κοριτσιστικο, παντα:tongue: ασορτι θα ειναι τα ζουζουνια μου φαινεται:tongue::tongue::tongue:

λεω ομως να μην παω τελικα για τα καλοκαιρινα...μια τα γενεθλια της, μια η βαφτιση, ολο κ κατι θα μας φερουν. απλα της πηρα 2 μπλουζακια με προσφορα που ειχαν τα μπενετον.

βαλλουουουου αντιστροφη μετρηση για τα πρωτα μας γενεθλια!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχχχχχ...η μικρή ανέβασε πυρετό και το βράδυ και τώρα το πρωί.Φτάσαμε μέχρι και 38.8. Δεν την έβγαλα έξω αυτές τις μέρες άρα χλωμό να κρύωσε.Ελπίζω να είναι κανά δόντι γιατί μας έχει τρελάνει στο δάγκωμα, τί να πω..8 δόντια έβγαλε χωρίς πυρετό, τώρα θα ανεβάσει?Τελείως άυπνες αλλά ευτυχώς τώρα κοιμάται!Ευτυχώς με το αντιπυρετικό πέφτει αμέσως ο πυρετός αλλά πρέπει και κάθε 6 ώρες όχι νωρίτερα. Ελπίζω μέχρι αύριο να είμαστε εντελώς καλά και να είναι από δοντι...:confused:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοπελούδες μου!!!

Σήμερα γυρίσαμε από ταξίδι αστραπή στα Τρίκαλα που πήγαμε να δούμε το καινούργιο μωράκι του αδερφού μου.Ενα κουκλάκι είναι το ψυχουλινι μου!.. τόσο μικροσκοπικό και ησυχουλι .. τι να σας πω... θυμήθηκα πως ήταν και δικιά μου έτσι και συγκινήθηκα.. ποτέ μεγάλωσαν βρε κορίτσια ? Σαν χθες μου φαίνεται ήταν όταν την έφερα στον κόσμο....

Η μικρή έμεινε με γιαγιά παππού στην Αθηνά , ήταν η πρώτη φορά που την αφήσαμε τόσο πολύ ... (σχεδόν μιάμιση μέρα) και οκ ξεκουράστηκα και κοιμήθηκα αρκετά αλλά όλη την ώρα αισθανόμουν πως κάτι μου έλειπε...Όταν μας πρωτοείδε τώρα που επιστρέψαμε μας κοίταγε καλά μουτρωμένη... όταν όμως πήγα κοντά της έκανε σαν τρελή για να την πάρω αγκαλιά που συνήθως έτσι κάνει για τον μπαμπά της αλλά αυτή τι φορά είχα εγώ την τιμητική μου, μας τρέλανε το ζουζουνακι μου... Αυτά με τα δικά μας

Νεαμανουλα τι έπαθε το Χριστινάκι γ@μωτο... Εύχομαι να είναι δοντάκια και να μην κάνει πυρετουλι από αύριο, περαστικά εύχομαι και άντε να περάσει ο παλιοχειμωνας να πάψουν τα μικρούλια να γριπώνονται και να αρρωσταίνουν ..

Vallou & gio και εσεις εύχομαι να είστε καλύτερα.

Όσο για την νονά έγινε μάλλον κακή συνεννόηση θέλω να πιστεύω και αν δεν βρούμε κάποια άλλη γυναίκα μέχρι της 22 που πάω δουλειά θα την αναλάβει εκείνη και από Απρίλη το βλέπω να την στέλνουμε παιδικό..

DaF μεγια το φορεμα σου και είμαι σίγουρη πως θα είναι σούπερ και μην αμφιβάλεις πως μπορεί να έκανε τόσο… όταν είναι 2-3 σεζόν πίσω το ρούχο το βάζουν μέχρι 80% κάτω στην τιμή!!! Θέλω να δω φωτοοοοο….

Α πήγαμε κι εμείς φακτορυ και ψωνίσαμε από mother care k allouette super ρουχαλάκια σε super τιμές…..


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

neamanoula μου τι επαθε παλι το Χριστινακι??? Ευχομαι να ειναι καλυτερα και να μην ταλαιπωριεστε παλι..περιμενουμε νεα σας.

daf μου δυστυχως δεν φημιζομαι για την υπομονη μου και ειδικα αν ειμαι λιγακι τσιτωμενη δεν μπορω να καταπιω τις υποδειξεις, αρπαζομαι κατευθειαν, το ξερω οτι ειναι κακο συνηθειο:rolleyes: Το καλυτερο ειναι η συζητηση αλλα αν υπαρχει συγκρουση αποψεων σκουρα τα πραγματα και δυστυχως το επαναλαμβανω διαφωνουμε σε πολλα. Ο αντρας μου ειναι πιο free και φυσικα αυτο ειναι αποτελεσμα του οτι δεν περναει και τοσο πολυ χρονο με τον μικρο, ενω εγω που τον εχω ολη μερα δεν μπορω να τον αφηνω ανεξελεγκτο, να κανει οτι θελει..τελος παντων..ειχα και νευρα χθες οποτε το αφηνω πισω μου.

Αλλο τι λεει βρε κοριτσια??? Πολλη ησυχια σημερα!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλέ πού είστε όλες?Πάνω από ένα δωδεκάωρο πέρασε και καμιά δεν μπήκε?

εμείς όλη μέρα με πυρετό μέχρι 39 και αντιπυρετικά, ευτυχώς τρώει και γενικά έχει καλή διάθεση, παίζει, γελάει κτλ. Τώρα δεν κοιμάται και προβλέπω δεύτερη αυπνία στη σειρά...


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...