Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσακια ! να ξεκινησω απο το τελος ! μινουλα να ζησει το μωρακι της φιλης σου ! μια τετοια γεννα θελουμε κ εμεις !!!! χιχι!!!

εγω οτι επλυνα της μπεμπας ηταν με μαλακτικο κ απορρυπαντικο προδερμ κ στο χερι κ στο πλυντηριο ! μου εχουν μεινει το καθισματακι αυτοκινητου κ η καλαθουνα! ομως η καλαθουνα το γυρω γυρω ειναι ολο ντυμενο κ δεν βγαινει! βγηκε μονο το σκεπαστρο απο πανω !!! θα δω τι θα κανω !!

Οσο για το μπανακι επειδη κ γω θα παρω με βαση γι ανα μη σκυβω μιας κ εχω τη μεση μου μπες κ δες για το ok baby ειναι φανταστικα κ με βασεις μεσα γι ατο μωρο να το στηριζει ωστε να μην χρειαζεται δευτερο ατομο η ακομα κ εσυ να το κρατας! στηριζεται μονο του !! εχει βεβαια 65 ευρω με τις βασεις αλλα πιστευω αξιζει πολυ!!!!

μαρακι τα εφτιαξες τελικα ε? αχ θελω κ γω να τα κανω !!!!

ασε εισαι τυχερη που βοηθαει ο αντρας σου στην οργανωση ! εμενα δεν εχει ιδεα απο αυτα !!!!

Οζαλινακι μου σχεδον ετοιμα !!! Ουφ !!!

Οσον αφορα τον παιδιατρο εγω απλα θελω να ειναι καλος κ θα προτιμησω να ειναι στο Ικα ωστε να μου γραφει τα εμβολια ευκολα δινοντας μονο το βιβλιαριο κ να μην τρεχω εγω με το μωρο παραμασχαλα στο Ικα !!! Εχω μια γνωστη στο Ικα κ θα της πω να μου συστησει αυτη !!!!!!!

Επισης ολοι μου εχουν πει να ερθει ο παιδιατρος την πρωτη μερα στο σπιτι που θα παμε κ τη μπεμπουλα !!!!!!!!

Αυτα κοριτσακια μου γλυκα ειμαι ενα πτωμα πονανε χερια ποδια πλατη μεση απ ολα τα καλα !!!!! κλαψ κλαψ !!!!!!!

πολλες δουλειες σημερα κ η συνεπεια ηταν τα πολλα πονακια που εχω !

Οποτε παω να ξεοκυραστω !!!!!!!

Καληνυχτουλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχουμε κανει ακομα το δωματιο, να σου βαλω την προικα για να μην ψαχνεις..

[ATTACH]1313[/ATTACH]

αυτά είναι που φτιάξατε με την μαμά σου? τέλεια είναι......

και εγω τους πρωτους 2 μήνες στον νηπτήρα θα την πλένω......μπανάκι πιο μετά..;)

Link to comment
Share on other sites

καληνυχτα Βιργινακι,

ο αντρουλης τωρα λεει να πεις του δικου σου οτι αν δεν οργανωθει σωστα η βαλιτσα αυτοι θα τρεχουν και εμεις θα ειμαστε αραχτες με τα μωρα αγκαλια.....(χιχιχιχι)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια ! να ξεκινησω απο το τελος ! μινουλα να ζησει το μωρακι της φιλης σου ! μια τετοια γεννα θελουμε κ εμεις !!!! χιχι!!!

εγω οτι επλυνα της μπεμπας ηταν με μαλακτικο κ απορρυπαντικο προδερμ κ στο χερι κ στο πλυντηριο ! μου εχουν μεινει το καθισματακι αυτοκινητου κ η καλαθουνα! ομως η καλαθουνα το γυρω γυρω ειναι ολο ντυμενο κ δεν βγαινει! βγηκε μονο το σκεπαστρο απο πανω !!! θα δω τι θα κανω !!

Οσο για το μπανακι επειδη κ γω θα παρω με βαση γι ανα μη σκυβω μιας κ εχω τη μεση μου μπες κ δες για το ok baby ειναι φανταστικα κ με βασεις μεσα γι ατο μωρο να το στηριζει ωστε να μην χρειαζεται δευτερο ατομο η ακομα κ εσυ να το κρατας! στηριζεται μονο του !! εχει βεβαια 65 ευρω με τις βασεις αλλα πιστευω αξιζει πολυ!!!!

μαρακι τα εφτιαξες τελικα ε? αχ θελω κ γω να τα κανω !!!!

ασε εισαι τυχερη που βοηθαει ο αντρας σου στην οργανωση ! εμενα δεν εχει ιδεα απο αυτα !!!!

Οζαλινακι μου σχεδον ετοιμα !!! Ουφ !!!

Οσον αφορα τον παιδιατρο εγω απλα θελω να ειναι καλος κ θα προτιμησω να ειναι στο Ικα ωστε να μου γραφει τα εμβολια ευκολα δινοντας μονο το βιβλιαριο κ να μην τρεχω εγω με το μωρο παραμασχαλα στο Ικα !!! Εχω μια γνωστη στο Ικα κ θα της πω να μου συστησει αυτη !!!!!!!

Επισης ολοι μου εχουν πει να ερθει ο παιδιατρος την πρωτη μερα στο σπιτι που θα παμε κ τη μπεμπουλα !!!!!!!!

Αυτα κοριτσακια μου γλυκα ειμαι ενα πτωμα πονανε χερια ποδια πλατη μεση απ ολα τα καλα !!!!! κλαψ κλαψ !!!!!!!

πολλες δουλειες σημερα κ η συνεπεια ηταν τα πολλα πονακια που εχω !

Οποτε παω να ξεοκυραστω !!!!!!!

Καληνυχτουλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να έχεις ένα όμορφο και ήσυχο βράδυ.......φιλάκια:P

Link to comment
Share on other sites

Α ναι Μαρια, ειχα δει την προικα σου, αλλα ξεχασα να το αναφερω! Μου αρεσε παρα πολυ, το σχεδιακι ολα τα λεφτα και πολυ ζουζουνιαρικο!!

Βιργινια, θα μπω να δω, γιατι εχω θεμα με τη μεση μου, τωρα νιωθω οτι εχει διαλυθει απο το μωρο-και που ειμαι ακομη!! Τωρα 65 ευρω ειναι αρκετουτσικα αλλα και της φισερ πραις 40 ευρω ειχε. Θα δω θα ψαξω και αν βρω κατι διαφορετικο θα σας πω. Βιργινια καλη ξεκουραση, δεν κανει να κουραζομαστε τοσο πολυ πια, εγω προσωπικα δεν αντεχω κιολας..


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καληνυχτα Βιργινακι,

ο αντρουλης τωρα λεει να πεις του δικου σου οτι αν δεν οργανωθει σωστα η βαλιτσα αυτοι θα τρεχουν και εμεις θα ειμαστε αραχτες με τα μωρα αγκαλια.....(χιχιχιχι)

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοος ο αντρουλης να του πεις !!!!!!

κ ευκαιρια να τον στριμωξω λιγο τον δικο μου !!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχχαα

με εκανε κ γελασα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

αυτά είναι που φτιάξατε με την μαμά σου? τέλεια είναι......

οζαλινακι, αυτα τα καναμε με την πεθερα μου την παντα δηλαδη τα αλλα ηταν ετοιμα.

με την μαμα θα κανουμε σεντονακια και πανουλες κεντητα.

Σημερα θα ξεσηκωσα και απο αυριο θα αρχισει να κενταει.

εκεινα να γινουν πιο ωραια.. θα σας τα δειξω..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσακια μου !

ναι ειναι τσιμπημενη η τιμη επειδη 25 ευρω εχουν οι βασεις περιπου αλλα αξιζει ακριβως επειδη εχει κ στηριγμα για τα μωρα κ δεν χρειαζεται να τα κρατας οσο ειναι στην μπανιερα μεσα οποτε κ αυτο ειναι εξισου σημαντικο γι ατη μεση ! κ σε καταλαβαινω γιατι κ γω υποφερωωωωωωωωω!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οζαλινακι, αυτα τα καναμε με την πεθερα μου την παντα δηλαδη τα αλλα ηταν ετοιμα.

με την μαμα θα κανουμε σεντονακια και πανουλες κεντητα.

Σημερα θα ξεσηκωσα και απο αυριο θα αρχισει να κενταει.

εκεινα να γινουν πιο ωραια.. θα σας τα δειξω..

υπέροχα.......και εγώ πρέπει να τελειώσω με τις ροζ τρέσες στις πάνες αγκαλιάς που έχω κεντήσει.......να δώ πότε.......:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

υπέροχα.......και εγώ πρέπει να τελειώσω με τις ροζ τρέσες στις πάνες αγκαλιάς που έχω κεντήσει.......να δώ πότε.......:rolleyes:

Να ρωτησω κατι χαζο; Οι πανες αγκαλιας τι ειναι;; :confused:


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...