Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

Εχεις δικιο.. Ηρθα εδω με το σκεπτικο πως θα ειμαστε καλυτερα αλλα ολη αυτη η μοναξια εμενα τουλαχιστον δεν με ωφελησε.. Ηθελα πολυ να μεγαλωσει το παιδι σε κλιμα χωριου αλλα μπαφιασα πια... Κι οταν δεν οδηγεις (οπως εγω) για να πεις θα παρω το αυτοκινητο και θα παω μια βολτα στον πολιτισμο, τοτε τα πραγματα γινονται ασφυκτικα... Κι οσο να 'ναι, ειναι ωραιο να ξυπνας και να λες "σημερα θα παρω λεωφορειο και θα πεταχτω μεχρι τη Χριστινα να παιξει η μικρη με την Κωνσταντινα".. Εδω για να περασει λεωφορειο πρεπει να κανεις ταμα, ασε που για να το παρεις οποτε περασει τελος παντων, πρεπει να περπατησεις ενα τεταρτο το λιγοτερο.. :roll:

Ειμαι αισιοδοξη γιατι ξερω πως θα βρω παλι τους παλιους μου ρυθμους! :D Και ξερω πως εκει με τους ανθρωπους και τις γνωριμιες που εχω, μπορω να τα βολεψω ολα! Απο τον παιδικο της μικρης, μεχρι οτιδηποτε θελησω! ;)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Mε το καλό τότε και σε περιμένουμε :) Γιατί κι εγώ θέλω να έχει παρεούλα η Κωνσταντίνα και στο σπίτι :lol: (άσε που έτσι θα μου οργανώσεις και τις ντουλάπες χαχαχαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε, οι ντουλαπες δεν ειναι τιποτα!! :lol: Θα εχω δικαιολογια να σας ερχομαι καθε μερα!! Μια οι ντουλαπες, μια η Μαρια που θα θελει να δει τη φιλη της, μια που θα ξεχναμε κατι "καταλαθος" στο σπιτι σας, σε δουλεια θα βρισκομαστε!! :lol: Μετα θα ευχεσαι να γυρισουμε Λαγονησι! :mrgreen:

Παω για υπνο Χριστινακι!! Τα λεμε αυριο!!

Φιλακια!! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα... αν με δείτε αποκλεισμένη από δίπλα αύριο μην απορήσετε :lol: Πήγαιναν γυρεύοντας οι συντονιστές :lol:

Link to comment
Share on other sites

ειρήνη μας ανησύχησες λίγο! είδες που έλειψες σε όλες μας?;)

εμένα με πήρε ο ύπνος στον καναπέ με το μωρούλι φυσικά και κατά τη μεταφορά στο κρεβάτι ξενύσταξα.

φαίη ωραία που θα έρθεις στα πάτριά σου εδάφη!

μπράβο που οι εξετάσεις της ελισσάβετ είναι μια χαρά. καλά ο παιδίατρός σας θα τα έχει δει όλα με εσάς που έμπλεξε!:lol:

γιώτα υπομονή με την περίεργη δασκάλα που μπλέξατε.

αερικό πάω να πάρω λίγο μάτι δίπλα, έχω χάσει επεισόδια.

φιλιά


Bl4Cp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!!

Μολις ταισα τον Χρηστο,ενω ο Θανος εφαγε νωριτερα,τον ταισε ο Βασιλης.Ο Τασος εφυγε για σχολειο κι εγω παλι εδω....ο καιρος αλλαζει σημερα,πεφτει η θερμοκρασια οποτε δεν το βλεπω να βγαινουμε βολτιτσα.Το απογευμα ομως θα παω τα διδυμα στη μαμα μου κ θα παω μια βολτα για ψωνια στην Καλλιθεα,αν δεν εχει πολυ κρυο θα παρω και τον Τασο,αλλιως θα τον αφησω κ αυτον στη μαμα μου.Για αυριο βραδυ ειχαμε πει να βγουμε οι δυο μας,εγω και ο Βασιλης δλδ να γιορτασουμε τα γενεθλια μου,αλλα οι γονεις μου θελουν να πανε σε κατι οικογενειακους φιλους στο Μεγαλο Πευκο,οποτε ή θα βγουμε σημερα ή επιστρεφοντας απο τη βολτα μας το πρωι θα παμε να παρουμε τα παιδια....θα δειξει....Απλα λεγαμε να διανυκτερευσουμε εκτος σπιτιου....(οπως την αλλη φορα).....τεσπα,δεν εχουμε κανονισει κατι οποτε θα δειξει στην πορεια,ισως παμε για κανενα φαγητο κ μετα γυρισουμε σπιτι.....

Η Μαρια νδ εχει χαθει ή ειναι η ιδεα μου????

DEMS δε σε ξεχασα,δεν πηγα ταχυδρομειο.Την Πεμπτη αν θες να περασω απ το σπιτι σου να σου αφησω το dvd.Το πρωι μολις αφησω τον Τασο στο σχολειο.Κατα τις 09 00.Αν μπορεσεις να κατεβεις κατω να το παρεις.Αν θες στειλε μου με πμ τη διευθυνση σου.

Το μενου σημερα (παρ ολο που ειναι Παρασκευη) εχει μπριζολιτσες με πατατες φουρνου.....παω να πιω λιγο καφε μπας και το κλεισω το ρημ@δι γιατι μ επιασε λογοδιαρροια πρωι πρωι.....


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

ήπιες το καφεδάκι σου γιώτα? το δικό μας μενού έχει γεμιστά χωρίς κιμά για μας και κοτόπουλο σούπα για ευθύμη.

εγώ μάλλον με λαπά βλέπω να τη βγάζω γιατί με έπιασε ένα τσιρλιπιπί!!! (:oops: συγνώμη κι όλας) ελπίζω μόνο να μην είναι ίωση και αρχίσουν όλα τους να χέ@@@ν. μάλλον όμως το έπαθα γιατί το βράδυ ήπια ένα λίτρο γάλα στο καθισιό μου.

στο δίπλα δεν μπορώ να μπω. γιατί άραγε? υπερφορτίστηκε το σύστημα ή μόνο εγώ έχω το πρόβλημα?


Bl4Cp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Η Μαρια νδ εχει χαθει ή ειναι η ιδεα μου????

Καλημέρα!!

Εδώ είμαι Γιώτα δεν χάθηκα. Σας διαβάζω συνέχεια πάντως.

Λοιπόν να πω και κάτι γιατί θα σκάσω. ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. Ουφ το ειπα και ησύχασα!!!

Εχθές τα βλαστάρια μου κάνανε τόση φασαρία το απόγευμα, δηλαδή παίζανε τα κακόμοιρα απλά γελάγανε και φωνάζανε δυνατά που τα παράτησα στην πεθερά μου και βγήκα έξω να με χτυπήσει αέρας. Μετά μου ήρθε μαγειρικός οίστρος έφτιαξα μηλόπιτα και έκαψα το χέρι μου με το ταψί!!


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας!!! :D

Αλεξια τι ωρα ηταν αυτη εχθες? Εσυ ξεπερασες και την Ειρηνη!! :lol: Περαστικα για το εντερικο συστημα ;) Ουτε εγω μπορω να μπω διπλα στο παρεντς!

Χριστινα τι εκανες εχθες δεν μπορουμε να μπουμε σημερα διπλα?? :lol: Αληθεια τωρα, επειδη εχω ψιλοχασει επεισοδια, σε ποιο θεμα κινδυνευεις να αποκλειστεις?

Μαριανδ περαστικα για το χερι σου και καλοφαγωτη η μηλοπιτα!!

Εμεις ολα καλα! Ξυπνησαμε πριν καμμια ωρα περιπου και τωρα λεμε να παιξουμε! ;)

Θα τα πουμε κι αργοτερα πιστευω!

Φιλακια!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :) Περαστικά και στις δύο :D

Δεν έκανα κάτι καλέ. Απλώς τους τα είπα χύμα και τσουβαλάτα γιατί πολλά μας τα έχουν κάνει. Άσε που γράφουν και ανοησίες λες και μιλάνε σε τούβλα!

Έκαναν ένα θέμα που ζητούσαν εθελοντές συντονιστές. Ε κι εκεί ξεσπάθωσαν τα κορίτσια που προσπαθούν να μείνουν έγκυες και τους κλείνουν συνέχεια τα θέματα. Κι επειδή έτσι κι αλλιώς έχω ενοχληθεί από διάφορα κουλά που κάνουν με τις κάρτες και τα κλεισίματα τα 'χωσα λίγο... όσο πατάει το γουρουνάκι :lol:

Και εντάξει μπορεί κάποια από αυτά που λένε κάποιες λόγω άγνοιας να τα μασάνε. Έχω στήσει σέρβερς και φόρουμς και sites και ξέρω πόσο ανόητα είναι όσα γράφουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και από μένα,

Αλεξία εύχομαι να μην είναι ίωση γιατί η γαστρεντερίτιδα είναι το χειρότερό μου με τον Ευριπίδη να ρωτάει "μαμά κάνει να πιω γάλα, κάνει να φάω σοκολάτα κλπ"

Φαίη σε περιμένουμε να γυρίσεις πως και πως :D

Το διπλανό μαγαζί δεν το βλέπω να ανοίγει σήμερα. Χριστίνα δεν πιστεύω να πέταξες τίποτα μολότοφ :lol::lol:

...

DEMS δε σε ξεχασα,δεν πηγα ταχυδρομειο.Την Πεμπτη αν θες να περασω απ το σπιτι σου να σου αφησω το dvd.Το πρωι μολις αφησω τον Τασο στο σχολειο.Κατα τις 09 00.Αν μπορεσεις να κατεβεις κατω να το παρεις.Αν θες στειλε μου με πμ τη διευθυνση σου.

.....

Γιώτα δεν χρειάζεται να κάνεις τον κόπο καλέ. Θα στείλω το Διονύση να του το δώσεις. Αν θες να κάνεις βόλτα, ευχαρίστως να έρθεις όποτε θες και να πιούμε και καφέ. Φέρε και τα δίδυμα να κάνουν παρέα με την Ιφιγένεια! Έχω και αποστειρωτή (δεν τον χρησιμοποιώ βέβαια, αλλά υπάρχει) μόνο γάλα και μπουκάλια θα χρειαστείς :D

Χθες πήγα να δω μια θεία μου (αδερφή του μπαμπά μου) που μένει Αιγάλεω και στην επιστροφή πέρασα μια βόλτα από το Ikea του Κηφισσού. Δεν ήθελα τίποτα, έτσι για να χαζέψω περισσότερο. Πήρα κάτι ψιλολόγια, μεταξύ των οποίων και μια λούτρινη νυφίτσα :lol: Την έβαλα στο καθισματάκι αυτοκινήτου του Ευριπίδη. Μόλις άνοιξε την πόρτα για να μπει χθες το μεσημέρι κοκκάλωσε. Νόμιζε ότι είναι αληθινή :lol: Μετά ενθουσιάστηκε τόσο πολύ, που από εκείνη την ώρα δεν την έχει αφήσει από τα χέρια του. Αποφάσισε ότι είναι αγόρι - νυφίτσα και την ονόμασε Τζώνυ.

Φιλάκια σε όλες


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και τη βολτα μου!Πηραμε και ψωμακι,αγορασαμε και καλτσες για τον Τασο,πηρε κ η μαμα ενα κολλαν και γυρισαμε ευχαριστημενοι!!!!

DEMS δε θα μπορεσω να ερθω για καφε γιατι θα εχω κοπελα με τα διδυμα και δε θελω να τα εχω πολλη ωρα μονα τους.Θα ειναι οι πρωτες τις μερες με τα μωρα.Θα περασω και θα στο αφησω.Ο Διονυσης δε χρειαζεται να ερθει αφου ετσι κ αλλιως θα παω τον Τασο για εμβολιο κ μετα στον παιδικο.Οτι θελεις.Δεν με πειραζει εμενα.Εκτος αν ερθετε ολοι μαζι,με την Ιφιγενεια!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι ξανα!!

Ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι το δωρο που ζητησα απο τη μαμα μου για τα Χριστουγεννα, μολις με πηρε να μου πει πως ολα οκ και θα μου το κανει!! Της ειχα ζητησει να μου κανει δωρο ενα τατουαζ.. Ειχα παει σε ενα μαγαζι κοντα στο σπιτι της, ειχα επιλεξει σχεδιο, το μερος που θα το κανω και εμενε μονο να δωσω προκαταβολη και να ορισω την ημερομηνια. Πηγε λοιπον εκεινη σημερα, ειπε πως ειναι η μαμα της Φαιης, η κοπελα με θυμοταν, και εδωσε την προκαταβολη. Στις 21/12 στις 15:00 το μεσημερι θα παω να το κανω!!! Καθεται και ο Βασιλης απο τις 20/12 κι ετσι δεν θα ανησυχω για το που θα αφησω τη Μαρια!!

Θα κανω το ονομα της (Μαρια) αλλα στο τελειωμα του ονοματος της θα υπαρχει μια καρδουλα ως προεκταση και απο κατω την ημερομηνια γεννησης της (20/02/'09)!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!! :D:D:D:D:D

Εσεις που εξαφανιστηκατε? Ωρα εχω να διαβασω καινουριο ποστ! :-P


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κορίτσια για τα περαστικά και ευτυχώς ήταν περαστικό! όλα καλά και έφαγα και κανονικά. πάλι καλά δεν είναι ίωση.:D

άσε, μαρία ντεμς, αυτό το βασανιστήριο που ανέφερες το γνωρίζουμε πολύ καλά. και να δίνεις κρυφά στο υγιές για να μη ζηλεύει το άρρωστο... άστα.

φαίη δεν ήμουν ξύπνια μέχρι τις 2, κοιμόμουν στον καναπέ και ξύπνησα γιατί κρύωνα (ευτυχώς το μωρό το είχα σκεπάσει). με το καλό να κάνεις και το τατουάζ! αλήθεια σε ποιό σημείο? εμένα μου αρέσει χαμηλά στην κοιλίτσα αριστερά ή στον αυχένα.

μαρία ντ παρόμοια φάση τρέλας-απόγνωσης πέρασα το μεσημέρι. διάβαζα ένα παραμύθι στα παιδιά και ξαφνικά άρχισαν τα όργανα. η ελένη να ωρύεται ότι θέλει γάλα στο μπιμπερό (το είχαμε ξεχάσει για λίγο καιρό), η κλέα να τσιρίζει ότι θέλει χαρτί και ο παναγιώτης να φωνάζει "σταματήστε να μας πει το παραμύθι". σκηνές απείρου κάλλους! ευτυχώς το μωρό δεν ξύπνησε. ένας πονοκέφαλος πάντως μου έμεινε για σουβενίρ.

αερικό τους τα είπες χύμα και τσουβαλάτα. σου βγάζω το καπέλο. ακόμα κι εγώ που δεν είμαι του χώρου σου, μου φαίνονται λογικότατες οι προτάσεις σου.


Bl4Cp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...