Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Όχι θα σου στείλω ένα καλαμάκι με γύρο ! να δω πόση ώρα θα ρουφάς μέχρι να καταφέρεις να βάλεις μπουκιά στο στομάχι σου:P:p:p:p:p:tongue:

Τα εχεις μπερδεψει μωρεεεεεεεεε!!!Δεν σε κατηγορω ομως!!!Μικρη εισαι και θα μαθεις!!!

Εδω εμεις τρωμε πιτα με καλαμακι χοιρινο ή πιτα με γυρο χοιρινο και αντιστοιχα με κοτοπουλο ή με κεμπαπ.

Το σαντουιτσ ειναι συνηθως με ζαμπον και τυρι και αλλα συμπρακαλα διαφορετικα αν θελουμε μονο με ζαμπον και τυρι ζηταμε τοστ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΟΛΕΣ οι φιλες μου που εχουν δυο παιδια με οποιαδηποτε διαφορα ηλικιας αντιμετωπιζουν ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο θεμα..μαλιστα προς μεγαλην μου εκπληξη η μια φιλη που συναντησα στο παρτυ του παιδιου της ενω την θεωρουσα τερας ψυχραιμιας και πολυ λογικη στη διαπαιδαγωγηση των παιδιων της κατα τα παρελθοντα ετη, ξαφνικα την επιασα να τσιριζει και να δινει ψιλες στο ενα μικρο που δεν ελεγε να κατσει φρονιμα..
Eμένα αυτό με τρελαίνει ... που ήμουν τέρας ηρεμίας και εχω γίνει ψυχάκιας
Σημερα ειναι η διεθνης ημερα Μουσειων και ειναι ολα ελευθερα και μεχρι τις 23.00.. μαλλον θα παω να επισκεφθω Τσιλερ στην Πινακοθηκη εκτος αν βρω και τιποτε αλλο.

Πολύ ενδιαφέρον, ευκαιρία να πάρω το παιδί πουθενά

Link to comment
Share on other sites

Τα εχεις μπερδεψει μωρεεεεεεεεε!!!Δεν σε κατηγορω ομως!!!Μικρη εισαι και θα μαθεις!!!

Εδω εμεις τρωμε πιτα με καλαμακι χοιρινο ή πιτα με γυρο χοιρινο και αντιστοιχα με κοτοπουλο ή με κεμπαπ.

Το σαντουιτσ ειναι συνηθως με ζαμπον και τυρι και αλλα συμπρακαλα διαφορετικα αν θελουμε μονο με ζαμπον και τυρι ζηταμε τοστ!!!!!!!!

Βρε άντε μη σε βάλω εσένα στην τοστιέρα(έτσι τη λέτε?) και σε κάνω εσένα τοστ και τη φόρμα σου ριγέ!


Link to comment
Share on other sites

Βρε άντε μη σε βάλω εσένα στην τοστιέρα(έτσι τη λέτε?) και σε κάνω εσένα τοστ και τη φόρμα σου ριγέ!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΣΑΙ!!!!

ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η MAESTRIA ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΗ ΛΕΩ...........:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε άντε μη σε βάλω εσένα στην τοστιέρα(έτσι τη λέτε?) και σε κάνω εσένα τοστ και τη φόρμα σου ριγέ!

ΕΜΕΙΣ ΤΟΣΤΙΕΡΑ ΤΗΝ ΛΕΜΕ ΕΣΕΙΣ????????

ΣΑΝΤΟΥΙΤΣΙΕΡΑ???????? ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ;ΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΙΣ ΤΟΣΤΙΕΡΑ ΤΗΝ ΛΕΜΕ ΕΣΕΙΣ????????

ΣΑΝΤΟΥΙΤΣΙΕΡΑ???????? ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ;ΧΑΧΑ

:roll: και εγω απορησα... εχουν αλλη ονομασια???? αφου φτιαχνεις τοστ, τοστιερα τη λενε..:lol:

ξερω οτι αλλιως εννοουν το σουβλακι και τη μπουγατσα..

αλλη χωρα..τελειως!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια!!

τι κάνετε στη Σαλονικιά πάλι?

τα άλλα τόπικ ξέρουμε τι κάνουν?

δεν έχω μπει πουθενά!!

περαστικά στη γεωργίτσα!!

εγώ σπίτι,τα ίδια,θα φτιάξω ένα ριζότο με καλαμάρια...

πάλι συνεφιά έχει,θα βρέξει,χθες έριξε καρεκλοπόδαρα!!!

που είναι αυτό το ποσοστό στην αυχενική? το έψαχνα χθες αλλά έχει διάφορα!!

στην αμερική δεν ξέρω τι κάνουν,αλλά στον καναδά χάλια μαύρα,εξετάσεις δεν τις κάνουν όλες,υπέρηχους πολύ λίγους...

έχω την κουμπάρα μου εκεί...(κουμπάρα που θα μας παντρέψει στον θρησκευτικό...όταν θα έρθει εκείνη η ώρα)

είχα δει και μια σειρά ντοκιμαντέρ όταν ήμουν έγκυος με εγκυμοσύνες και γέννες στον καναδά...χάλια!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!

τι κάνετε στη Σαλονικιά πάλι?

τα άλλα τόπικ ξέρουμε τι κάνουν?

δεν έχω μπει πουθενά!!

περαστικά στη γεωργίτσα!!

εγώ σπίτι,τα ίδια,θα φτιάξω ένα ριζότο με καλαμάρια...

πάλι συνεφιά έχει,θα βρέξει,χθες έριξε καρεκλοπόδαρα!!!

που είναι αυτό το ποσοστό στην αυχενική? το έψαχνα χθες αλλά έχει διάφορα!!

στην αμερική δεν ξέρω τι κάνουν,αλλά στον καναδά χάλια μαύρα,εξετάσεις δεν τις κάνουν όλες,υπέρηχους πολύ λίγους...

έχω την κουμπάρα μου εκεί...(κουμπάρα που θα μας παντρέψει στον θρησκευτικό...όταν θα έρθει εκείνη η ώρα)

είχα δει και μια σειρά ντοκιμαντέρ όταν ήμουν έγκυος με εγκυμοσύνες και γέννες στον καναδά...χάλια!!

Καλημερα...

Παλι μαγειρευεις εσυ??????Θα μας κανεις να γινουμε 200 κιλα με τις ιδεες που μας δινεις........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...