Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

XAIRETO OLOI THN OMORFO PAREA!

KALA EISTAI?

AP'OSA DIAVASA GIATI DISKOLEYOME GRAFW APO KINHTO EIDA OTI KAPOIA KORITSIA EFIGAN GIA DIAKOPOULES EUXOMAI NA PERASOUN POLI-POLI OMORFA!

EGW MILHSA STO KENTRO ME THN KYRIA MARO THN IDIAITERA TOY PANTOY K MOY EDWSE ODIGIES POTE THA KSEKINISO TA FARMAKA ALLA EPEIDI MESO THL. APOFEYGO GIA NA MHN KANO KAPOIO LATHOS MOU TA ESTEILE ME FAX STO GRAFEIO TOY ANTRA MOY K THA TA EXW TO APOGEYMA.TH DEYTERA EKLEISA RANTEVOY GIA UPERIXO NA ME DEI O GIATROS KAI NA KANW KAI TO TEST PAP POU EPREPE EIDH NA TO EIXA KANEI STHN PROSPATHIA POY EIXA KANEI GIATI MPOREI LOGO MIKROVIOU NA APETIXA STHN EGKYMOSINH.

AYTA PROS TO PARON TA NEA MOY.

TA FILIA MOU SE OLA TA KORITSIA

Γεια σου Λινάκη μου !!!

Χαίρομαι που θα ξεκινήσεις πάλι την προσπάθεια.

Απλά θα σου έλεγα να κανεις και καλλιέργεια κολπικού υγρού όχι μονο test ΠΑΠ.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Λινάκη μου !!!

Χαίρομαι που θα ξεκινήσεις πάλι την προσπάθεια.

Απλά θα σου έλεγα να κανεις και καλλιέργεια κολπικού υγρού όχι μονο test ΠΑΠ.

Εννοείτε ότι θέλουμε να σε δούμε !!!

GEIA SOU DADAKI MOU!!!! KSEKINAW PALI TI NA KANW PROSPATTW GIA NA KSEXASW TON PONO POU VIOSA. THELW GRIGORA NA FIGW APO AUTO POY ZW KAI NA ARXISW GIA AKOMH ALLH MIA FORA NA ONEIREYOME STO NEO KSEKINIMA MIAS NEAS PROSPATHIAS. PROS TO PARON EXW AKOMA ANTOXES.

EIXA TIN ENTIPOSI OTI H KOLPILH KALLIERGEIA 'H TO TEST PAP OTI EINAI TO IDIO. DHLADH NA KANW KAI TA DIO? EMENA KATI MOU LEEI OTI KATI ME MIKROVIO EXEI NA KANEI STO PARELTHON EIXA OUREOPLASMA K MIKITES K EPERNA ANTIVIOSH ALLA META DEN EKANA EPENEKSETASH NA DW AN IPOXORISAN EDW SE PROIGOUMENO KENTRO POU HMOUN STON KAPETANAKH MOU ELEGAN OTI DEN UPARXEI PROVLIMA POU TOTE EIXA TA MIKROVIA K EKANA KANONIKA EKSOSOMATIKH K TSIFOS TWRA MENW ALLA DEN SINEXIZETE H KIHSH TI NAPW.. THA KANW TORA THS KALIERGIES KAI SE PERIPTOSH POU UPARXI KATI TOTE MONO THA ANAVALO THN PROSPATHIA.

ESY TA NEA SOU?

EPEIDI DEN MPAINW SIXNA DEN KSERW TA NEAKIA SAS K THA PREPEI NA GIRISO POLLES SELIDES GIA NA MATHW ALLA APO TO KINHTO EINAI DISKLOLO.

WRAIA OTAN KSEKINISO THA KSERW STO PERIPOY AKRIVOS HMEROMINIA.

FILIA


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Σε προσκάλεσα στην αγάπη σαν πρώτα

μα προτίμησες να χαθείς μες στα φώτα

Στα προσχήματα και στους φόβους σου τρέχεις να κρυφτείς

όσα έταξες και τα πέταξες πρέπει να σκεφτείς

Σε προσκάλεσα στην αγάπη σαν πρώτα

Ετοιμάζω ταξίδι μοναχά για πάρτη σου

στα μεγάλα νησιά του μυαλού και του χάρτη σου

Κι αν σκορπίσαμε και ψαχνόμαστε τώρα

κι αν αφήσαμε να μας φύγει η ώρα

Όσα είπαμε και δε γίνανε θέλουν προσοχή

αν θελήσουμε θα γυρίσουμε πάλι στην αρχή

Κι αν σκορπίσαμε και ψαχνόμαστε τώρα

Ετοιμάζω ταξίδι...


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΘΗΚΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΨΕΙ.....(ΤΙ ΠΕΡΝΑΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.!!!!!!!!!).

ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΟΥΜΕ, ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑΚΙΑ, ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΗΣΟΥΜΕ....ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ...ΤΙΡΑΜΟΛΑΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ...!!!!!!

ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΦΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ...!!!!!!!!!:D:D:p

ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΣ...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ...ΠΟΛΥ ΥΓΕΙΑ, ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑ, ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΥΡΩ..!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

ΖΕΤΤΑΚΙ ΜΟΥ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ..!!!!!!!!:P:p:p

ΕΦΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ......ΕΡΩΤΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΜΩΡΟ ΜΟΥ...ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΓΛΕΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΦΕΤΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!;););)

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΠΕΙΣΜΩΣΕΣ...ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ...!!!!!!!!;):P

ΝΑΝΤΙΑ, ΑΝΝΑ, ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΑΙ ΝΤΑΝΤΑΚΙ....ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΩΡΑ ΜΟΥ...!!!!!!!!!:P:p:p

ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΙΤΕ ΠΑΣ, ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΩΡΑ ΚΙ ΟΧΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ...!!!!!!!

ΕΓΩ ΤΑ "ΕΣΒΗΣΑ" ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ "ΣΒΗΣΕΙΣ" ΚΙ ΕΣΥ..!!!!!!!!!!!:P:p

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ....ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΒΟΡΕΙΕΣ..!!!

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΚΙ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΠΙΣΩ ΤΑ ΠΙΚΡΑ ΛΟΓΙΑ....ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΑΝ ΤΑ ΑΦΗΝΕΣ ΠΙΣΩ ΚΙ ΕΣΥ....:P:p

ΑΡΤΕΜΙΣ....ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΒΡΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ....ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ...!!!!!!!!!;););)

ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΕΣΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΌΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ....ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

ΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ, ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΟΟΟΟΟΟΟ...!!!!!!!!!:P:p:p

ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ...!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!Γυρισαμε χθες 2 μερες νωριτερα απο οτι υπολογιζαμε.Σημερα πηγα για εξεταση γλυκοζηλιωμενης και αυριο θα τρεχω στον ενδοκρινολογο...Τελικα ειμαι πολυ ηλιθια που σταματησα να μετραω το σακχαρο απο την αποβολη και μετα γιατι τωρα δεν ξερω ποτε αλλαξαν οι τιμες μου.170 ειχα σημερα.:shock::shock:Εμεινα!!!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε????? Πολλή ζέστη λέμε....

Ναντιάκι μου καλά να περάσετε ψυχή μου...

Αναστασάκι μου άντε και περάσαν οι μέρες...Με το καλό να πάτε να ξεμπερδεύεις και με την επίτροπή και να χαλαρώσεις λίγες μερούλες...Θα δεις και τα κοριτσάκια του βορρά, τυχερούλα...

Πηνελοπάκι μου εγώ εδώ θα σου κρατάω παρεούλα, μην αγχώνεσαι...

Νταντάκι μου άντε να έρθει το Σάββατο να αρχίσουν και εσένα οι διακοπούλες σου που τόσο τις έχεις ανάγκη με αυτά που περάσατε τον τελευταίο μήνα...Να περάσετε σούπερ και μακάρι να δεις και το Αρτεμάκι μας...

Αρτεμάκι θα κοιμηθείς μωρε, θα περάσουν και οι κολικοί και μετά σου εύχομαι να είναι σαν το δικό μου που κοιμόνταν συνέχεια...Σημασία έχει πως τα πατε καλά με το γάλα και τα ζουζουνάκια σου μεγαλώνουν...Βγάζε φωτο γιατί δεν θα καταλάβεις πως θα περάσει ο καιρός και θα γίνουν αντράκια...

Μορφάκι μου να ξεκουράζεσαι όποτε μπορείς και άστες τις δουλείες...Αντε και σου έρχεται η κοριτσάρα μας με το δίμετρο...

Εφάκι λίγο φόρτσα αυτή τη βδομάδα και μετά διακοπούλες...ναιιιιιιιιιιιι, άντε και το έχεις ανάγκη αγαπούλα....

Ανιτάκι λίγο έμεινε και θα εγκατασταθείτε στο σπιτάκι σας να ηρεμήσετε...Τι κάλα που θα δεις την προεδράρα μας, καλά να περάσετε...

Νατασούλα δεν την παλεύεις τη ζέστη εεε??? Και εγώ μια από τα ίδια, μπορεί και χειρότερα...

Ζεττάκι μου μια χαρά και με τον ενδοκρινολόγο, και εμένα μου έχει βρει προδιάθεση αλλά τίποτα παραπάνω...Απλά έλεγχο...Την αιματολόγο τελικά την είδες ή έχω χάσει επεισόδια???? Ξεφάντωμα αύριο ναι????

Λινάκι μπράβο κοπέλαρα μου, έτσι δυνατή να είσαι και θα ανταμειφθείς...Πρώτα όμως όπως λες η καλλιέργεια...

Βροχερούλα τι κάνεις??? Πως είναι το φασολάκι μας??? Πότε έχεις πάλι υπέρηχο????

Ειρηνάκι μου, τεταρτοετής εεε??? Υποθέτω όλα με 10 τα πέρασες τα μαθήματα...Μπράβο κούκλα μου...Μας έλειψες ρε κούκλα...Καλά να περάσεις με τη μανούλα και να χαλαρώσεις...Εχουμε προσπάθεια λέμεεεεε....

Δημητρούλα δεν σου είπα να προσέχειςςςςςςς???? Που πήγες και κουτούλησες μωρε θεοπάλαβο...Ευτυχως με τις ενεσούλες όλα καλά...Να περνάς τέλεια και να μην υποτροπιάζεις....Το Δημητράκη μας έιναι μια χαρά...

miou miou, someday, olgita, marathn, cacao τι κάνετε εσείς χαμένες??? Ελπίζω να κάνετε διακοπές και να περνάτε ονειρικά....Δεν θυμάμαι αν ξέχασα κάποια, αν ναι πολλά πολλά φιλιά στέλνωωωωω....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

miou miou, someday, olgita, marathn, cacao τι κάνετε εσείς χαμένες??? Ελπίζω να κάνετε διακοπές και να περνάτε ονειρικά....Δεν θυμάμαι αν ξέχασα κάποια, αν ναι πολλά πολλά φιλιά στέλνωωωωω....

Γυρισα!:P:p:p


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!Γυρισαμε χθες 2 μερες νωριτερα απο οτι υπολογιζαμε.Σημερα πηγα για εξεταση γλυκοζηλιωμενης και αυριο θα τρεχω στον ενδοκρινολογο...Τελικα ειμαι πολυ ηλιθια που σταματησα να μετραω το σακχαρο απο την αποβολη και μετα γιατι τωρα δεν ξερω ποτε αλλαξαν οι τιμες μου.170 ειχα σημερα.:shock::shock:Εμεινα!!!

Ελα ρε κουκλίτσα μου, και μόλις σε ανέφερα...Είχες θέμα με το ζάχαρο???? 170 νηστική??? Είναι πολύ πάνω...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελα ρε κουκλίτσα μου, και μόλις σε ανέφερα...Είχες θέμα με το ζάχαρο???? 170 νηστική??? Είναι πολύ πάνω...

Ειδες;Τηλεπαθεια ειχαμε:D

Οχι δεν ειναι νηστικη η μετρηση αλλα 2 ωρες μετα απο γευμα.Βεβαια δεν κανω και διατροφη αλλα μεχρι τον Μαρτιο που μετρουσα παλι δεν εκανα διατροφη και ειχα το πολυ 110 κι αυτο σπανια μεχρι 100 συνηθως.Χθες που εφαγα τη μιση ποσοτητα απο οτι συνηθως ηταν 99.Γυρισα για να προλαβω τον ενδοκρινολογο.Θα με δει αυριο εκτακτα και μετα θα φυγει κι αυτος.Λες να ειναι απο το αγχος;;;Πως θα το φτιαξω τωρα αυτο;Δεν ειναι δουλεια αυτη.Απο το αγχος να απορυθμιζεται και μετα να αγχωνομαι κι αλλο επειδη απορυθμιστηκε!Ουφφφ:evil:να σκασω ειμαι


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Ειδες;Τηλεπαθεια ειχαμε:D

Οχι δεν ειναι νηστικη η μετρηση αλλα 2 ωρες μετα απο γευμα.Βεβαια δεν κανω και διατροφη αλλα μεχρι τον Μαρτιο που μετρουσα παλι δεν εκανα διατροφη και ειχα το πολυ 110 κι αυτο σπανια μεχρι 100 συνηθως.Χθες που εφαγα τη μιση ποσοτητα απο οτι συνηθως ηταν 99.Γυρισα για να προλαβω τον ενδοκρινολογο.Θα με δει αυριο εκτακτα και μετα θα φυγει κι αυτος.Λες να ειναι απο το αγχος;;;Πως θα το φτιαξω τωρα αυτο;Δεν ειναι δουλεια αυτη.Απο το αγχος να απορυθμιζεται και μετα να αγχωνομαι κι αλλο επειδη απορυθμιστηκε!Ουφφφ:evil:να σκασω ειμαι

Σου έχει πει ότι είναι από το άγχος???? Εμένα που μου έιχε δώσει μηχανάκι μου είχε πει να το μετράω πάντα νηστική...Μήπως παίζει ρόλο τι έφαγες??? Πάλι καλά που τον πρόλαβες και θα σε δει να σε καθοδηγήσει αντίστοιχα...Ηταν της εγκυμοσύνης ή έχεις προδιάθεση??? Εχεις κάνει καμπύλη???

Ναι ξέρω καταιγισμός ερωτήσεων, αλλά είναι σοβαρό...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

τσα ....

σας πέτυχα ...

ALTER EGO μου ... τι κάνεις ? μου έλειψες ... το ταλιμπανακι μας τι κάνει ???

Που είσαι ψυχούλα μου??? Και εμένα μου έλειψες...Μια χαρά είναι, όλο "μαμα μπλουμ" και "μαμα ατα" λέει ... Σε ποιον να έμοιασε άραγε:P:p:p:p

Σου έρχεται και το Αναστασάκι εεε??? Ω ρε γλέντια αύριο....;););) Η αιματολόγος????


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Που είσαι ψυχούλα μου??? Και εμένα μου έλειψες...Μια χαρά είναι, όλο "μαμα μπλουμ" και "μαμα ατα" λέει ... Σε ποιον να έμοιασε άραγε:P:p:p:p

Σου έρχεται και το Αναστασάκι εεε??? Ω ρε γλέντια αύριο....;););) Η αιματολόγος????

τι γλυκό το παιδάκι μας ... "μαμα μπλουμ" ελα ντε βρε σε ποιον να έμοιασε άραγε ??? :P

Ναι ναι αύριο φτάνει το Σασάκι ... Ανυπομονώ .... Τι καλά κάποια στιγμή να βρισκόμασταν όλες μαζί ...

Η αιματολόγος λείπει με άδεια γυρνάει μετά τις 15 ... θα αργήσουμε λίγο οπότε να μάθουμε ...

Σε φιλώ μωρό μου .. πρέπει να ετοιμαστώ γτ με περιμένει η κολόνα στην πόρτα ...

Πολλά πολλά φιλάκια


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...