Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παρλιαρουλα όλα καλά θα είναι!!Εγώ ειμαι σίγουρη!!!

Μην αγχωνεσα παιδί μου!!!

ΩΩΩΩΩΩΩω η παρασταση φαινεται πολύ ωραια!!Θα πάτε??

Το σκεφτομαι κ για εμας!!!

Λες να γνωριστούμε τελικα??

Αφρο δεν με ειπες για το καρεκλιδιο!!!!

Φιλιαααααααααααααααααααααααααααααα

Εντιτ...λες να φταιει ο ομοιο μου???

Εχετε να μου προτεινεται καποιον άλλο??Αν την αλλάξω θα πρεπει να αλλαξω κ παιδιατρο αφού η ομοιο μας ειναι παιδιατρος-ομοιο....

Link to comment
Share on other sites

Ωραία φαίνεται η παράσταση...

Αλλά εγώ γιουπιγιάγια δε θέλω να σε γνωρίσω, τι, νομίζεις ξέχασα τι χυλόπιτα που μου έριξες, άτιμη, επιστράτευσες όλα τα μέσα!!!! Έ, όχι λοιπόν, έχουμε και μια αξιοπρέπεια!

Γαλατούλι μου......φιλιά......όλα καλά να'ναι τα αποτελέσματα....

Θέλω να πάω στο Πόρτα να δω τη ''μικρή γοργόνα'' και στο εθνικό για τον ''μεγάλο περίπατο του Πέτρου'' αν και είναι για πιο μεγάλα παιδιά...χμμμ....μπορεί να πάω και με τις φίλες μου στο κάτω κάτω!!!

Φιλιά!!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία φαίνεται η παράσταση...

Αλλά εγώ γιουπιγιάγια δε θέλω να σε γνωρίσω, τι, νομίζεις ξέχασα τι χυλόπιτα που μου έριξες, άτιμη, επιστράτευσες όλα τα μέσα!!!! Έ, όχι λοιπόν, έχουμε και μια αξιοπρέπεια!

Φιλιά!!!!

Ποτε παιδάκι μου??Την άνοιξη που είχα πάθει ντουβρουτζά???

Ενταξει λοιπόν...εγώ θα επιμεινω κ που θα πάει θα σε καταφέρω :tongue:

Λεγε λεγε το κοπέλι.........

Φιλιαααααααα

Link to comment
Share on other sites

ουφ τον επέστρεψα σπίτι του περιπατητικό...

θέλω και εγώ θέατρα, ότι θετε

εχμ τί ήθελα να πω; α ναι για την ψυχοθεραπεία. Λοιπόν ενώ υποστηρίζω τα χόμπυ και τα ακολουθώ, στην προκειμένη με την Αθηνά μαι χαμπλ οπινιον είναι ότι χρειάζεται κάτι πιο δυνατο. Τί εννοώ... Αν υπάρχει κάτι που δυσκολεύει την καθημερινότητα σου (όπως μια κρίση πανικού) δεν αρκεί να ξεφύγεις από αυτήν (με χόμπυ) αλλά να την αντιμετωπίσεις με κατά μέτωπον επίθεση, να κοιτάξεις προς τα έσω... και αυτό γίνεται με πολλούς τρόπους (με ψυχανάλυση, κάθε είδους γκρουπ θεραπυ, διαλογισμό κλπ) αν και το πιο γρήγορο είναι με φεις του φεις με έναν ψ...αυτά.


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φελίνι μαλλον ετσι πρεπει να γίνει, κατι πιο δραστικό μεχρι να μπορεω να εχω περισσοτερο κουραγιο να αντιμετωπισω και να επεξεργαστω τι μου συμβαινει.

Σας ευχαριστω ολες ειναι πολυ σημαντικο για μενα, που σας εχω....

Ηθελα να σας ενημερωσω οτι πηρα τις εξετασεις αιματος χθες, δυστυχως δεν ειναι καλές οι ορμονικές, αυτες που σχετιζονται με επινεφριδια δηλαδη, οι θυρεοειδους και οι αλλες οι γενικες καλες μου φανηκαν, θα τις δει και ο γιατρος βεβαια....

το μονο που με πρηγορει κααααπως ειναι οτι ξερω οτι οι ορμονες αυτες επηρεαζονται και απο το αγχος, οποτε τρεχα γυρευε αν το αγχος της επηρεαζει ή αν λογω της υπερεκκρισης νιωθω αγχος. το αυγο με την κοτα ενα πραγμα.

Τεσπα δεν εχω και πολλη διαθεση οπως καταλαβαίνετε για περισσοτερες λεπτομερειες, το μονο που θελω να σας πω ειναι οτι το πηρα πολυ περισσοτερο ψυχραιμα απο οτι υπολογιζα, και γενικα ειμαι σχετικά καλα απο αγχος κλπ. Το εχω βαλει πεισμα να μην με ριξει παλι και ως τωρα κατι γινεται.

Τωρα απλα υπομονη μεχρι τριτη απογευμα που θα παρω και τα υπολοιπα και να δω τι θα μου πει ο γιατρος.

Φιλιά γκερλς.


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα παω παντως καπου οπουδηποτε, ετσι μια εκδρομουλα, εστω και καταναγκαστικα, δεν θελω να επιτρεψω στην κουτρα μου να παιξει το παιχνιδακι που ξερει καλα να παιζει, δηλ να γεμιζω με αρνητικες σκεψεις και αγωνια κλπ....

Μαλλον για κανα ναυπλιο λεμε να δουμε....και χωρις παιδια, θα τα αφησω και τα δυο πρωτη φορα στη μαμυ, ετσι να το ευχαριστηθω περισσοτερο...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γκαλατιδι εσύ λες πως δεν ειναι καλές οι ορμονικες κ οχι ο γιατρος ε??

Οπότε περίμενε καλυτερα να σου πει ο ειδικος ε????:-P

Τελικα φευγουμε τώρα για τη μάμυ όπότε ουτε εμεις θα ειμαστε στο θεατρακι αυτη την Κυριακη!!

Σας αφηνω κ φευγω!!

Καλα να περάσετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφρο δεν με ειπες για το καρεκλιδιο!!!!

μην αγχωνεσαι παιδι μου, θα σας παρω εγω οταν ειναι να το δωσω. 10 λεπτα υποθεση ειναι, αλλα και γω φευγω σαν κυνηγημενη για να προλαβψ σχολικο... Δεν επειγει τωρα, οταν ερθει η ωρα θα βρεθει ο χρονος! Σμουτς!

Μυρτουλι να χαιρεσαι τον σουπερμαν!

Γαλατουλι να πας εκδρομουλα βεβαιως βαβαιως και να χαλαρωσεις. Και αμα μπορεις να πατε και με παρεα (χωρις παιδια).

Μου φαινεται οτι απλα τα διογκωνεις στο κεφαλάκι σου ολα λογω του οτι σε εχει παρει απο κατω. Αντιμετωπισε τα φεις του φεις που λέει και η γιατρεσσα μας και θα δεις οτι δεν ειναι τιποτα σπουδαιο, ολοι περναμε τετοιες φασεις, και συ σιγουρα εχεις ξαναπερασει,ε?

Οσο για τα αποτελεσματα, ασε να σου πει ο ντοκτορ! Πολλες πολλες αγκαλιές.

Ευτυχως τελικα μας αφηνουν να μπουμε στο προσωπικο μας μέιλ απο τη δουλεια. φαγανε πολυ κραξιμο φαινεται που το κοψανε. Ετσι γιατι Σαββατιατικο και να μην εχω μέιλ θα μου κακοφαινοτανε!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η παρανοια λοιπον δεν ειναι αποκλειστικο μας προνομιο. Αν και, τωρα που το σκεφτομαι, πιστευω πως οι αρχαιοι ελληνες την ανακαλυψαν και την πηγαν στην Αμερικη. Ναι, σιγουρα, ειναι δικη μας. Η Bachmann ειναι ελληνιδα και δεν το ξερει...

(διαβαστε τα πρωτα σχολια, αυτο με τα nachos και τα καρτελ τα σπαει...)

http://dailycurrant.com/2012/09/28/bachmann-we-ban-falafel-school-lunches/

[σορι, ειναι στα αγγλικα, δεν μπορεσα να την βρω στα ελληνικα την ειδηση]

Καλο ΣΚ σε ολες!


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

The Daily Currant is an English language online satirical newspaper that covers global politics, business, technology, entertainment, science, health and media. It is accessible from over 190 countries worldwide - now including South Sudan.

Our mission is to ridicule the timid ignorance which obstructs our progress, and promote intelligence - which presses forward.

Q. Are your newstories real?

A. No. Our stories are purely fictional. However they are meant to address real-world issues through satire and often refer and link to real events happening in the world


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Γαλατουλι να πας εκδρομουλα βεβαιως βαβαιως και να χαλαρωσεις. Και αμα μπορεις να πατε και με παρεα (χωρις παιδια).

Μου φαινεται οτι απλα τα διογκωνεις στο κεφαλάκι σου ολα λογω του οτι σε εχει παρει απο κατω. Αντιμετωπισε τα φεις του φεις που λέει και η γιατρεσσα μας και θα δεις οτι δεν ειναι τιποτα σπουδαιο, ολοι περναμε τετοιες φασεις, και συ σιγουρα εχεις ξαναπερασει,ε?

Οσο για τα αποτελεσματα, ασε να σου πει ο ντοκτορ! Πολλες πολλες αγκαλιές.

Ευτυχως τελικα μας αφηνουν να μπουμε στο προσωπικο μας μέιλ απο τη δουλεια. φαγανε πολυ κραξιμο φαινεται που το κοψανε. Ετσι γιατι Σαββατιατικο και να μην εχω μέιλ θα μου κακοφαινοτανε!

Ευχαριστω Αφροδιτούλιιιιιιι

ναι θα παμε με παρεα και χωρίς τεκνα, αν και τους βλεπω λιγο απροθυμους για εκδρομη τους φιλους, ε το πολυ να παμε για κανα καφε ανθρωπινο και φαγητο, κι αυτο καλό είναι!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...