Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Κορίτσια μου θα σας στενοχωρήσω.. αν μιλάμε για το ίδιο επίδομα, γιατί έχω αρρωστουλια τα δίδυμα και είμαι άυπνη 3 μέρες, η αίτηση φεύγει αυτόματα μόλις γεννηθούν και δηλωθούν στο ληξιαρχείο. Όταν το οικογενειακό εισόδημα είναι πάνω από 40.000, η αίτηση απορρίπτεται αυτόματα. Όπως είπε και μια άλλη κοπέλα παραπάνω, η Λίνα νομίζω, τα επίδομα είναι βοηθητικά για μεσαια- χαμηλά εισοδήματα. Με 75.000 ετήσιο εισόδημα, δε νομίζω ότι βγαίνει επίδομα. Εγώ με λίγο πάνω από 40.000 και δύο παιδιά, δεν δικαιούμαι όχι επίδομα, ούτε καν τα όρια του ΕΣΠΑ για βρεφικούς...

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 5 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Γεια σας κοριτσια θα ηθελα την βοηθεια σχετικα με το νοσοκομειο της αλεξανδουπολης για γυναικολογο καλο και θα ηθελα να μου πει καποια εαν ειναι φυσικα στο εοππυ και γνωρισει τι γινετε με τις εξετασεις και την γεννα στο εοππυ εαν δηλ περνεις τιποτα λεφτα πισω η πληρωνεις στο νοσοκομειο καποια που γεννησε ομως προσφατα γιατι συνεχως δυστιχως αλλαζουν τα πραγματα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Νηπιαγωγός με πτυχίο Επιστημών της Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία αναλαμβάνει τη φύλαξη και δημιουργική απασχόληση των παιδιών σας. 4 έτη Εμπειρία με παιδάκια από 8 μηνών καθώς και με δίδυμα! Μεγάλη ευελιξία στο ωράριο, μεταφορικό μέσο και τιμές πολύ συζητήσιμες.

Επικοινωνία:6978106338 καθώς και στο [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...
Καλησπέρα. Έχετε υπόψη σας κάποιο παιδίατρο στην Αλεξ/πολη που να είναι ουσιαστικά φιλικός και υποστηρικτικός στον θηλασμό;

Καλησπερα,κι εγω μενω Αλεξ/πολη.εμεις πηγαινουμε στην Γιαννολουδη Μαρια εδω και λιγους μηνες,πολυ καλη γιατρος και νεα.:P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Καλησπερα,κι εγω μενω Αλεξ/πολη.εμεις πηγαινουμε στην Γιαννολουδη Μαρια εδω και λιγους μηνες,πολυ καλη γιατρος και νεα.:P

Αν και τελείως ετεροχρονισμένη απάντηση, να πω πως κι εγώ εδώ και 3 μήνες σ΄αυτήν πηγαίνω. Άλλαξα μάλιστα τον παλιό μας παιδίατρο που τον είχα από την αρχή στην μεγάλη μου κόρη!!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Kαλησπερα κοριτσια με λενε Μαρια 39 θελω να ερθω στην Αλεξανδρουπολη να κανω κωνοειδη εκτομη τραχηλου της μήτρας στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης ποιους γιατρους με προτεινετε :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα είμαι στην 21η εβδομάδα και θα ήθελα γνώμες και εμπειρίες από γυναικολόγους του νοσοκομείου Αλεξ/πόλης.Επίσης αν γνωρίζεται κάποια γυναικολόγο Καντάρη Πελαγία που είναι στο πανεπιστημιακό της Αλεξ/πόλης.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Μήπως γνωρίζει κανείς χρόνο αναμονής στην επιτροπή εξωσωματικής στο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης και πόσο κοστίζει η όλη διαδικασία γιατί μου είπαν δεν είναι δωρεάν.... Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα. Είμαι από Κομοτηνή αλλα θα ερθω Αλεξανδρούπολη για να γεννήσω. Μου έχουν πει καλα λογια για την Κουτλάκη την γνωριζετε ? Αν υπάρχει σοβαρο και χρόνιο πρόβλημα υγείας στη μητέρα δέχεται φυσιολογικό τοκετο . Σκεφτομουν να παω στον Καραμανιδη που ξεγεννησε τα 2 παιδιά της αδελφής μου αλλα αν εχετε ακουσει καλα λογια για κάποιον αλλο πειτε μου . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...