Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια στα καρφούρ Κομοτηνής σε προσφορά στα babylino είχαν μόνο το Νο 4. Ήρθα Θεσ/νίκη για μερικές μέρες. Μήπως τσέκαρε καμια σας μήπως δέχονται και σε ποια καρφούρ Θεσ/νίκης κουπόνια και έκπτωση για άλλες συσκευασίες; (Πχ Νο 5 μεγάλο)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια στα καρφούρ Κομοτηνής σε προσφορά στα babylino είχαν μόνο το Νο 4. Ήρθα Θεσ/νίκη για μερικές μέρες. Μήπως τσέκαρε καμια σας μήπως δέχονται και σε ποια καρφούρ Θεσ/νίκης κουπόνια και έκπτωση για άλλες συσκευασίες; (Πχ Νο 5 μεγάλο)

Βρε κοριτσακι,

σου ξαναεγραψα αλλα δεν εδωσες σημασια.

Αν οι υπαλληλοι ειναι ασχετοι εσυ θα επρεπε να τους διορθωσεις.

στο φυλλαδιο εδω

http://www.carrefour.gr/showfiladia.aspx?a_id=185#

εχει μεν στην εικονα το νουμερο 4 αλλα γραφει απο πανω οτι ισχυει για οποιαδηποτε πανα.

Επισης σου προτεινα να σκαναρεις την τιμη. Το κοιταξες;

Η τιμη πρεπει να βγαινει κανονικα στα 9 και κατι η μεγαλη και 4 και κατι η μικρη. Αυτο δε ρυθμιζεται απο τα καταστηματα αλλα απο τους κνετρικους υπολογιστες της Αθηνας. Η τιμη λοιπον στο ταμειο βγαινει σε ολη την Ελλαδα η ιδια.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την αμεσότητα της απάντησης!!! Θα δοκιμάσω την Δευτέρα κιόλας στα καρφούρ πυλαίας. Ελπίζω να έχεις δίκιο, γιατί τα babylino τα λατρεύουμε και μας τελείωσαν :( (Βολευόμαστε με παμπερς, αλλά τώρα με τη ζέστη ιδρώνουν πολύ το μωρό)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια πήγα σήμερα στα καρφούρ πυλαίας (που είναι ανατολικά στη Θεσσαλονίκη, γιατί τα άλλα δύο είναι δυτικά και δεν βολεύουν) και μου είπαν ότι ισχύει η προσφορά για όλες τις πάνες babylino (άλλωστε αναβοσβήνει και το καρτελάκι με την τιμή) και όντως έβγαινε το Νο 5 που θέλαμε γύρω στα 9,90 ευρώ ΑΛΛΑ δεν είχε μείνει ούτε για δείγμα Νο 4 και 5!!! Όταν ρώτησα αν και πότε θα φέρουν μου απάντησαν ότι έχει έλλειψη (???το καρφούρ ή η ΜΕΓΑ) και δεν ξέρουν να μου απαντήσουν.

Στη συνέχεια σκέφτηκα να πάω σε καρφούρ μαρινόπουλος, γιατί είδα και στο δικό τους το φυλλάδιο ότι είχε ακριβώς την ίδια προσφορά (-35%) στα babylino. Πήγα στο καρφούρ μαρινόπουλος που είναι στην Εθν.Αντιστάσεως Καλαμαριά. Αυτά λοιπόν είχαν την προσφορά, είχαν και διαθεσιμότητα, αλλά είχαν άλλη τελική τιμή = 11,50 !!! Φυσικά τα πήρα να τελειώνω, γιατί δεν μπορούσα άλλα πήγαινελα. Σόρυ για το κατεβατό...Ταπα να ξεσκάσω γιατί μας κοροιδευουν... Προσοχή λοιπόν ναι στην προσφορά των καρφούρ (εφόσον βρείτε) όχι στην προσφορά των καρφούρ μαρινόπουλος...

Α! και δέχτηκαν και τα κουπόνια... Ουφ, τα'πα...

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια πήγα σήμερα στα καρφούρ πυλαίας (που είναι ανατολικά στη Θεσσαλονίκη, γιατί τα άλλα δύο είναι δυτικά και δεν βολεύουν) και μου είπαν ότι ισχύει η προσφορά για όλες τις πάνες babylino (άλλωστε αναβοσβήνει και το καρτελάκι με την τιμή) και όντως έβγαινε το Νο 5 που θέλαμε γύρω στα 9,90 ευρώ ΑΛΛΑ δεν είχε μείνει ούτε για δείγμα Νο 4 και 5!!! Όταν ρώτησα αν και πότε θα φέρουν μου απάντησαν ότι έχει έλλειψη (???το καρφούρ ή η ΜΕΓΑ) και δεν ξέρουν να μου απαντήσουν.

Στη συνέχεια σκέφτηκα να πάω σε καρφούρ μαρινόπουλος, γιατί είδα και στο δικό τους το φυλλάδιο ότι είχε ακριβώς την ίδια προσφορά (-35%) στα babylino. Πήγα στο καρφούρ μαρινόπουλος που είναι στην Εθν.Αντιστάσεως Καλαμαριά. Αυτά λοιπόν είχαν την προσφορά, είχαν και διαθεσιμότητα, αλλά είχαν άλλη τελική τιμή = 11,50 !!! Φυσικά τα πήρα να τελειώνω, γιατί δεν μπορούσα άλλα πήγαινελα. Σόρυ για το κατεβατό...Ταπα να ξεσκάσω γιατί μας κοροιδευουν... Προσοχή λοιπόν ναι στην προσφορά των καρφούρ (εφόσον βρείτε) όχι στην προσφορά των καρφούρ μαρινόπουλος...

Α! και δέχτηκαν και τα κουπόνια... Ουφ, τα'πα...

Τα καρφουρ μαρινοπουλος δεν ανήκουν πλεον σην καρφουρ και από οτι ξέρω θα αλλάξει και το όνομα, ανήκουν πλέον ολοκληρωτικά στον Μαρινόπουλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...