Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

σημερα που λετε,τα ακουσα καποια στιγμη να γελανε απο το δωματιο τους και πηρα την καμερα και ετρεξα.τι ειχαν κανει τα πιθηκια?!ανεβηκαν στην κουνιστη πολυθρονα και τα δυο και ο μικρος κοπανουσε τον κωλο του και κουνιοταν η καρεκλα και χαιροντουσαν.εγω βεβαια σαν σωστη μανα τραβουσα βιντεο αντι να τα κατεβασω μην γκρεμοτσακιστουν!!!παει και η πολυθρονα.εξορια στο δωματιο με τον υπολογιστη.κατ εμας το κιτρινο δωματιο γιατι ειναι της αεκ!!!


age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραια, αυριο ριχνωτζοκερακι!

κανενα γιατροσοφι για την ''ολο τα ιδια'' μερα μου, εχεις?

πως πηγε η βολτα ωρε?

ναι αμε.αυριο μπορουν να τα κανουν τα διδυμα στον καναπε!!!


age.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια, τι κανετε;

βλεπω τα μικρα σας ολο ζαβολιες ειναι.τζινι γουρι βρε ο καναπες

νακι κ λαερτα πολυ χαιρωμαι που τα μικρα σας τρωνε και πανε ολο κ καλητερα.

δεν ξερετε ποσο σας ζηλευω που ειστε κοντα κ μπορειτε να πηγαινετε κ για καφεδακι, ειμαι λιγο μακρια εγω οποτε δυσκολα θα καταφερω να σας γνωρισω.

εγω ακομα στο περιμενε καθε βραδι νομηζω θα γεννησω αλλα τπτ , ολοι μου λενε να κανω υπομονη κ οτι οσο πιο αργα θα γεννησω τοσο καλητερα αλλα εγω νομηζω στο τελος θα σκασω


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

ναι αμε.αυριο μπορουν να τα κανουν τα διδυμα στον καναπε!!!

αχχαχχαχχαχχα!

καλο!

καλο κ αυτο με την καμερα επισης.

μ αρεσει που ο χασμπανος πηρε κ καμερα περυσι για να γραφω τα παδια.

καλαααα κρασα λεμε!

ρε γουιτς, γιατι πρεπει να παταω ανανεωση κ δεν βγαινει κατευθειαν η απαντηση?


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια, τι κανετε;

βλεπω τα μικρα σας ολο ζαβολιες ειναι.τζινι γουρι βρε ο καναπες

νακι κ λαερτα πολυ χαιρωμαι που τα μικρα σας τρωνε και πανε ολο κ καλητερα.

δεν ξερετε ποσο σας ζηλευω που ειστε κοντα κ μπορειτε να πηγαινετε κ για καφεδακι, ειμαι λιγο μακρια εγω οποτε δυσκολα θα καταφερω να σας γνωρισω.

εγω ακομα στο περιμενε καθε βραδι νομηζω θα γεννησω αλλα τπτ , ολοι μου λενε να κανω υπομονη κ οτι οσο πιο αργα θα γεννησω τοσο καλητερα αλλα εγω νομηζω στο τελος θα σκασω

καλως το κοριτσι!

απο καουρες πως πας?


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως το κοριτσι!

απο καουρες πως πας?

λιγα πραγματα ευτυχως , πινω λιγο γαλατακι το βραδι κ νομιζω μου κανει καλο.θα σας πω κ κατι αλλα μην γελασετε.

το βραδι δεν τρωω σχεδον τπτ γιατι φοβαμαι μην γεννησω κ παω στο νοσοκομειο κ μου βαλουν το κλισμα κ αν εχω φαει πολυ τοτε θα γινω ρεζιλι νομηζω


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

κατερινακι ουτε θα σκασεις ουτε θα τα χωνεψεις.ο,τι και να κανουν οσο και να μεινουν θα βγουν.δεν εχουν επιλογη.απλα βολευτηκαν στην κοιλιτσα σου που ειναι ζεστα και ωραια και σου λεει που να παμε τωρα και να αρχισουμε να κλαιμε να μας βαζουν πανες κτλ.ταλαιπωρια!!!ο γιατρος τι σου λεει?ποτε τον ειδες?θα πατησεις την 37η εσυ!


age.png
Link to comment
Share on other sites

κατερινακι ουτε θα σκασεις ουτε θα τα χωνεψεις.ο,τι και να κανουν οσο και να μεινουν θα βγουν.δεν εχουν επιλογη.απλα βολευτηκαν στην κοιλιτσα σου που ειναι ζεστα και ωραια και σου λεει που να παμε τωρα και να αρχισουμε να κλαιμε να μας βαζουν πανες κτλ.ταλαιπωρια!!!ο γιατρος τι σου λεει?ποτε τον ειδες?θα πατησεις την 37η εσυ!

την Παρασκευη που μας περασε ειχα ραντεβου, τα μωρακια ειναι μια χαρα απο κιλα ,τωρα θα με δει ξανα στης 9του μηνος αν δεν εχουν σπασει τα νερα μεχρι τοτε κ θα κανονισουμε μετα ποτε θα μου τα παρει με καισαρικη .κ την 38η θα πατησω μου φαινετε witch αν αντεξω


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

ρε τζιν τονικ εγω δεν παταω ανανεωση για την απαντηση αλλα τι να σου πω.δεν ειμαι και πολυ σχετικη.

κατερινακι η εξαγωγη ειναι εξαγωγη.τι λιγο τι πολυ.ετσι κι αλλιως που ξερουν τι κανεις στην τουαλετα που θα πας.αυτοι σου κανουν το κλυσμα και γεια σας.τουλαχιστον με μενα ετσι εγινε.φαε γιατι για λιγες μερες θα ψωμολυσσαξεις!!!


age.png
Link to comment
Share on other sites

χαχχααχχαχ!

κατερινα στην συλια ειχα φαει φακες την προηγουμενη μερα, οποτε μπορεις να φανταστεις τι ζημία εγενετο με το κλισματακι!!!!!

πατα κ την 39η κατερινιω κ γεννα!

σας ειπα οτι ελπιδα εχει 2 δοντια κ ο αλεξ κανενα ακομα?

οτι μπουσουλανε κ οι δυο, αλλα ο αλεξ χρησημοποιει κ την κοιλουμπα του?

οτι η ελπιδα ολη την ωρα του κανει επιθεση?:shock:

του ζουπαει τη μυτη κ του τραβαει τα μαλλια, χωρις να εχει κανει τπτ ο καψερος! θα εχω κ τετοια απο τωρα? ελεος δηλ!!!

φροσω, αν ακους, περιμενω τις εμπειριες απο τζαντε!

γιωτακι, που εισαι ρε? τι μαγειρευεις αυριο?


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια:-D

Τι κάνετε?

Γράφω περισσότερο σε διπλανό φόρουμ και είμαι τώρα στη φάση που ξαναπροσπαθώ με εξωσωματική.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν σε κάποια κοπέλα από την προσπάθειά της έχουν περισσέψει menopur 75 και Puregeon ή αν πρόκειται άμεσα να περισσέψουν. Εγώ θα κάνω μακρύ πρωτόκολλο και ξεκινάω τέλη Σεπτέμβρη .....δυστυχώς οι μονάδες του Ικα δε με καλύπτουν ...θα χρειαστώ συμπλήρωμα Puregeon και τις Μenopur θα πρέπει όλες να τις αγοράσω κανονικά.

Για οτιδήποτε στείλτε μου προσωπικό μην.

Καλή επιτυχία σε όλες ....να ακούμε μόνο καλά νέα:-D

Link to comment
Share on other sites

την Παρασκευη που μας περασε ειχα ραντεβου, τα μωρακια ειναι μια χαρα απο κιλα ,τωρα θα με δει ξανα στης 9του μηνος αν δεν εχουν σπασει τα νερα μεχρι τοτε κ θα κανονισουμε μετα ποτε θα μου τα παρει με καισαρικη .κ την 38η θα πατησω μου φαινετε witch αν αντεξω

στις 9? πατησες κατι λαθος?


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια:-D

Τι κάνετε?

Γράφω περισσότερο σε διπλανό φόρουμ και είμαι τώρα στη φάση που ξαναπροσπαθώ με εξωσωματική.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν σε κάποια κοπέλα από την προσπάθειά της έχουν περισσέψει menopur 75 και Puregeon ή αν πρόκειται άμεσα να περισσέψουν. Εγώ θα κάνω μακρύ πρωτόκολλο και ξεκινάω τέλη Σεπτέμβρη .....δυστυχώς οι μονάδες του Ικα δε με καλύπτουν ...θα χρειαστώ συμπλήρωμα Puregeon και τις Μenopur θα πρέπει όλες να τις αγοράσω κανονικά.

Για οτιδήποτε στείλτε μου προσωπικό μην.

Καλή επιτυχία σε όλες ....να ακούμε μόνο καλά νέα:-D

καλη επιτυχια!

πουστικο ικα οπως παντα!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...