Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Περιμενα να το δω αυτο το θεμα...πως και πως...ημουν σιγουρη πως θα μου προκαλουσε μεγαλη συγκινηση....ετσι και εγινε.....Περσι τετοια εποχη μαθαμε για την εγκυμοσυνη μου...και σημερα κραταω στην αγκαλια μου το παλικαρακι μου...δε το πιστευω οτι περασε ενας ολοκληρος χρονος.....περσι τετοια εποχη ξεκινησα να γραφω στις μανουλες ιανουαριου 2010....

Ευχομαι να εχετε ολες οι μανουλες ιανουαριου 2011 μια υπεροχη εγκυμοσυνη...ευχομαι να γεμισετε πολλες πολλες σελιδες με τα γλυκα νεα απο τους υπερηχους σας...ευχομαι να γεμισει η οθονη με τη λιστα με τα ονοματα και τις πητ σας....και τελος ευχομαι....του χρονου τετοια μερα,κρατωντας στην αγκαλια σας τα αγγελουδια σας...να γραφετε με τα συναισθηματα να σας κατακλυζουν...ενα μηνυμα σαν αυτο....στις μανουλες ιανουαριου 2012........

Με το καλο κοριτσια μου!!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Περιμενα να το δω αυτο το θεμα...πως και πως...ημουν σιγουρη πως θα μου προκαλουσε μεγαλη συγκινηση....ετσι και εγινε.....Περσι τετοια εποχη μαθαμε για την εγκυμοσυνη μου...και σημερα κραταω στην αγκαλια μου το παλικαρακι μου...δε το πιστευω οτι περασε ενας ολοκληρος χρονος.....περσι τετοια εποχη ξεκινησα να γραφω στις μανουλες ιανουαριου 2010....

Ευχομαι να εχετε ολες οι μανουλες ιανουαριου 2011 μια υπεροχη εγκυμοσυνη...ευχομαι να γεμισετε πολλες πολλες σελιδες με τα γλυκα νεα απο τους υπερηχους σας...ευχομαι να γεμισει η οθονη με τη λιστα με ταονοματα και τις πητ σας....και τελος ευχομαι....του χρονου τετοια μερα,κρατωντας στην αγκαλια σας τα αγγελουδια σας...να γραφετε με τα συναισθηματα να σας κατακλυζουν...ενα μηνυμα σαν αυτο....στις μανουλες ιανουαριου 2012........

Με το καλο κοριτσια μου!!!!!!

ΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα. Καλοριζικο το νεο καφε. Καλε,κουντουρτισατε για να ανοιξει,τωρα γιατι δε γραφετε? Σας εκανε και υπεροχο καλωσορισμα η ΕLΚΑΝΑR. Πως θα κρυφοδιαβαζω εγω τα νεα σας? Να παρουσιαστουν οι εγκυουλες. Αννετακι, goοfymοm, μαριαεφη,βασδελη,ελενηturkey.Αν ξεχασα καμμια,συγγνωμη. Ευχομαι σε ολες σας μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη. Φιλακια...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Παρούσα Μηλίτσα μου!!! Καλορίζικο το cafe μας!!! Εύχομαι να γίνει το καφέ με τα περισσότερα μωρά και τις περισσότερες εγκυμοσύνες!!! Εγώ πήγα σήμερα και είδα το σακουλάκι μου!! Με έβγαλε 5 εβδομάδων και 4 ημερών και ΠΗΤ 08/01/2011!!! Τώρα έκλεισα ραντεβού για τις 28 Μαΐου για να ακούσουμε και την καρδούλα !!! Πετάω σήμερα Πετάω!! Άντε να μαζευτεί το παρεάκι να αρχίσουμε το κους -κους!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περιμενα να το δω αυτο το θεμα...πως και πως...ημουν σιγουρη πως θα μου προκαλουσε μεγαλη συγκινηση....ετσι και εγινε.....Περσι τετοια εποχη μαθαμε για την εγκυμοσυνη μου...και σημερα κραταω στην αγκαλια μου το παλικαρακι μου...δε το πιστευω οτι περασε ενας ολοκληρος χρονος.....περσι τετοια εποχη ξεκινησα να γραφω στις μανουλες ιανουαριου 2010....

Ευχομαι να εχετε ολες οι μανουλες ιανουαριου 2011 μια υπεροχη εγκυμοσυνη...ευχομαι να γεμισετε πολλες πολλες σελιδες με τα γλυκα νεα απο τους υπερηχους σας...ευχομαι να γεμισει η οθονη με τη λιστα με τα ονοματα και τις πητ σας....και τελος ευχομαι....του χρονου τετοια μερα,κρατωντας στην αγκαλια σας τα αγγελουδια σας...να γραφετε με τα συναισθηματα να σας κατακλυζουν...ενα μηνυμα σαν αυτο....στις μανουλες ιανουαριου 2012........

Με το καλο κοριτσια μου!!!!!!

Ευχαριστούμε Ελενάκι συνονόματο!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και σου εύχομαι και με ένα τρίτο αν το επιθυμείς και εσύ βέβαια!!! Εγώ μετά από αυτό έκλεισα σαν μάνα!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ Δεν θα με δείτε στις μανούλες ιανουαρίου 2012...χαχαχαχα

ΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στέγια και εμένα με συγκίνησε πολύ γιατί και εγώ πέρυσι τέτοια εποχή αγωνιούσα για τον κωνσταντινούλη μου ,και να που φέτος ξανά από την αρχή !!! Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου και να περνάτε με την Ελενίτσα να μας λέτε ένα γεια!!!

φιλακιαα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!και με το καλο!

κοριτσια αν και εμενα η ΠΗΤ μου ειναι 3/1 γενναω και καισαρικη οποτε σιγουρα θα ειμαι μανουλα Δεκμβριου!

θα τα λεμε ομως και απο εδω!!!!!!

Με το καλόοο και από εδώωω ζουζού!!!

Άντε να τα λέμε κοριτσάκι μου!!!Και εγώ αν πιαστώ από την πρώτη μου γέννα που γέννησα στις 38 εβδομάδες με βλέπω μανουλα δεκεμβρίου !!! ΧΑΧΑΧΑ τι να κάνουμε όμως θα περιφερόμαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σε ολες γερα μωρα!!!!οι φιλεναδες μου ελκαρακ και στεγια με καλυψαν πληρως απλα να πω goofy καπως ετσι ημουν κι εγω σαν εσενα και τωρα χαιρομαι τα 2 μου αγορακια που εχειν 17 μηνες διαφορα!φιλια και θα σας παρακολουθουμε να θυμομαστε τα δικα ΜΑς


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σε ολες γερα μωρα!!!!οι φιλεναδες μου ελκαρακ και στεγια με καλυψαν πληρως απλα να πω goofy καπως ετσι ημουν κι εγω σαν εσενα και τωρα χαιρομαι τα 2 μου αγορακια που εχειν 17 μηνες διαφορα!φιλια και θα σας παρακολουθουμε να θυμομαστε τα δικα ΜΑς

Αχ ΝΟΥΝΟΥ μου θα χρειαστώ τις συμβουλές σου κάποια στιγμή!!! Να τα χαίρεσαι τα μωρά σου!!!!Εμένα θα έχουν 13½ μηνες διαφορά οπότε θα με διαφωτίσεις σε μερικά θεματάκια!! Σε ευχαριστώ για τις ευχές και να μας παρακολουθείτε και να επεμβαίνεται αν το κρίνεται απαραίτητο!! χαχα

Link to comment
Share on other sites

ωωωωωωωωωωωωω!!!τι βλεπω..ανοιξε το καινουριο καφε που τοσο περιμεναμε!!!

καλοριζικοοοοοοοοο!!!

λοιπον ευχομαι να γεμισει..να χασουμε τη μπαλα και να μη χαθει καμια μερα του ιανουαριου που να μη εχουμε γεννητουρια!!!

να εχουμε τελειες εγκυμοσυνες..ηρεμες..τελειομηνες και γεματες υπεροχα συναισθηματα!!!και τα δωρακια μας για το καινουριο ετος 2011 να ειναι γερα καλοτυχα κι ευτυχισμενα!!!

εχω δει κι εγω σακο στης 10/5 και θα ξαναπαω στις 20 (για καρδουλα οπως μου ειπε ο τρελογιατρος μου χεχεχε)!

ΠΗΤ μου εδωσε την 11/1/11

να πανε ολα καλα για ολες τις εγκυουλες του κοσμου... και για τις μελλοντικες...οι πελαργοι ειναι κοντα..μολις τους δειτε τσακωστε τους..μην τους αφησετε να ξεφυγουν!!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη!!!

μας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ωωωωωωωωωωωωω!!!τι βλεπω..ανοιξε το καινουριο καφε που τοσο περιμεναμε!!!

καλοριζικοοοοοοοοο!!!

λοιπον ευχομαι να γεμισει..να χασουμε τη μπαλα και να μη χαθει καμια μερα του ιανουαριου που να μη εχουμε γεννητουρια!!!

να εχουμε τελειες εγκυμοσυνες..ηρεμες..τελειομηνες και γεματες υπεροχα συναισθηματα!!!και τα δωρακια μας για το καινουριο ετος 2011 να ειναι γερα καλοτυχα κι ευτυχισμενα!!!

εχω δει κι εγω σακο στης 10/5 και θα ξαναπαω στις 20 (για καρδουλα οπως μου ειπε ο τρελογιατρος μου χεχεχε)!

ΠΗΤ μου εδωσε την 11/1/11

να πανε ολα καλα για ολες τις εγκυουλες του κοσμου... και για τις μελλοντικες...οι πελαργοι ειναι κοντα..μολις τους δειτε τσακωστε τους..μην τους αφησετε να ξεφυγουν!!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη!!!

μας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!

Annetaki με το καλό κοριτσάκι μου!!! Εγω 28 θα πάω για καρδούλα!! Άντε να δούμε τα καμάρια μας τι θα βγούν!!! Εσένα είναι και το πρώτο σου και θα τρελάθεις!!!!! Σου έχει δώσει και τέλεια ΠΗΤ 11/1/11 όλοι οι άσσοι μαζεμένοι!!! χαχαχα Τυχερό μωρό θα βγει!!!

Link to comment
Share on other sites

Annetaki με το καλό κοριτσάκι μου!!! Εγω 28 θα πάω για καρδούλα!! Άντε να δούμε τα καμάρια μας τι θα βγούν!!! Εσένα είναι και το πρώτο σου και θα τρελάθεις!!!!! Σου έχει δώσει και τέλεια ΠΗΤ 11/1/11 όλοι οι άσσοι μαζεμένοι!!! χαχαχα Τυχερό μωρό θα βγει!!!

νασαι καλα goofy mom, αντε με το καλο να ακουσουμε τις καρδουλιτσες τους να χτυπανε..τικ τακ τικ τακ..η καπως ετσι χαχχα

η αληθεια ειναι πως εχω τρελαθει..δεν κρατιεμαι..θελω να παω τωρα για υπερυχο χαχαχαχα

ειδες?ολοι οι ασοι στην σειρα..η ΠΗΤ ειναι βαση υπερυχου οχι βαση τελευταιας περιοδου λογο που ειχα 9 ημερες καθηστερημενη συλληψη.

αχ με το καλο ολες οι εξετασεις μας, με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας!!!να ειναι γερα..αυτο εχει μονο σημασια!!!

να χαιρεσαι και το πρωτο σου παιδακι!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...