Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες του Δεκεμβριου 2012


pepitsa

Recommended Posts

01. soch............ΠΗΤ 11/11/12.....αγοράκι!..........Έλενα........... :P 15/11/2012 :tongue: 08:15 :tongue: 4.010γρ :P

02. Linaki2012...ΠΗΤ 10/12/12.....αγορακι!..........Γ.Ν.Λ..............:P15/11/2012 :tongue: 20:00 :tongue:2.500γρ :P

03. andria27......ΠΗΤ 26/11/12.....κοριτσάκι!......../.................. :P25/11/2012 :tongue: 11:00 :tongue: 3.300γρ :P

04. happybear....ΠΗΤ 25/12/12....2 κοριτσάκια!....Γένεσις..........:P 30/11/2012 :tongue: 09:00 :tongue: 2.120 και 2.370 γρ :P

05. fraoulitsa6....ΠΗΤ 06/12/12.....κοριτσάκι!.......Ηώ.................:P 06/12/2012 :tongue:09:45 :tongue:3.050γρ -51cm :P

06. zophie..........ΠΗΤ 22/12/12.....αγοράκι!..........Γ.Κ.Θεσ/κης....:P 07/12/2012 :tongue: 17:20 :tongue: 3.400γρ -52cm :P

07. grace3..........ΠΗΤ 29/12/12.....αγοράκι!.........Γ. Ν. Κ.............:P 12/12/2012 :tongue: 12:00 :tongue: 3.360γρ - 52cm :P

08. lena25..........ΠΗΤ 02/12/12.....αγοράκι!........../

09. papatrikos....ΠΗΤ 14/12/12.....κοριτσάκι!........Μητέρα

10. georgia.g......ΠΗΤ 22/12/13.....αγοράκι!..........Ιασώ

11. sofoula27......ΠΗΤ 23/12/13.....αγοράκι!..........Βιοκλινική ή Γένεσις

12. nena1984.....ΠΗΤ 27/12/12......αγοράκι!..........Βιοκλινική ή Διαβαλκανικό Θεσ/νικης

13. belleblue ......ΠΗΤ 30/12/12.....κοριτσακι!........Ιασω

14. maryy...........ΠΗΤ 08/01/13.....αγοράκι!..........Ρέα

15. chot..............ΠΗΤ 09/01/13.....αγοράκι!..........Ασκληπείο Κρήτης

16. barboula........ΠΗΤ 31/01/13.....αγοράκι!..........Αττικό


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

01. soch............ΠΗΤ 11/11/12.....αγοράκι!..........Έλενα........... :P 15/11/2012 :tongue: 08:15 :tongue: 4.010γρ :P

02. Linaki2012...ΠΗΤ 10/12/12.....αγορακι!..........Γ.Ν.Λ..............:P15/11/2012 :tongue: 20:00 :tongue:2.500γρ :P

03. andria27......ΠΗΤ 26/11/12.....κοριτσάκι!......../.................. :P25/11/2012 :tongue: 11:00 :tongue: 3.300γρ :P

04. happybear....ΠΗΤ 25/12/12....2 κοριτσάκια!....Γένεσις..........:P 30/11/2012 :tongue: 09:00 :tongue: 2.120 και 2.370 γρ :P

05. fraoulitsa6....ΠΗΤ 06/12/12.....κοριτσάκι!.......Ηώ.................:P 06/12/2012 :tongue:09:45 :tongue:3.050γρ :P

06. zophie..........ΠΗΤ 22/12/12.....αγοράκι!..........Γ.Κ.Θεσ/κης....:P 07/12/2012 :tongue: 17:20 :tongue: 3.400γρ -52cm :P

07. grace3..........ΠΗΤ 29/12/12.....αγοράκι!.........Γ. Ν. Κ.............:P 12/12/2012 :tongue: 12:00 :tongue: 3.360γρ - 52cm :P

08. lena25..........ΠΗΤ 02/12/12.....αγοράκι!........../

09. papatrikos....ΠΗΤ 14/12/12.....κοριτσάκι!........Μητέρα

10. georgia.g......ΠΗΤ 22/12/13.....αγοράκι!..........Ιασώ

11. sofoula27......ΠΗΤ 23/12/13.....αγοράκι!..........Βιοκλινική ή Γένεσις

12. nena1984.....ΠΗΤ 27/12/12......αγοράκι!..........Βιοκλινική ή Διαβαλκανικό Θεσ/νικης

13. belleblue ......ΠΗΤ 30/12/12.....κοριτσακι!........Ιασω

14. maryy...........ΠΗΤ 08/01/13.....αγοράκι!..........Ρέα

15. chot..............ΠΗΤ 09/01/13.....αγοράκι!..........Ασκληπείο Κρήτης

16. barboula........ΠΗΤ 31/01/13.....αγοράκι!..........Αττικό

Τι όμορφη λίστα δεν συμφωνείτε;; Δεν χορταινω να τη βλεπω!!! Λίγες μείναμε!!! Λογικα κι η Λενα25 θα εχει γεννήσει...

Και περιττό να σας πω οτι ερωτεύτηκα και το γιο της Χαράς είδα φωτο απο κει!!! Ειναι ένας κουκλος!!!! Να του φας τα μαγουλα!!!!! Πανεμορφος!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Παπατρίκος φτάνει η μεγάλη μέρα!!! Πως νιώθεις; Είσαι ήρεμη;; Να πανε ολα καλα να μας περιγράψεις και το φυσιολογικο τοκετο!! Αληθεια η zophie πως γέννησε; Περιμένουμε και τη δική της εμπειρία και φυσικα της φραουλίτσας!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Μαιρούλα ακόμα μαζεύω ρούχα, βάζω πλυντήριο και έχω δουλειές με φούντες. Μου φαίνεται το βράδυ στο μαιευτήριο θα ξεκουραστώ χαχα. Το μεσημεράκι λέω να βάψω νυχάκια..


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και απο μενα!!!!

παπατρικος ασε καμια δουλεια και για το συζυγο καλε!!Μην το παρακανεις με τις δουλειες καλυτερα να κανεις νυχακια που λες ,να κανεις ενα ντουζακι με τις ωρες να χαλαρωσεις και τετοια!!!Λιγες ωρες σε χωριζουν απο το να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!Ευχομαι ολα να πανε τελεια και αυριο τετοια ωρα να ειστε ολοι πανευτυχεις!!!!


wsUfp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!πωππωωωωωω μωρουδιλα στο φορουμ μας!!!:P:p:p

ζοφη μου ν ασου ζησει ο μπομπιρας, περιμενουμε με αγωνια την ιστορια σας!!!:D

χαρα μου να σου ζησει κ σε σενα ο κουκλος!!!:P

ολα τα μωρακια μας να ειναι γερα κ καλοτυχα:P

chot μου μην ανησυχεις καλο μου, μπορει να μην σημαινει κ τιποτα, απλως να σε εξεταση προληπτικα, σε λιγες μερες θα ξαναπας κ θα μαθεις, παντως μην αγχωνεσαι:D

παπατρικος σημερα κ αυριο ειναι η μερα σου ε?!!!με το καλο να βγει η μικρη με ενα πονοοοοοοοοοοοοοο, ποσες ωρες θα σε αφησει με το υποθετο ξερεις?αν πχ δεν κανεις διαστολη σε ποσες ωρες θα σε παει για καισαρικη?επισης νυχια χεριου θα βαψεις ?κ εγω το σκεφτομαι αλλα δεν ξερω αν κανει:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

επισης να σε ρωτησω κ κατι ακομα?το υποθετω που θα μας βαλουν για την διαστολη , μπορει να μας ανοιξει ο τραχηλος κ σττις 2-3 ωρες δλδ ξημερωματα?ηθελα ολα αυτα να τα ρωτησω στον ντοκ μου αλλα με το που με ειπε για το αιμα κ οτι γενναω χαθηκα λιγακι..

θα περιμενουμε το πιο ο μορφο μηνυμα σου!

μαιρουλα μου τι κανεις κοριτσακι μου?ολα καλα?ο μικρος?:

αρκουδιτσα μου τι γλυκια η ιστορια σας, την διαβαζω την ξαναδιαβαζω κ χαζευωωω, φιλια στα διδυμακια μας:D:D

φραουλιτσα τι ομορφο γορφονακι εχεις!!!κουκλακιιιι, τρεχεις ε?το πιο γλυκο τρεξιμοοοο;);)

λινακι μου ο μικρος καλα?σωκρατη ο δικος σας?μπαρμπ?γεωργια?σοφακι? τι κανετε , πως ειστε?

εγω εκανα κ χτες τκτ το τελευταιο που λετε, κ αναμενω παρασκευη στις 12 το βραδυ να μπω διαβαλκανικο για τα περαιτερω..εχω αγχος κ αγωνια, κ λαχταρα!!!!!!χτες ειδα κ κατι νεογεννητα κ ελιωσαααααααα

βαλιτσα θα κανω αυριο, τρεχουμε κ με το σπιτι διπλα μπας κ περισωσω τιποτα παραπανω, ο μπεμνπης καλα κλωτσαει δοξα το θεο, παρασκευη θα κοψω μαλλι, λεω να αποτριχωθω κ να κανω νυχια αν βεβαια κανει θα περιμενω παπατρικου μηνυματακι.. αυτα τα νεα μας για την ωρααα

εγω θα σας ενημερωσω στο φεις για ατ ευχαριστα μας;);););)


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites

Νενάκι μου χέρια πόδια θα βάψω. Αν γεννήσει κάποια φυσιολογικά επιτρέπεται και μασκαράς να είναι ντυμένη... Αν προκύψει καισαρική σε ξεβάφουν σε χρόνο ρεκόρ χεχε.

Με το υπόθετο από οτι κατάλαβα και διάβασα δεν έχουμε πολλές ελπίδες.. απλά μαλακώνει τον τράχηλο δε νομίζω οτι μπορείς να γεννήσεις χωρίς ορό. Απο ότι κατάλαβα η μαία μου θα ξανάρθει το πρωί κατά τις 7, θα δούμε τι έχει γίνει και θα μου κάνουν τον ορό. Ελπίζω μεσημέρι πρώτα ο Θεός να ξεμπερδέψουμε. Βλέπουμε όμως. Χθες μου λέει φάε αργούτσικα το βράδυ ότι θέλεις γιατί μετά θα περάσουν ωωωωρες...

Chot μου σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου κοριτσάκι μου!!!


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

αχ παπατρικος μου σ ευχαριστω καλο μου, κ μενα ο γιατρος μου ετσι μου ειπε θα σε βαλω το υποθετο κ μετα απο καποιες ωρες θα ερθω το πρωι να σε δω , να σε βαλω ορο κ αναλογως πραττουμε!!!!οποτε δεν παιζει λες να βγουν τα μωρακια κατα ξημερωματα ε?

επισης ευχαριστω κ για τα νυχια που μου εγραψες, εγω ενα απαλο γαλλικο θα τα κανω, κ αν πεσω σε καισαρικη ας μου τα ξεβαψουν χ!χ! ποδια βεβια δεν βαφω, μονο πεντικιουρ θα κανω

εγω απο σημερα θα αρχιζω να σαβουριαζω οτι βρω, γιατι απο παρασκευη βραδυ ενας θεος ξερει ποτε κ τι θα ξαναφαμε, κατι για σουπες κ τετοια ακουω, λογο θηλασμου, οποτε ας χορτασω απο σημερα :tongue::tongue:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ Η ΜΠΕΜΠΑ , ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ, ΜΕ ΜΙΑ ΣΠΡΩΞΙΑ;););)


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΠΩ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΑΛΛΟΝ ΤΡΙΤΗ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΑΣΗ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΟ ΦΤ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΓΙΑ ΦΤ ΑΛΛΑ Κ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΤΟΙΜΟ ΝΑ ΓΕΝΗΘΕΙ.ΠΑΝΤΩς ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Ως ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΕΡΑΣ ΝΑ ΝΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nenaki μου με το καλό κι εσύ το Σάββατο κούκλα μου. Να πάνε όλα καλά και από βδομάδα να έχουμε τα μωράκια μας σπιτάκι μας!!!!

Σοφούλα μου γιατί καισαρική? Καλά πόσο μυωπία έχεις? Οτι πει ο γιατρός βέβαια. Με το καλό όπως και να χει κορίτσι μου με ένα γερό και ξεκούραστο μωράκι!!!


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

μερααααααα....!!!!τι κανουμε???

Χαρα μου να σου ζησει ο υπεροχος γιος....΄

παπατρικος μου με το καλο να μπεις σημερα κ αυριο τετοια ωρα να εχεις το μπουμπουκακι σου αγκαλιαααααααααα...!!!

νενα μου αντε με το καλο κ εσυυυυ λοιπον το σαββατο..με την σειρα ολες εεε??

Σοφουλα κ εσυ απο εβδομαδα εε???τελεια..!!

αντε αντε μια μια....με το καλο..

εγω χθες ειχα ξαφνικα κατι σουβλιες στην μεση κ σημερα κατι πονακια αλλα ελιωσα στον υπνο κ μου περασαν ολαααα....!!!αυτααααααα...!!σας φιλωωωωωωωω...!!γειααααααααααα...!!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

Παπατρικος, Νενάκι, Σοφουλα τις καλύτερες ευχές μου μεσα απο τη καρδια μου!!! Ολα να πανε κατευχην και τα Χριστούγεννα θα έχετε τα ομορφότερα δώρα του κόσμου στην αγκαλιτσα σας!!! Να μη φοβάστε και να κάνετε μονο πολυ πολυ όμορφες σκέψεις!!! Τρία μωράκια έρχονται τόσο σύντομα στη παρεα!!

Μετα εγω, η Chot, η Γεωργία κι η Μπαρμπούλα θα μετράμε τις μέρες σαν τους φαντάρους!!!! :) :) :) :) :)


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω οχι απλως μερες σαν τους φανταρους θα μετραω...απαξ κ γεννησετε εσεις εγω εχω ακομα με βαση την ΠΗΤ μου 20 μερες κ φευγα μπροστα....!!αλλα η μαμα μου λεει οτι με κοβει να γενναω νωριτερα...κ εγω το ιδιο πιστευω...αλλα θελω τουλαχιστον να εχω μπει στον μηνα μου κ να ειναι γερο το μωρουλακι μας!!!:D:D:D


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...