Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Ετσι να βλεπω τα προτυπα να αυξανονται και να πληθυνονται! Οσο για μενα, κανω απεργια τωρα, και ως γνησιος αντιδραστικος τοξοτης, θα επανελθω οταν θα το θελησω πραγματικα!

4 εβδομαδες φαρυγγιτιδα, τσαμπα η υπομονη μου, ξεκινησα αντιβιωση σημερα, και παιρνω και αντιφλεγμονωδη γιατι επαθα ζημια στη μεση χθες και ποναω παρα πολυ. Εχω αφησει τη μικρη απο χθες στη γιαγια γιατι ειναι αδυνατον να τη φροντισω.

Εμαθα απο τις εξετασεις που εκανα επισης, οτι περασα καποια στιγμη λοιμωδη μονοπυρηνωση χωρις να το καταλαβω...! Ειμαι ανθεκτικη γενικως στα δυσκολα, αλλα αυτο μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση!

Ελπιζω να ειμαι καλυτερα ως το Σαββατο, γιατι θελω πολυ να σας δω!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

4 εβδομαδες φαρυγγιτιδα, τσαμπα η υπομονη μου, ξεκινησα αντιβιωση σημερα, και παιρνω και αντιφλεγμονωδη γιατι επαθα ζημια στη μεση χθες και ποναω παρα πολυ. Εχω αφησει τη μικρη απο χθες στη γιαγια γιατι ειναι αδυνατον να τη φροντισω.

Εμαθα απο τις εξετασεις που εκανα επισης, οτι περασα καποια στιγμη λοιμωδη μονοπυρηνωση χωρις να το καταλαβω...!

Ωχ, βρε κοπελιά κι εσένα όλα μαζί σε πιάσανε!!! Σε καταλαβαίνω!!!!

Περαστικά, ξεκουράσου αφού έχεις μόνο τον μεγάλο, να φορτίσεις μπαταρίες!

Εγώ κορίτσια σήμερα πάλι έφαγα γλυκά. Δεν αντέχω, σαλάτα τα 'χω κάνει αλλά είμαι και ψυχολογικά μπάχαλο και δεν μπορώ να πειθαρχήσω.

Είμαι ακόμα χάλια απ' τη γρίπη, μπούκωσα πολύ τώρα και θέλω αύριο, αν πάει ο μικρός παιδικό, να ξαναλιώσω στο σπίτι, ΜΠΑΣ και καταφέρω σ/κ να ξεσκάσω λίγο με τ' αγόρια μου.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αιθεριες γοργονοφιλες μου!!!!!!

καιρο εχω να μπω... αλλα δεν μενει σχεδον καθολου χρονος με τα διαφορα που μας τυχανε το τελευταιο διαστημα!!!

και φυσικα ως εκ τουτου, διατροφη/διαιτα = ανυπαρκτη!!!!!!!!!

σημερα εφαγα πολυ λαιτ!!! βεεεεεεβαια!!!!!!!!! :tongue:

ενα παστιτσιο που εφτιξε η μανα μου... το οποιο ηταν η χαρα του καθε καρδιολογου, ενδοκρινολογου και λοιπων ιατρικων ειδικοτητων!!!!!

οτι λιπαρο υπηρχε, ηταν σ΄αυτο το παστιτσιο!! απο τυρια, απο κιμαδες, απο σαλτσες , απο αυγα???!!!

ενα κοματι εφαγα και ενιωσα λες και ειχα καταπιει το φουρνο ολοκληρο!

πριν λιγο συνηλθα λιγο απο το φουσκωμα.... :rolleyes:

περασαμε ενα διαστημα μεσα στις ιωσεις οικογενειακως, τωρα μ΄επιασε και ισχυαλγια, αυριο ειναι να παμε το μωρο για σπινθηρογραφημα νεφρων... μια ομορφια δηλαδη!!!!!!!!!!!!!


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites

και οτι αφορα τη διαιτα γενικοτερα...

ξερουμε πολυ καλα, τι πρεπει και τι δεν πρεπει να τρωμε!

βεβαια ειχα μια φιλη παλια που παχαινε με το μαρουλι (λογω δυσανεξιας) αλλα κακα τα ψεματα... ειδικοι στον τομεα αυτο ειναι οι διαιτολογοι οι οποιοι θα προσαρμοσουν ειδικη διατροφη στα μετρα μας!

αλλες αναγκες εχει ο δικος μου οργανισμος, αλλες καποιος αλλος... και παει λεγοντας...

επισης εισαι καποιο προγραμμα οταν σε παρακολουθει καποιος ειδικος (πολυ σημαντικο για μενα), εχεις το κινητρο... ή εστω το "φοβο" της επομενης μετρησης στη ζυγαρια, και αισθανεσαι οτι δεν θελεις να αποτυχεις!!!!!!

οταν με το καλο ξεμπερδεψω απο τα τρεχαματα που εχω... θα παω και εγω και ας τους αποφευγω οπως ο "εξω απο δω" το λιβανι, λογω ντροπης (εχω και αυτο το κολλημα... ντρεπομαι επειδη παχυνα)


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !! εφακη πως πας ?? :tongue::tongue::tongue:

καλα ειμαι εδω στην δουλεια ,ευτυχως που ειναι παρασκευη και αυριο εχει ξεκουραση!!!!με την διατροφη και το δρομο μου καλα τα παω αλλα εχω την εντυπωση οτι τα τελευταια 5 κιλα θα με δυσκολεψουν πιο πολυ!!!!εσυ πως εισαι???


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι εδω στην δουλεια ,ευτυχως που ειναι παρασκευη και αυριο εχει ξεκουραση!!!!με την διατροφη και το δρομο μου καλα τα παω αλλα εχω την εντυπωση οτι τα τελευταια 5 κιλα θα με δυσκολεψουν πιο πολυ!!!!εσυ πως εισαι???

δοξα το θεο !! μια χαρα, εγω απο διατροφη την εχω κανει ποια ζωη μου. ετσι θελω και εγω λιγο ακομα αλλα μετα το βουνο που περασα παω καλα !!! :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nτινάκι καλημέρααααααααααααααααααααααααααααααα

τι κάνετε ορέ??????? ή ζουζούνα σου???

κουκλακι μου καλα ειμαι και εγω και ολοι η οικογενεια . η γαστρεντερίτιδα που σου ελεγα δεν ηταν ..... χαχαχαχα... η μαμα μου τους εδωσε μουσταλευριά .. ειχε μούστο στο ψυγείο και δεν το ηξερα .... τους επεσε βαρη ... χαχαχαχαχα!! ρε τι πλακα ειχαν οι ψυχες μου .....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εγώ άυπνη, με πονόλαιμο και βουλωμένη μύτη, από τις 2:30... Κουτουλάω σήμερα, ευτυχώς είναι Παρασκευή.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...