Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

http://www.google.gr/images?hl=el&q=pucca&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=8rVATZXrN4yGhQee1ISSCA&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CEcQsAQwAw&biw=1024&bih=382 einai η πουκα κ το ειπα για πλακα να την ξεφορτωθωκ αυτη νομιζε οτι ειναι ζωακι ρατσα που δεν ξερει κ μου πιανε κουβεντα:oops:

88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

anniko sue perastika sas tsoupres

emena i giatros mou dini otrivin pediko k ekso k sto ika.

proi mesimeri vradi alla ego toy evaza mono vradi k gia tris meres.

ayrio pai o Aidonis Lamia na pari ena autokinitaki mikro pou vrikame ikonomiko apo oles tis apopsis giati to megalo ine ansiforo gia ta kathimerina pera dothe:-| k tha exo to anxos na pai k na erthi kala ,liges fores exoume xoristi toses ore ,ine k makria 4,5 ores me to leoforio:roll: to opio feugi 12 to mesimeri ara tha girisi vradi:confused:

tespa kalinixta manoules k morakia aurio exo k doulia tha ksexasto ligo:(

Τώρα εσύ θα με βρίσεις άλλα μου αρέσει όταν τα ακούω αυτα, οταν ακούω τα ζευγάρια να είναι τόσο δεμένα. Κάποιοι το θεωρούν υπερβολή έμενα μου αρέσει!

καλό ταξίδι να έχει

Link to comment
Share on other sites

3xmama κι εγώ συμφωνώ με τα κορίτσια να κάνετε ένα μίνι τραπέζι μεταξύ σας κι όχι μόνο με τους νονούς.... θα το ευχαριστηθείτε... κι εμείς το σκεφτόμασταν αλλά πραγματικά περάσαμε τόσο όμορφα που πραγματικά νομίζω ότι κάναμε πολύ καλά που το αποφασίσαμε... κι εμείς 40 άτομα είμασταν και ήταν πολύ όμορφα και ζεστά με τους πολύ κοντινούς μας ανθρώπους... :)


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ο Νικόλας μου, τα λέμε αύριο κορίτσια. καληνύυυυυυυυυχτεεεεεεεεεςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.google.gr/images?hl=el&q=pucca&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=8rVATZXrN4yGhQee1ISSCA&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CEcQsAQwAw&biw=1024&bih=382 einai η πουκα κ το ειπα για πλακα να την ξεφορτωθωκ αυτη νομιζε οτι ειναι ζωακι ρατσα που δεν ξερει κ μου πιανε κουβεντα:oops:

χαχαχαχαχαχαχα απίστευτη είσαι Ριτάκι!!!! χαχαχαχα ακόμα γελάω!!!!

Τώρα εσύ θα με βρίσεις άλλα μου αρέσει όταν τα ακούω αυτα, οταν ακούω τα ζευγάρια να είναι τόσο δεμένα. Κάποιοι το θεώρουν υπερβολή έμενα μου αρέσει!

Αννίκο μου συμφωνώ μαζί σου!!!! χιχιχι και μου'χει κάτσει κάπως απότομο τα πολλά ταξίδια που κάνει ο δικός μου τελευταία.. νέα θέση καλύτερη αλλά πολλά ταξίδια και δε το'χω συνηθίσει τόσο και μου λείπει... πολύ μου λείπει.... και τώρα ταξίδι είναι στην Κρήτη... μάλλον λείπει και στο Γιάννη γι'αυτό με έχει ξεζουμίσει.. χαχα να δείτε πώς κάνει για τον μπαμπά του!!!! απίστευτο!! Πολύ το χαίρομαι όμως η αλήθεια είναι....!


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα και από εμένα από το σπίτι νοσοκομείο έχουμε καταντήσει. Ο μικρός βέβαια αρρώστησε με πυρετό και τώρα παίρνουμε αντιβίωση δεν μπορούμε να μην κολλήσουμε όλες τις ιώσεις. Η μικρή είχε πυρετό και πολύ γκρίνια αν και προχθές τησ κάναμε το prevenar και μπορεί από εκεί αλλά έχει πολλές μύξες και χθες ξυπνούσε συνέχεια.

Πάλι άυπνη εγώ πότε θα κοιμηθώ 5 ώρες σερί ζητάω πολλά???????????

Και τώρα το πρωί δουλειά που όρεξη βέβαια.

έχω αρχίσει και ψάχνω πιο εντατικά για την βάφτιση μας και εγώ αλλά κολλάω και εγώ στα ακριβά αλλά δεν δίνω 2 και 3 ευρώ για μπομπονιέρα είναι πολλά. Στο πρώτο μου είχα κάνει μπομπονιέρα κούπα ήθελα κατι χρήσιμο να μείνει τώρα δεν ξέρω.

Και εγώ πάντως θέλω φούξια ροζ να βγάλω το απωθημένο μου.

Πάντως για προσκλητήριο δεν θέλω να δώσω πολλά λεφτά αφού είναι ένα απλό χαρτί προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω για μπομπονιέρα

Link to comment
Share on other sites

ουφφφφ βρε fairy τρέξιμο που έχεις και εσύ τώρα!!!

μεχρι στιγμης δεν νιωθω κουραση...μου αρεσει πολυ που γυρισα στην ταξη...μου ειχε λειψει...ο μικρος δεν εχει προβλημα στον παιδικο...με λιγη καλη οργανωση ολα γινοντε :D

περαστικα στα αρρωστουλικα μωρακια κ μανουλες

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!!

douar εγω δεν μπορω να δω φωτο αλλα ειμαι σιγουρη πως θα ειναι υπεροχα...

περαστικα σε ολες τις μανουλες και τα μωρακια!!!

thenaki ελπιζω να περασει γρηγορα η μερα σημερα...;)

οσες ψαχνετε για βαφτιση δειτε κι εδω...

να παρετε ιδεες γιατι γενικα ειναι πανακριβα...........

http://www.miocanto.gr/el/products/wedding/invitation/all

www.foedo.gr

www.happyhappy.gr

www.happyhippie.gr

www.zachary.gr

www.byalexia.gr

http://www.justinvite.gr/

filakia


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Μια πολυ γρηγορη καλημερα!!!

Περαστικα στα αρρωστα μωρακια και μανουλες.

Douar πολυ ομορφα και προσεγμενα φαινονται ολα.

Αχ δεν θυμαμαι αλλα, τρεχω τρεχω και δεν προλαβαινω.....

Με πηρε τωρα η μαμα μου και μου ειπε οτι το μπουμπουκι μου μπουσουλησε........και εγω δεν τον ειδα:(:(:(

φιλια


P6jGp3.png?33zfA7k2

TZcSp3.png?gfJ9ZCG8

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω μανουλες και μωρακια!

Οι ευχες σας για περαστικα φαινεται οτι επιασαν και ειναι καλυτερα ο Μαρινακος μου.Δεν ειχε πολυ μπουκωμα χτες βραδυ και σημερα πρωι.Κοιμηθηκε 11-9 το πρωι χωρις να ακουστει!Και ξυπνησε με τα μαλλια καρφακια γιατι ειχε σφηνωσει στη γωνια το κεφαλακι του.Ηταν γλυκας το πρωι που ξυπνησε!!! Αχχχ! Ερωτας μεγαλος!!!

Να ευχηθω περαστικα σας xainti, 3Χmama και Αννικο!

Καλο ψαξιμο με τα βαφτιστικα οσες ετοιμαζεστε!

Thena με το καλο να ρθει ο αντρουλης σου!!!! Και σενα Douar!

Eleni μπραβο στον μικρουλη σου! Θα χασουμε πολλες στιγμες τους δυστυχως αλλα θα ζησουμε αλλες τοσες...

Σας φιλω γλυκα!!!!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...