Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Καλημερα κ απο μενα...αν κ απο τα νεα της Κατερινουλας μας........ μονο καλη δεν ειναι !

Αλλα κοριτσακι μου ο μπαμπακας σου τωρα πια θα ειναι το αγγελακι που θα προστατευει για παντα το παιδακι σου........ θα εχει εκει ψηλα εναν φυλακα.........

Τα συλληπητηρια μου..... κ για σενα ευχομαι να εχεις μονο δυναμη απο δω κ μπρος.....τουλαχιστον ξερεις οτι τωρα πια ξεκουραζεται..ουτε ποναει......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Βανιλακι μου αυτο θα πει οργανωση σε μια μερα ! Εισαι αστερι !!!!

Καλοριζικα τα πραγματακια σας !!! Με το καλο να υποδεχτειτε τη μπεμπουλα σας !!!!

Βαλε μας φωτο πια εκλεισες !!!!

Κ μια ερωτηση! Ομφαλεπιδεσμους απο που πηρες ? απο φαρμακειο? ουτε καν το ειχα στο μυαλο μου !!!! ευτυχως που το εγραψες !!!

μπλουμπλου μου ειναι τελεια τα αυτοκολλητακια με τις πεταλουδες !! ξετρελλαθηκα σου λεω !!! Κ το δωματιο υπεροχο !!!!!!!!! Με το καλο κ συ να την υποδεχτεις !!!!!!!!!!!!!!!

Τα μωρακια βλεπω ειναι μια χαρα μεγαλωνουν κ ρενακι μην αγχωνεσαι μια χαρα θα αντεξεις !!!!!!

φιλακια σε ολες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κ μια ερωτηση! Ομφαλεπιδεσμους απο που πηρες ? απο φαρμακειο? ουτε καν το ειχα στο μυαλο μου !!!! ευτυχως που το εγραψες !!!

τι ειναι ομφαλοπεδεσμοι?

δεν το εχω ξανακουσει, μηπως το ξερω με αλλη λεξη?

Βιργινακι ολα καλα?

Μπλουμλπουδακι η κοιλιτσα σου οντως ειναι τσιτα αλλα πολυ ωραια...

Αγγελικουλα τι κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου νομιζω συνηθως απλα το λεμε γαζες για τον αφαλο !!! Οντως πρεπει να παρουμε απο αυτα καπου το εχω ξανακουσει !!!!! κ μαλλον ειναι γαζες αντι για βαμβακι ! Ας με διορθωσουν τα κοριτσια αν κανω λαθος !!!

Καλα ειμαι εγω πηγα στο Ικα σημερα κ πληρωθηκα μου εφαγαν κ μια μερα απο την αδεια επειδη συμπιπτει με την τελευταια αναρωτικη αλλα τελος παντων !!!

Αλλαξα το ντεκορ στο δωματιο! Τα εβαλα ετσι οπως ελεγες κ συ !!! χιχιχι!!!!

ειναι πιο ωραια εννοειται ! Μπηκε κ η κουνουπιερα...κ ειναι ονειρικο ...!!!!!!!!

εσυ τι κανεις καλη μου ????

Α πηρα ενα νυχτικο κ μια ρομπιτσα !!! απο βδομαδα θα δω κ πυζαμες κ εσωρουχακια !

Link to comment
Share on other sites

Βιργινάκι και Μαράκι στο μικρό δεν έβαζα τίποτα, μόνο οινόπνευμα σε ένα βαμβάκι και το σκούπιζα καλά και απλά κατέβαζα το πάνω μέρος της πάνας για να μην το ενοχλεί. Μετά από 7 περίπου μέρες έπεσε.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρακι μου νομιζω συνηθως απλα το λεμε γαζες για τον αφαλο !!! Οντως πρεπει να παρουμε απο αυτα καπου το εχω ξανακουσει !!!!! κ μαλλον ειναι γαζες αντι για βαμβακι ! Ας με διορθωσουν τα κοριτσια αν κανω λαθος !!!

Καλα ειμαι εγω πηγα στο Ικα σημερα κ πληρωθηκα μου εφαγαν κ μια μερα απο την αδεια επειδη συμπιπτει με την τελευταια αναρωτικη αλλα τελος παντων !!!

Αλλαξα το ντεκορ στο δωματιο! Τα εβαλα ετσι οπως ελεγες κ συ !!! χιχιχι!!!!

ειναι πιο ωραια εννοειται ! Μπηκε κ η κουνουπιερα...κ ειναι ονειρικο ...!!!!!!!!

εσυ τι κανεις καλη μου ????

Α πηρα ενα νυχτικο κ μια ρομπιτσα !!! απο βδομαδα θα δω κ πυζαμες κ εσωρουχακια !

Βιργινακι, δεν ξερω να πρεπει να βαζουμε γαζες ή βαμβακι, μια φιλη μου εβαζε βαμβακι, θα μας πει και η παιδιατρος, ας παρουμε και απο τα δυο.

Εγω στον γιατρο θα παω την Τριτη και μετα θα παω Ικα, ποσα πηρες? μια φιλη μου πηρε 1900? αλλα εχει μεγαλο μισθο:cool:

θελω φωτο απο το δωματιο, εμεις θα το βαψουμε σε καμια 10ρια μερες.

αχ, ποτε θα ερθουν τα μπεμπακια, την θελω τωρα εδω αγκαλιτσα μου!!!

εγω ειμαι πολυ χαλια, εχω τρελες καουρες τοσο που μου ερχεται να κλαιω...:-(:sad:

δεν εχουν σταματησει καθολου απο το βραδυ...

και εγω πηρα ενα νυχτικο και ενα ζευγαρι πυτζαμακια και μια ρομπιτσα.

Link to comment
Share on other sites

Βιργινάκι και Μαράκι στο μικρό δεν έβαζα τίποτα, μόνο οινόπνευμα σε ένα βαμβάκι και το σκούπιζα καλά και απλά κατέβαζα το πάνω μέρος της πάνας για να μην το ενοχλεί. Μετά από 7 περίπου μέρες έπεσε.

μπλουμπλουδακι, και εγω αυτο ξερω οτι βαζουμε αφθονο οινοπνευμα και πρεπει να σκουπιζουμε καλα απο το νερο..

Link to comment
Share on other sites

νομιζω κοριτσια οτι η γαζα ειναι καλυτερη απο το βαμβακι επειδη δεν αφηνει τιποτα στο δερματακι του μωρου ! Θα μας πουν κ οι παιδιατροι ομως οντως !!!

Μαρακι το δωματιο θα το ξαναβαλω φωτο μολις σιδερωθει κ η προικα !!! χιχιχι!!!!

Απο το Ικα πηρα στην ουσια 1340 ευρακια !

καλα δεν τρελλαθηκα κιολας γιατι αν δεν μας τα εδιναν μαζεμενα (που στην ουσια ειναι τα μηνιατικα μας) θα εβγαιναν πανω απο 1500 ! τεσπα ! Ικα ειναι αυτο ! Παει με βαση το μισθο οντως ! Με πληρωσαν με 23,97 αν δεν κανω λαθος !

Link to comment
Share on other sites

κ επισης μου ειπαν οτι μολις παω για τις 63 ημερες που θα με πληρωσουν παλι με το ιδιο ημερομισθιο παιρνω κ το βοηθημα τοκετου που ειναι ιδιο για ολες τις κοπελες δλδ 991 ευρω! Κ τα παιρνεις την ιδια μερα !

κ στο καπακι βγαινει κ η αποφαση για τον οαεδ ! Αλλα αυτα δεν ξερω ποτε τα παιρνουμε !μηπως ξερεις μπλουμπλου μου ?

Link to comment
Share on other sites

Βιργινακι κατι ειναι και αυτα.. δεν βαριεσαι....!

γαι το επιδομα απο το οαεδ δεν ξερω ουτε εγω ποτε πρεπει να το ζητησουμε, μαλλον λογικα μετα τους δυο μηνες της λοχειας.

για να δουμε..

βρε βιργινακι, απο την δουλεια σου, πηρες καθολου χρηματα ολο αυτον τον καιρο που ειχες αναρρωτικες?

εννοω δωρο πασχα ή καποιο συμπληρωμα μισθου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οσο για τις καουρες εχω κ γω γμτ τα βραδυα αλλα ενταξει ειναι ανεκτες !! Υπομονη !!

Μαρακι μου περασε ο καιρος....σε λιγο θα τις κραταμε αγκαλια τις μπεμπες μας !!! Ακομα δεν μπορω να πιστεψω οτι αυτο το πλασματακι που μεσα μου κανει τουμπες κ παραμορφωνει την κοιλια μου..(της αρεσει πολυ η δεξια πλευρα) σε λιγο θα ειναι στα χερια μου !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βιργινακι κατι ειναι και αυτα.. δεν βαριεσαι....!

γαι το επιδομα απο το οαεδ δεν ξερω ουτε εγω ποτε πρεπει να το ζητησουμε, μαλλον λογικα μετα τους δυο μηνες της λοχειας.

για να δουμε..

βρε βιργινακι, απο την δουλεια σου, πηρες καθολου χρηματα ολο αυτον τον καιρο που ειχες αναρρωτικες?

εννοω δωρο πασχα ή καποιο συμπληρωμα μισθου?

Δυστυχως Μαρια μου δεν πηρα τιποτα κ δωρο Πασχα νομιζα πως δικαιουμαι αλλα λεει καθομαι απο την αρχη του χρονου κ ετσι δεν δικαιουμαι ! Το δωρο παντως που μου εδωσε το Ικα ηταν πολυ λιγο 300 ευρω !!!! Κ ξενερωσα !!!!

Αλλα απο τη δουλεια ειχα παρει τον Φεβρουαριο γυρω στα 350 ευρω αν θυμαμαι κ ηταν απο τις αδειες που σε πληρωνουν κ οι εργοδοτες τις πρωτες 25 μερες του χρνου !

Link to comment
Share on other sites

και εγω δεν το πιστευω ωρες ωρες οτι υπαρχει εκει μεσα ανθρωπακι που θα ειναι και δικο μου μαλιστα..

και εμενα τις αρεσει η δεξια πλευρα και μαλιστα κανω πλακα του μπαμπα και του λεω οτι οταν ξαπλωνουμε για υπνο (κοιμαται δεξια μου) πηγαινει προς το μερος του και χαζογελαει εκεινος!!!!! (χχιχιχι)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως Μαρια μου δεν πηρα τιποτα κ δωρο Πασχα νομιζα πως δικαιουμαι αλλα λεει καθομαι απο την αρχη του χρονου κ ετσι δεν δικαιουμαι ! Το δωρο παντως που μου εδωσε το Ικα ηταν πολυ λιγο 300 ευρω !!!! Κ ξενερωσα !!!!

Αλλα απο τη δουλεια ειχα παρει τον Φεβρουαριο γυρω στα 350 ευρω αν θυμαμαι κ ηταν απο τις αδειες που σε πληρωνουν κ οι εργοδοτες τις πρωτες 25 μερες του χρνου !

εδω δωρα Πασχα απο το Ικα πηρα 280?

και ολο τον χρονο φετος δεν εχω παρει τιποτα μονο δωρο χριστουγεννων ολοκληρο.

τωρα για την αδεια μου ουτε εχω παρει τιποτα αλλα κανονικα θα την παρουμε μετα την λοχεια.

ασε πακετο τα πραγματα..

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα χαζομπαμπαδες τελειως !!!!

εμενα οταν εξωγκονεται κατι κ ειναι μικρο του λεω μαλλον το χερακι της ειναι !! Κ τι μου λεει ???

''το τεντωνει γιατι θελει να πιασει το μπαμπα της '' κ κεινος ερχεται κ χαιδευει κ δωστου μετα παιχνιδια !!! Κ ολο της ψυθιριζει κ καλα μυστικα κ δεν μου μαρτυραει τι της λεει !!! χαχαχα!!! Ποσο πλακα εχουν !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...