Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Καλημερα κορίτσια

Βιλλυ και γω συμφωνω με την Αντζυ 6 μηνες είναι πολυ και για τη ψυχολογια αλλα και για τον οργανισμο σε σχεση με τις ορμονες που παιρνουμε

Και γω εχω αποφασισει 3 μηνες και μετα το επομενο σταδιο

Εγω σημερα επιτελους τελειωσα τα clomiphene και παω να με δει.Βγηκαν και οι ορμονολογικες μου δεν τις εχω δει ακομα αλλα ο γιατρος μου που τις ειδε ειπε οτι ειναι super

Domnina μου περασα και γω τρελη αγωνια με τη μαμα μου πριν 5 χρονια παρομοια με της μαμας σου και σε νοιωθω

Ευχομαι και παλι περαστικα γρηγορα

Καλημερα Σοφουλα μου!!!

Ναι, οπως ειπα για 3 μηνες θα το προσπαθησω ετσι...Απλα δεν ηθελα να του επιβαλω απο την αρχη την αποψη μου..Σκεφτηκα πως μετα τους 3 μηνες να του πω οτι κουραστηκα και θελω να το επισπευσουμε...Ο γιατρος ειναι πολυ συζητησιμος και δε νομιζω οτι θα φερει αντιρρηση...

Μολις γυρισεις απο τον γιατρο γραψε μας πως πηγε. ενταξει?

Φιλακια:tongue::tongue:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα Σοφουλα μου!!!

Ναι, οπως ειπα για 3 μηνες θα το προσπαθησω ετσι...Απλα δεν ηθελα να του επιβαλω απο την αρχη την αποψη μου..Σκεφτηκα πως μετα τους 3 μηνες να του πω οτι κουραστηκα και θελω να το επισπευσουμε...Ο γιατρος ειναι πολυ συζητησιμος και δε νομιζω οτι θα φερει αντιρρηση...

:tongue::tongue:

Βίλλυ μου,

σκέφτομαι κι εγώ να κλείσω ραντεβού μαζί του αρχές Νοεμβρίου γιατί έχω κάνει ήδη φέτος 4 φορές serpafar και μπορώ ίσως άλλες 2-3 αφού το είπε και ο γιατρός της Ντόλης.

Μου αρέσει που δεν σου μίλησε κατευθείαν για σπερματέγχυση. Να σε ρωτήσω: είχε μεγάλη αναμονή και υπάρχει εύκολο πάρκινγκ; Eπίσης από το ποτάμι που θα κατέβω σε ποιό ύψος στρίβω δεξιά για το ιατρείο; Kαι κάτι τελευταίο μήπως κατάλαβες πόσα παίρνει στην επίσκεψη;

Kαλή σου επιτυχία πάντως!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημέρα...

Βιλλάκι μου, τα νέα σου είναι εξαιρετικά..Νομίζω ότι θα το πετύχεις αργά ή γρήγορα το νινάκι..Πριν σου πω ότι συμφωνώ κι εγώ με τις προλαλήσαντες για το τρίμηνο με τα σερπαφάρ, θέλω να σε ρωτήσω πόσους μήνες έχεις πάρει σερπαφάρ ως τώρα; Αυτοί οι μήνες δεν υπολογίζονται αθροιστικά; Γιατί κι εμένα ο γιατρός μου, παρόλο που έχω πάρει ήδη 6 μήνες, μου είπε μετά από το δίμηνο αποχής να πάρω για άλλους δύο. Θα μου πεις γιατροί είναι, κάτι ξέρουν παραπάνω....

Antzi μου, κοριτσάκι μου οι ενέσεις είναι αποτελεσματικότερες και μπορεί να μην χρειαστεί καν να κάνεις εξωσωματική...Σου εύχομαι καλή επιτυχία στις νέες σου προσπάθειες.

Meletina καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας...Εδώ μέσα μοιραζόμαστε τις αγωνίες, τις χαρές αλλά και τις λύπες μας. Η συμπαράσταση είναι αμοιβαία, ειλικρινής και αβίαστη κι εγώ προσωπικά νιώθω πολύ τυχερή που έχω στη ζωή μου αυτά τα κορίτσια...Καλή επιτυχία και στις δικές σου προσπάθειες...

Φαντάζεστε σε λίγο καιρό τι θα γίνεται όταν βγαίνουμε;

Δομνινάκι μου, πως είναι η μαμά σου; Θα αργήσουν να κάνουν την ανάλυση;

NΤΟΛΗ μου οι πρωτες μου προσπαθειες με χαπια ητανε περυσι το καλοκαιρι που επερνα clomiphain εκανα 3 κυκλους με τον προιγουμενο γιατρο που ειχα.... φετος το καλοκαιρι που αλλαξα γιατρο με ρωτησε αν εχω παρει χαπια και του ειπα οτι εκανα 3 κυκλους περυσι με τα clomiphain και μου ειπε οκ θα κανουμε και αλλους 3 κυκλους μαζι με τα serpafar το ιδιο ειναι μου ειπε σαν χαπια αλλα μεχρι εκει δεν μπορουμε να κανουμε παραπανω.....απλα θελω να σου πω οτι παρολο που οι κυκλοι μου 3+3 ητανε με διαφορα ενος χρονου σχεδον δεν μου εδωσε να κανω παραπανω.....και καπου το ειχα διαβασει οτι τα συγκεκριμενα χαπια τα δεινουν για 6-7 κυκλους το πολυ οχι παραπανω.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά πολύ καλημέρα σας..

Βιλλάκο μου χαίρομαι τόσο πολύ για σένα.. Όλα αυτά που σου είπε ο γιατρός με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνη και δε νομίζω ότι είναι κάτι το οποίο είναι εξαιρετικά δύσκολο να ακολουθήσετε.. Εκεί που συμφωνώ απόλυτα και το επισημαίνω είναι το γεγονός ότι για 8 χρόνια δεν έκανες ωορρηξία οπότε και που προσπαθούσες δεν ήταν δυνατό να δεις αποτέλεσμα..

Τέλος πάντων, γυρνάμε σελίδα τώρα και ξεκινάμε από την αρχή.. Είμαι πολύ σίγουρη ότι είσαι πολύ κοντά στο ποθητό αποτέλεσμα..

Ντόλη μου, τελικά καταφέραμε να βρούμε τον τύπο του καρκίνου από τα πτύελα και έτσι τελικά δεν κάναμε βρογχοσκόπηση αλλά σήμερα η μητέρα μου παρουσίασε και πάλι ένα οξύ επεισόδιο πόνου και έτσι προς το παρόν δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμη το πρώτο σχήμα θεραπείας.. Όπως βλέπεις κάθε μέρα μας παρουσιάζεται κάτι καινούργιο και έτσι πάμε βήμα βήμα.. βλέποντας και κάνοντας..

Αύριο ο άνδρας μου θα πάει να κάνει το νέο γύρο εξετάσεων και σε καμιά δεκαριά μέρες που θα έχουμε τα αποτελέσματα θα κλείσουμε ραντεβού για να δούμε τι θεραπεία θα ακολουθήσουμε τελικά..

Μελετίνα καλώς ήλθες στην παρέα μας... Με το καλό να ρθει το μπεμπέ γρήγορα και σε σένα..

Η Παρασκευή που χάθηκε; ο γιος της μάλλον απορροφάει όλο της το χρόνο.. Αν τυχόν μας διαβάσεις κοριτσάρα φιλάκια στην κοιλίτσα!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βίλλυ μου,

σκέφτομαι κι εγώ να κλείσω ραντεβού μαζί του αρχές Νοεμβρίου γιατί έχω κάνει ήδη φέτος 4 φορές serpafar και μπορώ ίσως άλλες 2-3 αφού το είπε και ο γιατρός της Ντόλης.

Μου αρέσει που δεν σου μίλησε κατευθείαν για σπερματέγχυση. Να σε ρωτήσω: είχε μεγάλη αναμονή και υπάρχει εύκολο πάρκινγκ; Eπίσης από το ποτάμι που θα κατέβω σε ποιό ύψος στρίβω δεξιά για το ιατρείο; Kαι κάτι τελευταίο μήπως κατάλαβες πόσα παίρνει στην επίσκεψη;

Kαλή σου επιτυχία πάντως!

Υολα μου γεια σου....

Λοιπον. αναμονη τις 2 φορες που πηγα δεν ειχε σχεδον καθολου, δε ξερω αν ετυχε....

Απο το ποταμι θα βγεις δεξια στην Καβαλας, την Λ. Αθηνων δηλ. που φευγεις για Κορινθο...Θα κρατησεις δεξια και μετα απο λιγα μετρα θα βρεις μπροστα σου ενα φαναρι..Αυτη ειναι η Θηβων.Θα κανεις δεξια στο φαναρι και στο επομενο φαναρι παλι δεξια ειναι η οδος που βρισκεται το Ιατρειο...Σχεδον αμεσως στο αριστερο σου χερι θα το δεις...Ο δρομος ειναι διπλης με διαζωμα οποτε αν δεν βρεις να παρκαρεις κατεβαινοντας προχωρας και κανεις αναστροφη και σιγουρα θα βρεις να αφησεις το αυτοκινητο γιατι εκει ειναι το γηπεδο του Ατρομητρου και υπαρχει χωρος γυρω-γυρω...Για το κοστος της επισκεψης μπορεις να τον ρωτησεις και απο το τηδ δεν ειναι κακο νομιζω...Την ημερα που θα ειναι να πας, αν χρειαστεις κατι, παρε με τηλεφωνο να σου πω οτι χρειαζεσαι...

Φιλακια:-P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βιλλυ μου ναι το πηρα το πμ,,και σε ευχαριστω πολυ, επισης θελω να σου ευχηθω καλη επιτυχια να εχεις στις προσπαθιες σου !!!!οπως και σε ολα τα κοριτσια εδω!!!σας σας """"ακουω""""και περνω δυναμεις !!!φιλια πολλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

βιλλυ μου ναι το πηρα το πμ,,και σε ευχαριστω πολυ, επισης θελω να σου ευχηθω καλη επιτυχια να εχεις στις προσπαθιες σου !!!!οπως και σε ολα τα κοριτσια εδω!!!σας σας """"ακουω""""και περνω δυναμεις !!!φιλια πολλα!!!!

Να σαι καλα κοριτσακι μου...

Σε ευχαριστω και ευχομαι και εγω ακριβως το ιδιο για σενα....

Ενα πανεμορφο υγειεστατο μωρακι!!!!!!!!:-P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Υολα μου γεια σου....

Λοιπον. αναμονη τις 2 φορες που πηγα δεν ειχε σχεδον καθολου, δε ξερω αν ετυχε....

Απο το ποταμι θα βγεις δεξια στην Καβαλας, την Λ. Αθηνων δηλ. που φευγεις για Κορινθο...Θα κρατησεις δεξια και μετα απο λιγα μετρα θα βρεις μπροστα σου ενα φαναρι..Αυτη ειναι η Θηβων.Θα κανεις δεξια στο φαναρι και στο επομενο φαναρι παλι δεξια ειναι η οδος που βρισκεται το Ιατρειο...Σχεδον αμεσως στο αριστερο σου χερι θα το δεις...Ο δρομος ειναι διπλης με διαζωμα οποτε αν δεν βρεις να παρκαρεις κατεβαινοντας προχωρας και κανεις αναστροφη και σιγουρα θα βρεις να αφησεις το αυτοκινητο γιατι εκει ειναι το γηπεδο του Ατρομητρου και υπαρχει χωρος γυρω-γυρω...Για το κοστος της επισκεψης μπορεις να τον ρωτησεις και απο το τηδ δεν ειναι κακο νομιζω...Την ημερα που θα ειναι να πας, αν χρειαστεις κατι, παρε με τηλεφωνο να σου πω οτι χρειαζεσαι...

Φιλακια:-P

Eυχαριστώ πολύ για όλες τις λεπτομέρειες:D


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

:-P:-Pκαλος ηρθες στην παρεα μας!!!με λενε ιγνατια και ειμαι στα 38,εγω δεν εχω κανει τιποτα περρισοτερο απο ενα απλο προγενετικο ελενχο και αυτο πριν 2 χρονια περιπου,βλεπεις εχω μονο 3 χρονια παντρεμενη,τους τελευταιους 5 μηνες αρχισε να με απασχολει το θεμα της εγκυμοσυνης μου,,,σκεπτομαι να δωσω αλλους 5 μηνες στο να προσπαθω να μαντευω την ωορρηξια μου και ισως γινει το ΘΑΥΜΑ!!!! διαφορετικα θα παω για σαλπιγγογραφια και βλεπουμε μετα,,ισως να πρεπει να αρχιζω και εγω φαρμακευτικη αγωγη,,θα δουμε τι θα γινει.ευτυχως εχω ενα πολυ καλο αντρα και δεν με ανχονει καθολου με το θεμα,,στα ματακια του ομως βλεπω την επυθιμια οταν κοιτα τα πιτσιρικια των γνωστων μας και απο αυτο και μονο θα βρω την δυναμη να το παλευω οσο μπορω...εσενα σου ευχομαι να μεινεις γρηγορα εγκυος και σε ολα τα κοριτσια που εχουν την ιδια αγωνια.χαρηκα που θα τα λεμε !!!:-(:-(:-(:-(:-(

Ιγνατία γεια χαρά...είδα το μην σου ....και σου εύχομαι γρήγορα μωράκι όπως και σε όλες τις κοπέλες εδώ μέσα. Καταρχάς για την ωορηξία σου που λες ότι μαντεύεις θέλεις να πεις ότι δεν την γνωρίζεις? έχεις σταθερό κύκλο? αν έχεις σταθερό κύκλο για να τη βρεις αφαιρείς 14 μέρες απο τη μέρα που θα περίμενες την επόμενη περίοδο σου, δηλ πάντα αφαιρούμε από την επόμενη περίοδο. Είναι λάθος να μετράμε 14 μέρες απο την πρώτη μέρα της περιόδου...αυτό θα ίσχυε μόνο αν η περίοδος σου ειναι στάνταρ 28 μέρες. Σίγουρα όμως δεν είναι μόνο μία η γόνιμη μέρα μας...αλλά περίπου 4 δηλαδή 3 μέρες πριν από την ωορρηξία και περίπου 1 μέρα από τη στιγμή που θα γίνει η ωορρηξία. Το σπέρμα μπορεί να ζήσει έχοντας την ικανότητα να γονιμοποιήσει περίπου 3 μέρες ενώ το ωάριο περίπου 24 ώρες. Βέβαια όσο πιο κοντά έχεις επαφή τη μέρα της ωορρηξίας τόσο το καλύτερο.Επίσης υπάρχουν και τεστακια ωορρηξίας εγώ κάνω αρκετα συχνά και υπάρχουν και πολύ φθηνότερα απο εκείνα των 50 ευρώ. Καλό είναι επίσης να κάνουμε όλες μας μια καλλιέργεια κολπικού υγρού και για χλαμύδια και μυκόπλασμα γιατί αν υπάρχει κάτι τέτοιο να το θερπεύσουμε πρώτα και ύστερα να προσπαθήσουμε γιατί πολλές φορές το μυκόπλασμα και τα χλαμύδια ευθύνονται για αποβολές και για εξωμήτριες κυήσεις. Οσο για τη σαλπιγγογραφία που λες μετά το 6μηνο προσπαθειών χωρίς αποτέλεσμα συστήνεται στις γυναικες άνω των 35 όπως και ένα σπερματοδιάγραμμα του αντρός. Πολλές γυναίκες μένουν και ευκολότερα έγκυες μετα τη σαλπιγγογραφία γιατί γίνεται και μια μικρή διάνοιξη με την έγχυση του υγρού. Εγώ που την έκανα δεν πόνεσα ....γιατί άκουγα και γω πολλά για πόνο αλλά δεν είναι τπτ. Πάντως κάθε γυναίκα πριν αρχίσει φαρμακευτική αγωγή καλό είναι να κοιτάξει να διερευνήσει λίγο το θέμα ώστε αν υπάρχει κάτι να το διορθώσει και ύστερα να καταφύγει στη φαρμακευτική αγωγή. Ξέρω πως μετά τα 35 σιγά σιγά μειώνεται και η γονιμότητα γιαυτό και γω στη δική μου περίπτωση κοιτάζω παράλληλα με τις προσπάθειες που κάνω ότι μπορώ να το ελέγχω καλύτερα. Πχ στην τελευταία ωορρηξία πριν γίνει και έκανα υπέρηχο να δω αν όντως μεγλώνουν όσο πρέπει τα ωάρια μου , να δω και το ενδομήτριο και μετά ξαναπήγα για να δω αν όντως έσπασε το ωοθυλάκιο. Είναι πολλές γυναίκες που δεν κάνουν ωορρηξία ή όχι πάντα. Πω πω άρχισα να γράφω κατεβατά.....δε θέλω ούτε να σε αγχώσω γιατί η αλήθεια το χω εγώ το άγχος μου απλά προσπαθώ όσο μπορώ να το αποβάλλω και να μη χάνω και πολύτιμο χρόνο. Χάρηκα που μου απάντησες και εσύ και οι άλλες κοπέλες και φαντάζομαι να τα λέμε συχνά. :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια χάρηκα που μου απαντήσατε ...εύχομαι σε όλες τα καλύτερα...και θα κάνουμε και τις κουβεντούλες μας από εδώ μέσα .
σε ευχαριστω για την κουβεντουλα μας δεν με ανχονει μην το σκεπτεσαι αυτο ,ισα ισα που μου κανει καλο να μαθαινω πραγματα χρησιμα και σε ευχαριστω.την καληνυχτα μου σε σενα και σε ολα τα κοριτσια!!!!:-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P:razz:
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια γεια σας,Επιτελους καταφερα να μπω για να γραψω λιγακι. Τα περισσοτερα νεα σας τα διαβαζα αλλα εχω βαλει τα ποδια στο κεφαλι γιατι περνανε οι μερες και θελω επιτελους να κατσω να ξεκουραστω λιγο.Δομνινα μου, σε σκεφτομαι πολυ για το θεμα της μαμας σου και ολα να ειναι περαστικα και γρηγορα. Αν χρειαστεις οτιδηποτε ενημερωσε, και εγω και ο αντρας μου ειμαστε εθελοντες αιμοδοτες. Μαλιστα στο συλλογο αιμοδοτων που ανηκουμε μπορουμε να δωσουμε αιμα και σε ατομα εκτος οικογενειας. Αχρειαστοι να ειμαστε απλα σε ενημερωνω. Καλα αποτελεσματα και με της εξετασεις του αντρουλη σου. Βιλλακι καλο ξεκινημα με την προσπαθεια. Μην μασησεις τιποτα... και αν δεις τα σκουρα...βιασε τον.Ντολη μου να ζησετε ευτυχισμενοι με τον αντρα σου... και εγω εχω επετειο γνωριμιας με τον δικο μου 20-10, την οποια επετειο τη γιορταζουμε πιο πολυ απο αυτη του γαμου μας. Μακαρι και εγω να μετρησω τοσα χρονια οσα και εσεις και να εχω την αγαπη που εχετε.Meletina, καλως ηρθες στην παρεα. Απο πληροφοριες και ψυχολογικη υποστηριξη αλλο τιποτα εδω.Κοριτσια εγω πηγα τη Δευτερα στο γιατρο για ντοπλερ, και ο μικρος ειναι 1970 γρ. Αν ειναι τοσο μεγαλος τωρα νομιζω οτι θα γεννηθει και θα παει φανταρος αμεσως.΄Φιλακια σε ολες σας.


A2enp3.png?jZYdKeP4
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια

Σας γραφω τα νεα μου απο τον γιατρο εχθες.

Καταρχην οι ορμονολογικες μου που τις ειδα και γω χθες ηταν ολες πολυ καλες.Ουτε ο γιατρος δε το περιμενε μου ειπε με τοσο αγχος που εχω..

Με τα clomiphene o οργανισμος μου αντεδρασε πολυ καλα.3 στη μια 3 στην αλλη ωοθηκη

Βλεπει να προχωρανε τα 3 της δεξιας και γιαυτο μου πε να παρω και σημερα clomiphaine για αλλη μια μερα και θα ξαναπαω τη Τρίτη να με δει.

Ειπαμε οτι αν οχι αυτο το μηνα θα παω τον επομενο να κανουμε μια σπερματεγχυση

Δε θελει να παω ετσι μπαμ εξωσωματικη

Θελει να το παμε συντηρητικα

Αυτα

Καλα δεν ειναι τα νεα τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια

Σας γραφω τα νεα μου απο τον γιατρο εχθες.

Καταρχην οι ορμονολογικες μου που τις ειδα και γω χθες ηταν ολες πολυ καλες.Ουτε ο γιατρος δε το περιμενε μου ειπε με τοσο αγχος που εχω..

Με τα clomiphene o οργανισμος μου αντεδρασε πολυ καλα.3 στη μια 3 στην αλλη ωοθηκη

Βλεπει να προχωρανε τα 3 της δεξιας και γιαυτο μου πε να παρω και σημερα clomiphaine για αλλη μια μερα και θα ξαναπαω τη Τρίτη να με δει.

Ειπαμε οτι αν οχι αυτο το μηνα θα παω τον επομενο να κανουμε μια σπερματεγχυση

Δε θελει να παω ετσι μπαμ εξωσωματικη

Θελει να το παμε συντηρητικα

Αυτα

Καλα δεν ειναι τα νεα τι λετε?

:-P:-Pμια χαρα τα ακουω τα νεα σου ολα καλα θα πανε!!!!
Link to comment
Share on other sites

:-P:razz::-P
Κοριτσακια γεια σας,Επιτελους καταφερα να μπω για να γραψω λιγακι. Τα περισσοτερα νεα σας τα διαβαζα αλλα εχω βαλει τα ποδια στο κεφαλι γιατι περνανε οι μερες και θελω επιτελους να κατσω να ξεκουραστω λιγο.Δομνινα μου, σε σκεφτομαι πολυ για το θεμα της μαμας σου και ολα να ειναι περαστικα και γρηγορα. Αν χρειαστεις οτιδηποτε ενημερωσε, και εγω και ο αντρας μου ειμαστε εθελοντες αιμοδοτες. Μαλιστα στο συλλογο αιμοδοτων που ανηκουμε μπορουμε να δωσουμε αιμα και σε ατομα εκτος οικογενειας. Αχρειαστοι να ειμαστε απλα σε ενημερωνω. Καλα αποτελεσματα και με της εξετασεις του αντρουλη σου. Βιλλακι καλο ξεκινημα με την προσπαθεια. Μην μασησεις τιποτα... και αν δεις τα σκουρα...βιασε τον.Ντολη μου να ζησετε ευτυχισμενοι με τον αντρα σου... και εγω εχω επετειο γνωριμιας με τον δικο μου 20-10, την οποια επετειο τη γιορταζουμε πιο πολυ απο αυτη του γαμου μας. Μακαρι και εγω να μετρησω τοσα χρονια οσα και εσεις και να εχω την αγαπη που εχετε.Meletina, καλως ηρθες στην παρεα. Απο πληροφοριες και ψυχολογικη υποστηριξη αλλο τιποτα εδω.Κοριτσια εγω πηγα τη Δευτερα στο γιατρο για ντοπλερ, και ο μικρος ειναι 1970 γρ. Αν ειναι τοσο μεγαλος τωρα νομιζω οτι θα γεννηθει και θα παει φανταρος αμεσως.΄Φιλακια σε ολες σας.
:-P:-Pμε το καλο παρασκευη μου να το παρεις αγκαλιτσα σου!!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...