Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe για μαμάδες Μαίου 2012!!!


ksdesign

Recommended Posts

Βλέπω μέχρι τώρα δεν έχει γράψει κανείς για τις μαμάδες του Μαίου του 2012!!! Τι θα γίνει βρε κορίτσια? μόνη μου θα πάω στο μαιευτήριο? Θέλω παρέα!!!!!!!!!!!

Πολλά φιλιά....και...

....ανυπομονώ να αρχίσουμε το καφεδάκι μας και την κουβεντούλα μας!!!!


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Όχι όχι γεννάω κι εγώ το Μάιο, δεν θα είσαι μόνη σου!

Κι εγώ το ίδιο αναρρωτιόμουν, όλα τα καφέ είχαν ανοίξει, μόνο του Μαίου του '12 ήταν κλειστό!

Με το καλό εύχομαι κοπέλα μου! Το πρώτο σου?

Άντε κορίτσια, μαζευτείτε!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...πολύ χαίρομαι που βρήκα παρέα...Είναι ωραίο να μπορείς να συζητάς και με άλλες μαμάδες, να ακούς τους προβληματισμούς της και τα νέα της φυσικά...

Όχι δεν θα είναι το 1ο μου...θα είναι το 2ο...Έχω ένα αγοράκι 26μηνών - είναι ο μεγάλος μου έρωτας...Εκείνο γεννήθηκε τον Οκτώβριο του 2009...Κι εσύ μάλλον έχεις κι άλλο παιδάκι, απο αυτο που βλέπω κάτω από το μύνημα σου....και μάλλον είναι πολύ κοντά με τον δικό μου, ζουζούνο...

Πάντως η αγωνία (αν και δεν είναι το 1ο) είναι μεγάλη...προβληματίζομαι για το πως θα είναι με το άλλο μου παιδάκι, πως θα είμαι εγώ μ' αυτα...κλπ...μην σε πρίζω όμως...

Πολλά φιλιά και θα τα λέμε....

Και σε σένα εύχομαι με το καλό...


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ κι εγώ ένα γιο έχω, γεννήθηκε το Σεπτέμβρη του '09, κοντά είναι πράγματι! Αδυναμία μεγάλη εννοείται, είναι και ταρζανάκος και τον κυνηγάω λίγο αλλά το έχω συνηθίσει πια και το θεωρώ φυσιολογικό!

Τώρα είναι κοριτσάκι το νινάκι μας, εσένα σου έχει πει ο γιατρός?

Από αγωνία μπόλικη, ειδικά στην αρχή, κι ας είναι δεύτερη εγκυμοσύνη, τώρα έχω χαλαρώσει λίγο, το ακούω κιόλας που κλωτσάει, είχα ξεχάσει πόσο όμορφη αίσθηση είναι!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κι εγώ ένα γιο έχω, γεννήθηκε το Σεπτέμβρη του '09, κοντά είναι πράγματι! Αδυναμία μεγάλη εννοείται, είναι και ταρζανάκος και τον κυνηγάω λίγο αλλά το έχω συνηθίσει πια και το θεωρώ φυσιολογικό!

Τώρα είναι κοριτσάκι το νινάκι μας, εσένα σου έχει πει ο γιατρός?

Από αγωνία μπόλικη, ειδικά στην αρχή, κι ας είναι δεύτερη εγκυμοσύνη, τώρα έχω χαλαρώσει λίγο, το ακούω κιόλας που κλωτσάει, είχα ξεχάσει πόσο όμορφη αίσθηση είναι!

Καλημέρα, τι κάνετε?

Εμεις πριν 2 ημέρες μάθαμε το φύλο...Θα είναι και αυτό αγοράκι...τι να κάνουμε....θα βρούμε τα κοριτσάκια έτοιμα εμείς!!!

Γιατί δεν νομίζω ότι θα τολμήσουμε και 3η προσπάθεια, ειδικά με τα σημερινά δεδομένα της κρίσης...

Εγώ είμαι μόλις 16εβδομάδων, δεν τον έχω ακούσει ακόμη να κλωτσαει...αλλά και το προηγούμενο έτσι ήσυχο ήτανε...μου τα φύλαγε για μετά...είναι και μένα πολύ ζωηρούλης...όχι βέβαια με την έννοια του ανυπάκουου και του να κάνει ζημιές...απλά είναι υπερκινητικός..δεν σταματάει λεπτό...

Τώρα έχω την αγωνία, να βγούν καλές οι εξετάσεις...να μην χρειαστεί να κάνω την αμνιοπαρακέντηση...γιατί έχουμε και κάποια ηλικία...είμαι 36... εσύ μάλλον είσαι μικρή...αν κρίνω από το ψευδώνυμο, μάλλον είσαι 24?


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

Οι δυο μας είμαστε ακόμα, θα μαζευτούμε πιστεύω με τον καιρό!

Με το καλό λοιπόν ο μπέμπης σας!

Εγώ την 17η εβδομάδα το άκουσα το νινί, θα το ακούσεις λογικά κι εσύ πιο νωρίς από την πρώτη φορά, το γιο μου τον είχα ακούσει ένα μήνα μετά φαντάσου!

Μπα το 24 έχει μείνει στο ψευδώνυμο απ' όταν μπήκα στο φόρουμ, τώρα είμαι στα 27.

Εύχομαι να είναι πολύ καλές οι εξετάσεις και να μη χρειστεί η αμνιοπαρακέντηση!

Κι εμένα ζωή να' χει δε σταματάει λεπτό ο ταλιμπανάκος μου, υπερκινητικός φουλ και ζωηρός και απ' όλα! Για να μας δω σε λίγο καιρό με τις κοιλιές φούσκα πώς θα τα κυνηγάμε!!

Πότε έχεις ΠΗΤ? Εγώ 6/5.


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Διαβάζω αρκετό καιρό ιστορίες (για την ακρίβεια από τότε που έμεινα έγκυος) αλλά πρώτη φορά κάνω εγγραφή σε forum! Γεννάω και εγώ τον Μάιο!!! Στις 10/12 μπαίνω στην 18η εβδομάδα, δηλαδή στον πέμπτο μήνα :-D ! Πολύ χαίρομαι που θα τα λέμε από 'δω και σαν πιο έμπειρες να μου δώσετε τα φώτα σας μιας και για μένα είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη!!!

Φιλιά και με το καλό να κρατήσουμε τα αγγελούδια στην αγκαλιά μας!!!

(αχ, θα με πιάσουν τα κλάματα...)

Link to comment
Share on other sites

Vickypas και dimmi καλώς ήρθατε στο καφέ!

Με το καλό τα μωράκια σας!

Vickypas εννοείται βρε ότι ξέρουμε να το μοιραζόμαστε μαζί σας!

Το πρώτο σου μωράκι ε?

Αχ θα πάθεις έρωτα σίγουρα!

dimmi κι εσένα το πρώτο?

Και αγόραρος! Ναι κοντά γεννάμε εμείς!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!!

Αλλο ενα αγορακι στην παρεα...

Το εχει ο Μαιος φαινεται γιατι και τον Μαη του 2010 που ειναι ο μεγαλος μου, τα περισσοτερα αγορια ειναι....

Εχω ΠΗΤ 12/5 αλλα λογω προηγουμενης καισαρικης παω για αρχες του μηνα.

Ευχομαι μια ευκολη, τελειομηνη εγκυμοσυνη σε ολες μας!!!!!

Καλως σας βρηκα!!!!!


P6jGp3.png?33zfA7k2

TZcSp3.png?gfJ9ZCG8

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας!

Και εμένα στον προηγούμενο υπέρηχο που έκανα μου είπε οτι φαίνεται αγοράκι!!!

Περιμένουμε βέβαια και την Β επιπέδου στο τέλος του μήνα για να το σιγουρέψουμε!!!

Ελένη και εγώ έχω ΠΗΤ 12/5 και ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες!!!

Sisy τον έρωτα δε θα τον γλιτώσω...

Φιλιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελένη καλώς ήρθες!

Με το καλό ο μπέμπης σου!

Καλέ τι γίνεται, όλο αγοράκια δηλαδή το καφέ Μαϊου?

Αυτά είναι, θα έχει η κόρη μου πολλούς γαμπρούς να διαλέξει!

Εμείς μετακομίζουμε στο καινούριο μας σπίτι αυτή την εβδομάδα και έχω ξεκινήσει πακετάρισμα, θα ξαναμπώ πιστεύω πριν μετακομίσουμε να χαιρετίσω γιατί μετά δεν θα έχω σύνδεση για λίγο καιρό μάλλον.


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!! Πω πω αυτός ο Μάϊος βγάζει αγορομάνες μου φαίνεται...πλάκα έχει... Sisi24, πραγματικά η κόρη σου θα έχει να κάνει επιλογή μεσα από μεγάλη ποικιλία...επίσης σου εύχομαι καλή μετακόμιση, και να προσέχεις ε? μην κουράζεσαι πολύ και πάθεις τίποτα...να αφήσεις δουλειές και για τους άλλους!!! Εγώ τελευταία ημερομηνία, έχω 3 Ιουνίου, αλλά δεν υπάρχει περίπτωση, γιατί πάω καισαρική, όπως στο 1ο μου παιδάκι...άρα υπολογίζω ότι θα πάω γύρω στις 20 του Μάη...vickypas, eleni1977, dimmi, καλώς ήρθατε στην παρέα μας...με το καλό να έρθουν τα παιδάκια μας να τα λέμε...εννοείται ότι εδώ μπορούμε να μοιραζόμαστε απορίες κι εμπειρίες, ότι θέλετε...vickypas, να είσαι σίγουρη δεν θα γλιτώσεις τον έρωτα...και να είσαι σίγουρη ότι δεν θα είναι απλός έρωτας...μόνο που θα σε κοιτάει ο μικρός θα λιώνεις εσύ...εμένα τώρα ο δικός μου που είναι 26 μηνών, το βράδυ που τον πάω για ύπνο, έρχεται, ξαπλώνει στο μαξιλάρι μου, με κοιτάει κατάματα, μου χαιδεύει τα μαλλιά, και μου λέει..."Μανούλα, σ' απαπάω" μου έρχεται να τον φάω εκείνη την ώρα...όλη την ημέρα περιμένω αυτήν την στιγμή!!!!!!

Πολλά φιλιά κορίτσια σε όλες και στους...παίδαρους σας!!!!!!!


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ίσως χαθώ λίγες μέρες γιατί δεν θα έχω σύνδεση στο καινούριο σπίτι, αύριο τελειώνουμε τη μετακόμιση, ευτυχώς τα μεταφέραμε 2-3 μέρες και προλάβαινα και ταχτοποιούσα κάποια να μην μου πέσουν μαζεμένα μετά!

Κούραση βέβαια αρκετή αλλά δεν πειράζει, είναι για καλό σκοπό, αφού θα πάμε στο δικό μας σπίτι αξίζει! Θα κάνουμε γιορτές εκεί, λέγαμε τόσο καιρό θα προλάβουμε να μπούμε φέτος, δεν θα προλάβουμε, τελικά προλάβαμε στο τσακ που λένε!

ksdesign ο γιος σου είναι κουκλί στη φωτό του αβατάρ, να τον χαίρεσαι!

Αν δεν ξαναμπώ να ευχηθώ καλές γιορτές σε όλες!

Να περάσετε σούπερ με τις οικογένειες σας κορίτσια!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ Sisi24. Επίσης καλορίζικο το καινούργιο σας σπίτι...να το χαίρεστε με τα παιδάκια σας, και υγεία πάνω απ΄όλα!!!!!!!!!

Πολλά φιλιά, και καλές γιορτές!!!!!!!


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...