Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

Cafe Ιουλίου 2013


crochetmania

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας ειπα και εγω να ανοιξω καφε για τις μελλουσες μαμαδες Ιουλιου 2013

Καμοια αλλη μελλουσα μανουλα??:D

Τώρα να σου πω την αλήθεια ... δεν ξέρω αν είμαι του Ιούλη. 27/6 με 4/7 λέει θα μας επισκεφθεί το μωρό. Αλλά καλά είναι κι εδώ. Θα σου κάνω παρεούλα να μην είσαι μοναχούλα σου. Χάρηκααααα ... και καλή εγκυμοσύνη να έχουμε !!!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα να σου πω την αλήθεια ... δεν ξέρω αν είμαι του Ιούλη. 27/6 με 4/7 λέει θα μας επισκεφθεί το μωρό. Αλλά καλά είναι κι εδώ. Θα σου κάνω παρεούλα να μην είσαι μοναχούλα σου. Χάρηκααααα ... και καλή εγκυμοσύνη να έχουμε !!!

Καλωσηρθες!!! :-)

σου ευχομαι μια καλη και τελειομηνη Εγκυμοσυνη,ειναι πολυ νωρις μωρε ακομα γιαυτο δεν εχει κοσμο το πρωτο σου νινι ειναι???

Εγω την πεμπτη εχω Ραντεβου και ανυπομωνω!!:D


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό κορίτσια μου και οι τρείς μας ....μέχρι να μαζευτούμε κι άλλες!

είπα να το ανοίξω εγώ το καφέ την προηγούμενη εβδόμάδα, αλλά μετά σκέφτηκα οτι ήταν καλύτερα να περιμένω μέχρι να ακούσουμε καρδούλα...όπως και έγινε σήμερα!!! τικ τακ...τικ τακ... δεν υπάρχει πιο ωραίο συναίσθημα!!!!!!!!!!!

εγώ έχω ένα αγοράκι ακόμη το οποίο είναι γεννημένο 31/07/10, οπότε θα έχει με το αδελφάκι του 3 χρόνια παρα κάτι μέρες διαφορά... (και είναι τρελαμένος που θα έχει "αζεφάκι...."

ΠΗΤ 26/07 και πολλές αναγούλες κορίτσια!!! εσείς?


Μέχρι τώρα είχαμε ο ένας τον άλλον...τώρα έχουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!

31/07/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Εύχομαι ολόψυχα καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να γεννηθούν τα μωρά μας, πάνω απ' όλα γερά!!!!!! Αν και είναι πολύ νωρίς ακόμη, καθώς είμαι στα μισά της έβδομης εβδομάδας, αν πάνε όλα καλά...τέλη Ιουλίου θα βγει το σποράκι μας.....είναι το πρώτο μου και έχω αγχωθεί λίγο με προγεννητικές εξετάσεις κλπ...ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!!!:D


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εύχομαι σε όλες να είστε καλά, εγώ χθες πήγα στον γιατρό γιατί είχα λίγο αίμα αλλά ευτυχώς όλα είναι καλά.

moody είναι λογικό να είσαι αγχωμένη όλα θα πάνε καλά.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εύχομαι σε όλες να είστε καλά, εγώ χθες πήγα στον γιατρό γιατί είχα λίγο αίμα αλλά ευτυχώς όλα είναι καλά.

moody είναι λογικό να είσαι αγχωμένη όλα θα πάνε καλά.

ευχαριστώ πολύ!!!! περαστικά πολλά και καλή ξεκουραση...εμείς την αλλη εβδομάδα θα πάμε να το ξανακούσουμε και ν μου δώσει ο γιατρος λιστα με τις εξετασεις!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μαζευομαστε βλεπω :Dεγω πηγα στον γιατρο καναμε τον πρωτο υπερηχο ειδαμε σακο 1 εκατοστο και ειμαι λιγο λιγοτερο απο οτι λεει το τικερακι μου κατα 4 μερες πητ δεν ξερω ακομα θα ξερουμε σε 10 μερες που θα παω να ακουσω καρδουλα ;)


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό κορίτσια μου και οι τρείς μας ....μέχρι να μαζευτούμε κι άλλες!

είπα να το ανοίξω εγώ το καφέ την προηγούμενη εβδόμάδα, αλλά μετά σκέφτηκα οτι ήταν καλύτερα να περιμένω μέχρι να ακούσουμε καρδούλα...όπως και έγινε σήμερα!!! τικ τακ...τικ τακ... δεν υπάρχει πιο ωραίο συναίσθημα!!!!!!!!!!!

εγώ έχω ένα αγοράκι ακόμη το οποίο είναι γεννημένο 31/07/10, οπότε θα έχει με το αδελφάκι του 3 χρόνια παρα κάτι μέρες διαφορά... (και είναι τρελαμένος που θα έχει "αζεφάκι...."

ΠΗΤ 26/07 και πολλές αναγούλες κορίτσια!!! εσείς?

πατουσακι και αναγουλες εχω και ναυτιες εχω χαλια ολα μου βρωμανε και με ενοχλουν..... οταν δεν τρωω για πανω απο 3 ωρες εχω πονοκεφαλο :| εγω μαλλον ετσι οπως τα λετε εσεις μαλλον αρχες Αυγουστου με κοβω :-)


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα εμένα έχει 2-3 μέρες που οι αναγούλες υποχώρησαν είχα όλο το 24ώρο ακόμα και το βράδυ που ξυπνούσα για τουαλέτα, κατά τ΄άλλα μπορώ να πω ότι έχω μια καλή εγκυμοσύνη.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα. Κι εγώ ΠΗΤ 5/7 με ένα κοριτσάκι γεννημένο τον Μαϊο του 2010. Όλο το 24ωρο ναυτίες κ περίπου δύο εμετούς την ημέρα, συμπτώματα αντίστοιχα με την πρώτη μου εγκυμοσύνη οπότε πιστεύω πως πάλι για κοριτσάκι πάμε κ πολύ μου αρέσει!

Έχω ακούσει καρδούλα ήδη δυό φορές και την τελευταία φορά (προχθέσ που μόλισ έγινα 10 εβδ.) ήταν ήδη ανθρωπάκι και κουνούσε χεράκια! Τρελαθήκαμε!!!

Καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη σε ολες!!!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!

Maraki έχουμε ίδια μέρα ΗΤ, μακάρι να ισχύει αυτό με της αναγούλες γιατι στης προηγούμενες εγκυμοσύνες δεν είχα ούτε για μια στιγμή αναγούλα και ήταν όλα αγόρια .


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό κορίτσια μου και οι τρείς μας ....μέχρι να μαζευτούμε κι άλλες!

είπα να το ανοίξω εγώ το καφέ την προηγούμενη εβδόμάδα, αλλά μετά σκέφτηκα οτι ήταν καλύτερα να περιμένω μέχρι να ακούσουμε καρδούλα...όπως και έγινε σήμερα!!! τικ τακ...τικ τακ... δεν υπάρχει πιο ωραίο συναίσθημα!!!!!!!!!!!

εγώ έχω ένα αγοράκι ακόμη το οποίο είναι γεννημένο 31/07/10, οπότε θα έχει με το αδελφάκι του 3 χρόνια παρα κάτι μέρες διαφορά... (και είναι τρελαμένος που θα έχει "αζεφάκι...."

ΠΗΤ 26/07 και πολλές αναγούλες κορίτσια!!! εσείς?

Πατουσάκι χάζευα να δω τι λενε οι μαμάδες Ιουλίου 3 χρόνια μετά και να σε κι εσύ! Με το καλό να έρθει και αυτό το νινι!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! κοριτσια τα συμπτωματα δεν νομιζω οτι εχουν να κανουν με το φυλλο,μακαρι να εχετε δικιο!!! γιατι και εγω με τον γιο μου δεν ειχα τπτ μονο τρελη πεινα!! θελουμε και εμεις το κοριτσακι αλλα πανω απο'λα γερο μωρακι ;)

αχ σε μια βδομαδουλα θα ξαναδω το σπορακι μου :D

Κοριτσια με ποσα κιλα ξεκινησατε??? εγω ειμαι 70 και ανχωνομαι λιγο...προσεχω οσο μπορω και μεχρι τωρα δεν εχω βαλει γραμμαριο


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...