Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟΟΟ!!!

ΣΤΟ ΝΤIΒΙΝΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΚOYNAEI ΧΕΡΑΚΙΑ, ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ;;;

Βλέπεις ότι ακριβώς είδες και στον υπέρηχο του ιατρείου!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

http://www.123baby.me/gender_prediction.php

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ, ΠΡΟΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ 34 ΕΤΩΝ Κ 6.5 ΜΗΝΩΝ, ΠΟΣΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ 34 Ή 35 ΕΤΩΝ? ΔΙΟΤΙ 34 ΒΓΑΖΕΙ ΑΛΛΟ Κ 35 ΒΓΑΖΕΙ ΑΛΛΟ...

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΠΕΙΤΕ Κ ΣΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΑΝ ΕΣΑΣ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕ...

Εμένα το πέτυχε, αν όντως τελικά έχουμε κοριτσάκι!Βάσει μαθηματικών και στρογγυλοποίησης 35, δεν είμαι σίγουρη..το έκανες και με τα δυο και βγαίνει διαφορετικό?


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

KANATE STROGGYLOPOIHSH STHN HLIKIA E?

EIXATE PROTIMHSH STO FYLO???

στο προηγουμενο που έχασα έλεγα να είναι ενα υγιες κοριτσάκι αλλά μόνο για να γίνεται κουβέντα. Μετά από την παλλινδρομη δεν με ενδιέφερε απλά όλοι ήξεραν ότι θελω κοριτσάκι. Τη στιγμη της αυχενικης παντως δεν μου περασε ουτε μια στιγμή από το μυαλο τι έιναι.Μονο να είναι καλα.Μονος του μας το είπε ο γιατρός.

Μην το ψαχνεις τα κοριτσάκια εχουν τα στολίδια τους και είναι τσαχπινικα τα αγοράκια είναι πιο αθώα, ντροπαλα και κολλημενα στη μαμα .Οτι και να είναι, είναι τρελαααα!!!Μπορεί να ήθελα μπουμπου οταν έμεινα εγκυος και στο γιο μου, αλλά τώρα με τον πριγκιπά μου δηλώνω ερωτευμενη!Με παίρνει αγκαλιά και λιώνω!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

όχι στρογγυλοποίηση δεν έκανα γιατί έμεινα έγκυος τον μήνα των γενεθλίων μου και ειλικρινά δεν είχα καμία προτίμηση στο φύλο, θέλω μόνο να είναι γερό!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

στο προηγουμενο που έχασα έλεγα να είναι ενα υγιες κοριτσάκι αλλά μόνο για να γίνεται κουβέντα. Μετά από την παλλινδρομη δεν με ενδιέφερε απλά όλοι ήξεραν ότι θελω κοριτσάκι. Τη στιγμη της αυχενικης παντως δεν μου περασε ουτε μια στιγμή από το μυαλο τι έιναι.Μονο να είναι καλα.Μονος του μας το είπε ο γιατρός.

Μην το ψαχνεις τα κοριτσάκια εχουν τα στολίδια τους και είναι τσαχπινικα τα αγοράκια είναι πιο αθώα, ντροπαλα και κολλημενα στη μαμα .Οτι και να είναι, είναι τρελαααα!!!Μπορεί να ήθελα μπουμπου οταν έμεινα εγκυος και στο γιο μου, αλλά τώρα με τον πριγκιπά μου δηλώνω ερωτευμενη!Με παίρνει αγκαλιά και λιώνω!

Πένυ είχα τόσο άγχος που αν δεν μου το έλεγε απο μόνος του, θα ξεχνούσα να τον ρωτήσω!Ελπίζω να μας βγούν τόσο καλά και τα αποτελέσματα του papp-a.!!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερουδια,χιλια μπραβο για τις καλες αυχενικες!!!τελικα εκανα καλο ποδαρικο με την αυχενικη μας ε???αχ παντα τετοια καλα νεα να ακουμε!!!!!

εμενα με αυτο το κινεζικο εχω το ιδιο θεμα με το Τουλιπακι,αν βαλω 33 ειναι κοριτσι αν βαλω 34 ειναι αγορι!παντως ο γιατρος ειπε 85%αγορι,για να δουμε τι θα δουμε!βρε γερο να ειναι κ τελειομηνο κ ας ειναι οτι θελει χαχαχαχαχα!!!φιλακιααααααααααα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολες!!!!!!!!!!

Οσες εχετε ηδη παιδακια να τα χαιρεστε!!!!!!!!

Το 2012 να ειναι γεματο υγεια χαρες και πολλα χαμογελα ειδικα απο τα παιδακια μας!!!!!!!

Να εχουμε πολλες πολλες τελειομηνες εγκυμοσυνες και υγιη νεα μωρακια!!!!!!!!!

Σας ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω εχω ηδη ενα καταπληκτικο κοριτσακι που μας εχει παρει ολων οικογενειακως τα μυαλα μιας και ειναι το πρωτο παιδακι-ανηψακι-εγγονακι κλπ και τωρα εντελως ξαφνικα, που δεν το περιμεναμε καθολου αναμενουμε το 2ο παιδακι μας...........! Εχω ΠΗΤ 1-08-2012! αλλα μαλλον μεσα στον ιουλιο πιστευω θα πεσω κι εγω μιας και ειναι 2η εγκυμοσυνη και ελπιζω πρωτα ο θεος παλι να ειναι ΦΤ............

Αυτα τα λιγα απο μενα κ ελπιζω να μπω στη παρεα σας σιγα σιγα!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Μόλις γύρισα σπίτι..λοιπόν τα αποτελέσματα την αυχενικής μας είναι πολύ καλά είπε ο γιατρός, αλλά τελικά αποτελέσματα θα πάρουμε το Σάββατο που θα βγεί και το papp-a.Εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα..α μας έκανε και πρόβλεψη φύλου, μάλλον κοριτσάκι είπε:D:D:D
Καλησπέρα και απο εμενα!!!! Εμεις την αυχενική την καναμε σήμερα το πρωί αλλά μολις γυρίσαμε σπιτι. Κοριτσια είμαι τόσο ευτυχισμενη!!!!Ολα καλα!! Το μπιζελάκι μου χοροπηδάει σαν τρελο!!! Τοσο που τρομαξαμε να το πιασουμε ακινητο για να κανουμε την εξέταση. Τελικά σήμερα είναι η μερα των κοριτσιων. Και εμενα μαλλον κορίτσι μου είπε!! Τι μαλλον δηλαδη 80% μου είπε αλλά απο την ώρα που μου το είπε, αλλες 2 φορές μου το επιβεβαιωσε οτι είναι κοριτσι. Βεβαια κρατησε μια επιφύλαξη και μου είπε να μην κανω καμια αγορά. Μετά πηγαμε για ψώνια factory και φυσικα κοιταγα όλο κοριτσίστικα ρουχα!! Αντισταθηκα όμως στον πειρασμο να παρω κατι!! next time!!

Με τον γιατρό μάλλον τα βρήκαμε τελικά!! Νομίζω μετά απο αυτά τα νεα του εφυγε λίγο η ρετσινια του γκαντέμη. Ευτυχώς με επιβεβαιωσε νωρίς οτι όλα ειναι καλα και δεν μου έβγαλε την ψυχή όπως την άλλη φορα!!!

Αννα η δική μου αυχενική κράτησε πάνω απο μισή ωρα!! Και το υγρό το μετρησε πανω απο 10 φορες.Μπορεί όμως να κράτησε τόσο πολύ γιατί το μωρό κουνιοταν συνέχεια!!

Αυτά σας αφήνω γιατί ψοφησα και θέλω νανι!!

Φιλιααααα!!

καλημερα κοριτσια!λοιπον ολα καλα με την αυχενικη,αχ ημουν μεσα στο αγχος ρωτουσα τα παντα,ευτυχως ο γιατρος ηταν σουπερ κ μου απαντουσε με υπομονη χιχιχι!!!κ μαλλον κατα 85%ειναι αγορακι χαχαχαχα!!!!!!τωρα θα περιμενω κ τα αποτελεσματα απο το papA αλλα πλεον εχω ηρεμημει!!!!σας ευχαριστω κοριτσια,ευχομαι ολες να ζησουμε αυτες τις στιγμες!!!

Νεραιδουλα χαιρομαι που ειστε καλα,κανε κρατει απο ολα για να εισαι ακομα πιο ηρεμη!!!

φιλια κ ευχομαι το 2012 να μας φερει γερα κ τελειομηνα τα μωρακια μας!!!!

ιιιιιιιιιι κανατε ηδη αυχενικη!!!! τι καλα!!!!!!!!!

με το καλο τα μωρακια σας!!!!!!!!!!

εμενα μου εβαλε αυχενικη περιπου 25/1 αργω ακομα.... αν και ανυπομονω! ηδη ομως ειδε εμφανες ρινικο οστο κ μετρησε την αυχενικη... ολα καλα δοξα το θεο.........


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολες!!!!!!!!!!

Οσες εχετε ηδη παιδακια να τα χαιρεστε!!!!!!!!

Το 2012 να ειναι γεματο υγεια χαρες και πολλα χαμογελα ειδικα απο τα παιδακια μας!!!!!!!

Να εχουμε πολλες πολλες τελειομηνες εγκυμοσυνες και υγιη νεα μωρακια!!!!!!!!!

Σας ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω εχω ηδη ενα καταπληκτικο κοριτσακι που μας εχει παρει ολων οικογενειακως τα μυαλα μιας και ειναι το πρωτο παιδακι-ανηψακι-εγγονακι κλπ και τωρα εντελως ξαφνικα, που δεν το περιμεναμε καθολου αναμενουμε το 2ο παιδακι μας...........! Εχω ΠΗΤ 1-08-2012! αλλα μαλλον μεσα στον ιουλιο πιστευω θα πεσω κι εγω μιας και ειναι 2η εγκυμοσυνη και ελπιζω πρωτα ο θεος παλι να ειναι ΦΤ............

Αυτα τα λιγα απο μενα κ ελπιζω να μπω στη παρεα σας σιγα σιγα!

Καλωσήρθες στην παρέα μας, με το καλό να κάνεις και εσύ την αυχενική και να δείς το δεύτερο μωράκι σου!Εμένα είναι το πρώτο μου παιδάκι και έχω τρελαθεί απο την χαρά μου.Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας.Θα τα λέμε απο δώ συχνά:D:D


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...