Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Nαι ποπάκι μου όλοι λυγίσαμε αλλά πιο πολύ από την στεναχώρια και το άγχος..έρεψε το παιδάκι μου..και παρ' όλο την ταλαιπωρία συνεχίζει να χαμογελά συνέχεια..αγγελουδάκια είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου...ευτυχώς δεν πονάει πια...ίσως να έχει ''συνηθίσει'' πλέον τον πόνο που λένε..την ρωτάω ''Ξενούλα μου σε πονάει κάτι??''μου λέει μόνο ότι ''πονάει το αυτί μαμά...το δεξί..'' αλλά δεν γκρινιάζει ούτε κλαίει..θα στραφώ και προς την ομοιοπαθητική άκουσα ότι κάνει θαύματα στο θέμα του αυτιού στα παιδιά..για να δούμε...εσείς μόνο βήχα έχετε και μυξούλες?Βάζεις πολύ ορό έ?

αχ πολυ στεναχωριεμαι, το γαρδενακι μωλε!!!!!μακαρι να σας βοηθησει και ενας ομοιοπαθητικος!!!!

ναι εμεις ορο συνεχεια, και μυξουλες φουλ και βηχα!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ πολυ στεναχωριεμαι, το γαρδενακι μωλε!!!!!μακαρι να σας βοηθησει και ενας ομοιοπαθητικος!!!!

ναι εμεις ορο συνεχεια, και μυξουλες φουλ και βηχα!!!!!!

Εύχομαι για τα καλύτερα...αχ μωρέ το μικρουλάκι ..κι αυτός ο βήχας είναι πολύ κουραστικός για τα μπεμπάκια ειδικά..τα εξαντλεί..και δεν μπορούμε και να τα βοηθήσουμε...αχ πόσο στεναχωριέμαι όταν ακούω για αρρωστούλικα παιδάκια...υγεία πάνω από όλα ποπάκι...όλα τα άλλα δεν έχουνε καμμία αξία καμμία....μόνο υγεία...περάσαμε δύσκολα εδώ και μήνες και δεν έχουνε τελειωμό οι ταλαιπωρίες..ελπίζω όμως στα καλύτερα...


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!

1.ria...!!!............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.stellinula.........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

3.Εύα.................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

4.gina_cfu..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

5.Katerina_s......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

6.ZOUZOUNIARA................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

7.Popi................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

8.YOTOU...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!! (14/09/2011)

9.ελενη-25............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(02/10/2012)

10.xrusanthi..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

11.mp1979womam................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

12.anastasaki_melisakι..........ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

13.maril13............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

14.RANIA80...........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(24/01/2012)

ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!

15.εφακη.................................ΕΓΚΥΟΣ!(Π ΗΤ 18-20/02/2012 ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

16.Ιωαννάκι.............................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗ Τ 20/02/2012)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

17.Petalouda82........................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 18/05/2012)'ΜΠΕΜΠΑ'

18.nena1984....................

19.sophaki1.....................

20.tatasa.........................


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!

1.ria...!!!............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.stellinula.........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

3.Εύα.................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

4.gina_cfu..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

5.Katerina_s......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

6.ZOUZOUNIARA................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

7.Popi................................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

8.YOTOU...............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!! (14/09/2011)

9.ελενη-25............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!(02/10/2012)

10.xrusanthi..........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

11.mp1979womam................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

12.anastasaki_melisakι..........ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

13.maril13............................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

14.RANIA80...........................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!(24/01/2012)

ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!

15.εφακη.................................ΕΓΚΥΟΣ!(Π ΗΤ 18-20/02/2012 ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

16.Ιωαννάκι.............................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗ Τ 20/02/2012)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

17.Petalouda82........................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 18/05/2012)'ΜΠΕΜΠΑ'

18.nena1984....................

19.sophaki1.....................

20.tatasa.........................

Kαλημέρα λενάκι!!!!Τί κάνουνε τα καμαράκια σου???


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααα~

αχ για αρρωστουλικα μωρακαι ακουω κ στεναχωριεμαι!

Νατασακι μου ακομα ταλαιπωρειται το κοριτσακι σου!ποσο ακομα!ευχομαι περαστικα σας κ ποτε να μην ξαναταλαιπωρηθει ετσι το γαρδενακι μας!

Ποπακι μου κ σενα το κοριτσακι σου ειναι αρρωστουλικο περαστικουλια//γρηγορα να γινει καλα κ ανα φυγουν ολα μυξουλες βηχας ολα!κ σε σενα περαστικα γλυκουλα μου!

ποπακι μου βαλε αν θες κ την ημερομηνια γεννησης της μπεμπας στο πινακακι!;)

Ιωαννακι μου με το καλο να περασουν οι μερες κ να υποδεχτειτε το αγγελουδακι σας!

Αναστασακι μου παλι ξενηχτησατε?απο της 6 ξυπνια ε!φανταζομαι θα εχεις κουραστει πολυ~αλα για τα ζουζουνακια μας θα αντεξουμε!;)

Ριακι να χαιρεσαι την κορουλα σου..χρονια της πολλα κ καλα!να μπαινεις πιο συχνα να μας λες νεακια σας!;)

το Ρανιακι μας βγαινει σημερα!τι τελειααα!θα παρει το γλυκο της μωρακ κ θα πανε σπιτακι τους στη ζεστασια μαζι με την μανουλιτσα κ τον μπαμπακα!:P


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερουδιαααααααα~

αχ για αρρωστουλικα μωρακαι ακουω κ στεναχωριεμαι!

Νατασακι μου ακομα ταλαιπωρειται το κοριτσακι σου!ποσο ακομα!ευχομαι περαστικα σας κ ποτε να μην ξαναταλαιπωρηθει ετσι το γαρδενακι μας!

Ποπακι μου κ σενα το κοριτσακι σου ειναι αρρωστουλικο περαστικουλια//γρηγορα να γινει καλα κ ανα φυγουν ολα μυξουλες βηχας ολα!κ σε σενα περαστικα γλυκουλα μου!

ποπακι μου βαλε αν θες κ την ημερομηνια γεννησης της μπεμπας στο πινακακι!;)

Ιωαννακι μου με το καλο να περασουν οι μερες κ να υποδεχτειτε το αγγελουδακι σας!

Αναστασακι μου παλι ξενηχτησατε?απο της 6 ξυπνια ε!φανταζομαι θα εχεις κουραστει πολυ~αλα για τα ζουζουνακια μας θα αντεξουμε!;)

Ριακι να χαιρεσαι την κορουλα σου..χρονια της πολλα κ καλα!να μπαινεις πιο συχνα να μας λες νεακια σας!;)

το Ρανιακι μας βγαινει σημερα!τι τελειααα!θα παρει το γλυκο της μωρακ κ θα πανε σπιτακι τους στη ζεστασια μαζι με την μανουλιτσα κ τον μπαμπακα!:P

Eυχαριστούμε γλυκό λενάκι!Εσείς τί κάντε?

Καλέ αποφασίσατε τελικά για το όνομα του μπεμπούλι?Θα βγάλεις τον μπαμπάκα σου?


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα λενάκι!!!!Τί κάνουνε τα καμαράκια σου???

καλημερα φιλεναδιτσα μου!καλα ειναι τα σκατουλικα!ο μικρουλης κοιμηθηκε πριν λιγο κ ο μεγαλος κανει τουμπες κατω στο χαλι!:tongue::tongue:

δεν εχω μαγειρεμα σημερα ευτυχως ..λιγο απο το χθεσινο κ λιγο πιλαφι που μου εστειλε η μαμ χθες μας φτανει!

σημερα το απογευμα κανονησ εη πεθερα μου να ερθει ενας παπας για αγιασμο!σωστα δεν το λεω:confused::rolleyes:

ειπα να αρνηθω κ μετα λεω καλο θα μας κανει..ειναι κ αβαπτιστο το μωρο οσο να ναι θα ειναι για καλο!

απλα τι σκεφτομαι!!..ειμαι σπαστικια το ξερω..αλα σκεφτομαι που θα μπει ο παπας με τα παπουτσια στο σπιτι κ θα πιτσιλισει παντου!κ θα ερθει κ αργα το απο γευμα μετα της 7..αυριο θα κανω δουλειες κ θα ειμαι μεστο ανχος!ειμαι χαζη το ξερω!:(


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστούμε γλυκό λενάκι!Εσείς τί κάντε?

Καλέ αποφασίσατε τελικά για το όνομα του μπεμπούλι?Θα βγάλεις τον μπαμπάκα σου?

Νατασακι μου τελικα του αδερφου μου θα δωσουμε!Αλεξης!

με χει φαει ολο αυτο..ειλικρηνα!ακομα κ στα ονειρα μου το εβλεπα!ο αντρας μου επιμενει κ δεν με καταλαβαινει φυσικα..μου λεει να δωσουμε οπιο θες απο την μερια σου αλα οχι Ιακωβος!δεν του αρεσει το ονομα καθολου κ σκεφτεται πως θα το φωναζουμε το μωρο Ιακωβακη:rolleyes:θα το κοροιδευουνε τα παιδια στο σχολειο λεει!τι να πω..κ γω δεν τρελενομαι για το ονομα αλα θα το δινα!

τελικα αποφασισαμε να δωσουμε του αδερφου μου!του μοιαζει κ πολυ!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασακι μου τελικα του αδερφου θα δωσουμε!Αλεξης!

με χει φαει ολο αυτο..ειλικρηνα!ακομα κ στα ονειρα μου το εβλεπα!ο αντρας μου επιμενει κ δεν με καταλαβαινει φυσικα..μου λεει να δωσουμε οπιο θες απο την μερια σου αλα οχι Ιακωβος!δεν του αρεσει το ονομα καθολου κ σκεφτεται πως θα το φωναζουμε το μωρο Ιακωβακη:rolleyes:θα το κοροιδευουνε τα παιδια στο σχολειο λεει!τι να πω..κ γω δεν τρελενομαι για το ονομα αλα θα το δινα!

τελικα αποφασισαμε να δωσουμε του αδερφου μου!του μοιαζει κ πολυ!

περαστικα βρε κοριτσακια μου! (νατασα κ ποπη)να φυγουν γρηγορα οι βρωμοαρρωστιες!!!

λενακι μου εσενα σου αρεσε το ιακωβος? το αλεξης παντως ειναι τελειο! ο μπαμπας σου στεναχωρεθηκε?

ο ξαδελφος του αντρα μου καναν διδυμα, στο ενα δωσαν το ονομα του ενα παππου γιωργος κ στο αλλο το ιακωβος που τους αρεσε πολυ! μιας κ ο αλλος παππους ηταν παπας κ δεν ηθελε να δωσει το ονομα του (δεν ξερω γιατι, δεν το δινουν οι παπαδες το ονομα τους στα εγγονια?)

ξυπνησε η μικρουλα μου κ μιλαει μονη της! το παιδακι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σας γλυκό ποπάκι μας!!!Κρυώσατε ε?Καλύτερα να πας στον γιατρό να την ακούσει κι όλας γιατί έρχεται και σ/κ έχεις δίκιο..αφού δεν έκανε πυρετό μην αγχώνεσαι..κρυωματάκι θα είναι....αχ μωρέ το ζουζούνι γελάει αν και δεν νιώθει καλά..τί καλό παιδάκι..!!!:D

Καλημέρα στα υπόλοιπα κοριτσάκια!Σήμερα πάμε στον ωρυλλά εμείς...δεν ακούει τίποτα η μικρή..ειδικά από το δεξί αυτί...Από την τρίτη ψηνόμαστε στον πυρετό..ακατέβατος..σήμερα έχει μόνο λίγα δέκατα προς το παρόν...Της κάναμε ακτινογραφία να δούμε τα πνευμονάκια της αλλά είναι καθαρά μόνο λίγα φλέμματα έχει και κάναμε και εξετάσεις αίματος για να δόυμε αν έχει κάποιο μικρόβιο ή λοίμωξη αλλά βγήκανε καλές δόξα τον θεό...κάτι μου λέει ότι όλα προέρχονται από το αυτί που εδώ και 2 μήνες έχει μαζεμένο υγρό..Αναστασάκι μου μπορείς να μου πείς σε πμ στοιχεία του ομοιοπαθητικού??:rolleyes:

τι να πω νατασσακι μου??? ουφφφφφφφ νισαφι πια!! σου στελνω πμ με στοιχεια!

λενακι μου ξενυχτι αλλα μετα τις 7.30 το πρωι ειμαι καλα ανοιγει το ματι! το βραδυ ειμαι πτωμα!!! ετοιμαζομαι να κανω την πορτοκαλοπιτα επιτελους!!

αν με αφησει ο μικρος!

ποπακι κ εσεις περαστικα! να μην ταλαιπωρουντε αλλο τα παιδακια μωρε!!!!!!!:-(:-(


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα φιλεναδιτσα μου!καλα ειναι τα σκατουλικα!ο μικρουλης κοιμηθηκε πριν λιγο κ ο μεγαλος κανει τουμπες κατω στο χαλι!:tongue::tongue:

δεν εχω μαγειρεμα σημερα ευτυχως ..λιγο απο το χθεσινο κ λιγο πιλαφι που μου εστειλε η μαμ χθες μας φτανει!

σημερα το απογευμα κανονησ εη πεθερα μου να ερθει ενας παπας για αγιασμο!σωστα δεν το λεω:confused::rolleyes:

ειπα να αρνηθω κ μετα λεω καλο θα μας κανει..ειναι κ αβαπτιστο το μωρο οσο να ναι θα ειναι για καλο!

απλα τι σκεφτομαι!!..ειμαι σπαστικια το ξερω..αλα σκεφτομαι που θα μπει ο παπας με τα παπουτσια στο σπιτι κ θα πιτσιλισει παντου!κ θα ερθει κ αργα το απο γευμα μετα της 7..αυριο θα κανω δουλειες κ θα ειμαι μεστο ανχος!ειμαι χαζη το ξερω!:(

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ Ο κωλοτουμπίτσας..χαχαχχααχχα!!!:lol: :lol: :lol:

Εγώ θα ζυμώσω πιτσούλα για εμάς και για την ξενούλα έκανα βραστό σουπίτσα...

Εννοείται ότι καλά έκανες και δέχτηκες..μπράβο στην πεθερά..της βγάζω το καπέλο σε αυτό χιχιχιχιχι..η δικιά μου μας γλωσσοτρώει με όλη την γειτονιά κι αν την πείς και τίποτα σου λέει ποιός καλέ είναι φίλες μου αυτές δεν ματιάζουνε...μεγάλο νούμερο η γυναίκα...

Λενάκι μου το πιτσίλισμα δεν είναι τίποτα νεράκι είναι και στεγνώνει αμέσως....τώρα για τα παπούτσια είναι όντως πολύ σπαστικό...εμείς ας πούμε έχουμε τον μετρητή για το αέριο έξω στο πίσω μπαλκόνι από το γραφείο όχι από το δωμάτιο της ξένης κι όταν έρχεται η κοπέλα για να μετρήσει σηκώνω στα πλάγια όλα τα χαλιά που έχω από τα σημέια που θα περάσει και μετα σκουπίζω και σφουγγαρίζω..το χειρότερο μου να πατάνε στο σπίτι με τα παπούτσια...αλλά δεν πειράζει λενιώ μου για καλό θα είναι αυτό να σκέφτεσαι...μόλις φύγει κάνε ένα σκουπισματάκι τα πάνω πάνω εκέι που πάτησε και αύριο που θα κάνεις δουλίτσες όλα θα λάμψουνε!Δεν κρατάει πολύ ο αγιασμός μην αγχώνεσαι...το ευχέλαιο κρατάει περισσότερο..


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

περαστικα βρε κοριτσακια μου! (νατασα κ ποπη)να φυγουν γρηγορα οι βρωμοαρρωστιες!!!

λενακι μου εσενα σου αρεσε το ιακωβος? το αλεξης παντως ειναι τελειο! ο μπαμπας σου στεναχωρεθηκε?

ο ξαδελφος του αντρα μου καναν διδυμα, στο ενα δωσαν το ονομα του ενα παππου γιωργος κ στο αλλο το ιακωβος που τους αρεσε πολυ! μιας κ ο αλλος παππους ηταν παπας κ δεν ηθελε να δωσει το ονομα του (δεν ξερω γιατι, δεν το δινουν οι παπαδες το ονομα τους στα εγγονια?)

ξυπνησε η μικρουλα μου κ μιλαει μονη της! το παιδακι μου!!!

καλημερα Γιωτακι μου!τι κανετε?μηλαει μονη της..αχ μωλεε η ζουζουνα!

ασε Γιωτακι μου ειμαι κ γω τοσο αναποφασιστη..κ μενα παλια δεν μου αρεσε καθολου τωρα οσο το σκεφτομαι το συνηθιζω καπως..μου ακογοταν πολυ βαρυ ονομα για μωρακι!εινια κ τοσο σπανιο!σκεφτομαι τοσα χρονια στο σχολειο κ μονο σε μια ταξη στο δημοτικο ειχα συμμαθητη Ιακωβο!ουφφφ!δεν ξερω απλα θα θελα να χαρει ο μπαμπας μου!αυτος γενικα δεν εχει προβλημα κ παλαιοτερα μας ελεγα οτι δεν θελει να δωσουμε το ονομα του γιατι δεν του αρεσε κ του ιδιου!τωρα ομως δεν μηλαει κ ειπα κ στη μαμα να τον ρωτησιε με τροπο να δω τι θα πει κ ειπε ας κανουνε οτι θελουνε~αλα οχι με ειρωνεια απλα του στυλ δεν με πειραζει~

τωρα τι να πω!δεν ξερω!

ο αντρας μου δνε το θελει με τιποτα κ δεν μπορω να του αλλαξω την γνωμη !:(δεν θελω να μαθω στο μελον ομως οτι ο μπαμπας μου τελικα το ηθελε κ πληγωθηκε!αλα σκεφτομαι οτι κ ο ααδερφος μου οταν με το καλο κανει παιδακια σιγουρα θα το δωσει!ουφφφ ασε ειμαι να σκασω πιο αναποφασιστος ανθρωπος απο μενα δνε υπαρχει!:rolleyes:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

τι να πω νατασσακι μου??? ουφφφφφφφ νισαφι πια!! σου στελνω πμ με στοιχεια!

λενακι μου ξενυχτι αλλα μετα τις 7.30 το πρωι ειμαι καλα ανοιγει το ματι! το βραδυ ειμαι πτωμα!!! ετοιμαζομαι να κανω την πορτοκαλοπιτα επιτελους!!

αν με αφησει ο μικρος!

ποπακι κ εσεις περαστικα! να μην ταλαιπωρουντε αλλο τα παιδακια μωρε!!!!!!!:-(:-(

καλημερα Αναστασακι μου!τι κανετε?

θα την κανεις σημερα..ωραιαααα!αν εχεις καμαι απορια εδω θα ειμαι!;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασακι μου τελικα του αδερφου μου θα δωσουμε!Αλεξης!

με χει φαει ολο αυτο..ειλικρηνα!ακομα κ στα ονειρα μου το εβλεπα!ο αντρας μου επιμενει κ δεν με καταλαβαινει φυσικα..μου λεει να δωσουμε οπιο θες απο την μερια σου αλα οχι Ιακωβος!δεν του αρεσει το ονομα καθολου κ σκεφτεται πως θα το φωναζουμε το μωρο Ιακωβακη:rolleyes:θα το κοροιδευουνε τα παιδια στο σχολειο λεει!τι να πω..κ γω δεν τρελενομαι για το ονομα αλα θα το δινα!

τελικα αποφασισαμε να δωσουμε του αδερφου μου!του μοιαζει κ πολυ!

Ότι αποφασίσετε εσείς λενιώ μου αν κι εγώ θα έδινα του μπαμπά μου κι ας μην ήθελε ο άντρας μου...στο κάτω κάτω το πρώτο πήρε το όνομα του πατέρα του τώρα πρέπει να δώσεις τον μπαμπά σου..και το ιάκωβος μου αρέσει πάρα πολύ..δεν καταλαβαίνω πού είναι άσχημο το όνομα..ίσα ίσα...δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά για έναν παππού ή μία γιαγιά...αλλά αφού τα συμφωνήσατε...ο μπαμπάς σου στεναχωρέθηκε?:-(


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ Ο κωλοτουμπίτσας..χαχαχχααχχα!!!:lol: :lol: :lol:

Εγώ θα ζυμώσω πιτσούλα για εμάς και για την ξενούλα έκανα βραστό σουπίτσα...

Εννοείται ότι καλά έκανες και δέχτηκες..μπράβο στην πεθερά..της βγάζω το καπέλο σε αυτό χιχιχιχιχι..η δικιά μου μας γλωσσοτρώει με όλη την γειτονιά κι αν την πείς και τίποτα σου λέει ποιός καλέ είναι φίλες μου αυτές δεν ματιάζουνε...μεγάλο νούμερο η γυναίκα...

Λενάκι μου το πιτσίλισμα δεν είναι τίποτα νεράκι είναι και στεγνώνει αμέσως....τώρα για τα παπούτσια είναι όντως πολύ σπαστικό...εμείς ας πούμε έχουμε τον μετρητή για το αέριο έξω στο πίσω μπαλκόνι από το γραφείο όχι από το δωμάτιο της ξένης κι όταν έρχεται η κοπέλα για να μετρήσει σηκώνω στα πλάγια όλα τα χαλιά που έχω από τα σημέια που θα περάσει και μετα σκουπίζω και σφουγγαρίζω..το χειρότερο μου να πατάνε στο σπίτι με τα παπούτσια...αλλά δεν πειράζει λενιώ μου για καλό θα είναι αυτό να σκέφτεσαι...μόλις φύγει κάνε ένα σκουπισματάκι τα πάνω πάνω εκέι που πάτησε και αύριο που θα κάνεις δουλίτσες όλα θα λάμψουνε!Δεν κρατάει πολύ ο αγιασμός μην αγχώνεσαι...το ευχέλαιο κρατάει περισσότερο..

χαχαχαχα ναι ναι~κωλοτουμπας!:tongue::tongue:

πολυ μαρεσει το βραστο~;)

η πεθερα μου γενικα ειναι πολυ της εκκλησιας ..

εχεις δικιο ετσι ειναι για καλο ειναι αυτο σκεφτομαι κ το σαββατο πρωι πρωι θα κανω τις δουλειτσες μου κ ολα καλα!αλα αυτο με τα παπουτσια το σηζητουσα χθες μ την συνηφδα μου!πολυυυ σπαστικοοοοοο!ειδικα πανω στο χαλι κ οταν υπαρχουν μωρα μεσα στο σπιτι με πια λογικη πατανε πανω δεν μπορω να κατααλαβω..κ γω τα σηκωνανα αν ειναι να περασει καπιος μεσα!ειδικα κανενας μαστορας..μονοσ τον παιδιατρο δεν το κανω..κ αυτος με τα παπουτσια μπαινει αλα ντρεπομαι να τα σηκωσω τα χαλια!τι να πεις!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...