Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

maria n-meb πολυ πρωτοτυπο αυτο με την διπλη βαφτιση!! Μια χαρα μου ακουγεται, τα ξαδερφακια να βαφτιστουν μαζι! Ασε που μαλλον σας βγαινει πιο οικονομικο και δεν ταλαιπωρουνται και οι κοινοι συγγενεις να πανε σε 2 βαφτισεις μεσα σε 1-2 μηνες. Με το καλο λοιπον!!

Οσο για τον γιατρο κατεληξα στον δευτερο που επισκεφθηκα, πιο μοντερνος, πιο λεπτομερης, αν και να σου πω μου εκανε εντυπωση που δεν μου ζητησε να κανω γενικη αιματος και ουρων μαζι με τις εξειδικευμενες της εγκυμοσυνης. Αλλα ειπαμε καθε γιατρος εχει την δικη του τακτικη. Παντως σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενη.


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρια εχω αρχισει με τις ετοιμασιες της βαφτισης..σιγα σιγα ολα γινονται...

Προχθες πηγαμε στο γιατρο και καναμε εμβολιο εσκασε στο κλαμμα το μωρο ... εχει γινει 7 κιλα και 67 ποντους σε ενα μηνα θα ξεκινησουμε τις στερεες τροφες...

Σημερα ο αντρας μου εχει υπηρεσια και βαριεμαι σπιτι....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

τι καλα νεα ειναι αυτα τωρα???????????

που οι εποπ για μια ζωη θα κανουνε 7 υπηρεσιες το μηνα?????????????

Επεξεργάστηκαν by pontikaki

aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοιτα για εμενα οι υπηρεσιες ειναι το μικροτερο προβλημα στην καθημερινοτητα μου ως συζυγος στρατιωτικου.Αλλωστε δεν λεει 7 το μηνα, λεει το ανωτερω 7 το μηνα...Αλλωστε ειναι και πολλοι που ηδη τις κανουν αυτες τις υπηρεσιες...Εμενα αυτο που με χαροποιησε ειναι αυτα που λεει για τις μεταθεσεις...

Επεξεργάστηκαν by ΥΡ Ω
Link to comment
Share on other sites

Επιπλεον λαβε υποψην σου οτι μετα απο καθε υπηρεσια,την επομενη μερα θα εχουν απαλλαγη κατι που τωρα ισχυει μονο αν εχουν σε ημερα αργιας υπηρεσια!Νομιζω οτι ειναι θετικο και αυτο,ετσι δεν ειναι?;)

Link to comment
Share on other sites

οντως Σοφια πολυ ευχαριστα νεα ...απο το ολοτελα κατι ειναι και αυτο...μεχρι τωρα οι υπηρεσιες που εκαναν επερναν απαλλαγη μονο αν ηταν αργια αυτο ειναι πολυ αδικο γιατι δουλευουν σχεδον τζαμπα ουτε υπερωριες και την Κυριακη δεν την πληρωνονται το 70% οπως ολοι αλλα 13 ευρω ελεος και σχολανε την επομενη μερα το μεσημερι!!!! αυτο ειναι καλο να αλλαξει.... και επισης και στα ΣΟΑ θα εχουν το δικαιωμα να μενουν και οι υπαξιωματικοι...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλα ολα αυτα που λετε αλλα εμενα κανει ηδη 7 υπηρεσιες το μηνα και αν συνεχιστει για παντα ναι με ενοχλει,επισης κανει βραδυ υπηρεσια και οταν ερχεται στο σπιτι την επομενη πρεπει να κοιμηθει οποτε για μενα παει αλλη μια μερα χαμενη γιατι με το μικρο να κανει φασαρια δε μπορει να κοιμηθει ειναι ολη μερα off και απο τις 7 παμε στις 14 χαμενες μερες το μηνα εγω το ζω γι αυτο ξινιζομαι!

Για ολα τα υπολοιπα μακαρι.....................!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Tέλος οι καταστάσεις επιβίβασης στο στρατό!!!Θα πέρνουν μία στο εξάμηνο κι

αυτή με πλοίο και μόνο αν η σύζυγος δεν ειναι δημόσιος υπάλληλος!!!Αντε

βρε εσείς στο υπουργείο,παντά τέτοια να έχουμε, μας κάνατε την καρδιά

περιβόλι!!!!Και δεν κάνω υποθέσεις, σήμερα ενημερώθηκε ο σύζυγος.

http://infognomonpolitics.blogspot.com/2010/02/blog-post_3968.html

Επεξεργάστηκαν by ΥΡ Ω
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Tέλος οι καταστάσεις επιβίβασης στο στρατό!!!Θα πέρνουν μία στο εξάμηνο κι

αυτή με πλοίο και μόνο αν η σύζυγος δεν ειναι δημόσιος υπάλληλος!!!Αντε

βρε εσείς στο υπουργείο,παντά τέτοια να έχουμε, μας κάνατε την καρδιά

περιβόλι!!!!Και δεν κάνω υποθέσεις, σήμερα ενημερώθηκε ο σύζυγος.

http://infognomonpolitics.blogspot.com/2010/02/blog-post_3968.html

Καλα Σοφια τι ''καλο'' νεο ητανε αυτο που μας ειπες???????

ΟΚ,απλα δε θα φευγουμε ουτε μια φορα το χρονο και αν πεσουνε μαζεμενες παραιτησεις μην πουνε γιατι!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι αλλες λεπτομεριες επι του θεματος: http://www.protothema.gr/politics/article/?aid=61784. Εγω παντως εγραψα τα σχετικα σχολια μου στη σελιδα του υπουργου στο fb-και γιατι οχι να κοπουν οι μεταθεσεις εντελως...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε??? απο το κακο στο χειροτερο παμε

ελπιζω αυτη η οικονομικη κριση να επηρεασει και τις μεταθεσεις και να μην φυγουμε φετος!!!

Link to comment
Share on other sites

ωραια αν κοψουν και τον 14ο μισθο που επιμενει η ΕΕ να κοπει θα ειμαστε ακομη καλυτερα!!!! εγω εχω τη λυση να σωθει η οικονομια μας....να δημευσουν τις περιουσιες των πολιτικων, των δημαρχων,και ολων αυτων που τα φαγανε. σιγουρα θα υπερκαλυπτουν το χρεος μας σαν χωρα!!


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...