Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Επειδη το εψαξα λιγακι και πηγα και στα ΝΟΤΟΣ δες λιγο την διασταση αν σε βολευει διοτι τα παπλωματα στο amazon οπως και οι παπλωματοθηκες οι μονες παιζουν σε 1,35 * 2,00 κι αν εχεις κρεβατι 1*2 θα σου βγει λιγο μικρο.

Τα εδω πωλουνται σε 1,50 *2 και οι αντιστοιχες παπλωματοθηκες που εχω παρει.

Απο το αμαζον και toys.de μου επεσαν μικρα...... (αλλα ειναι τοσο φτηνα...)

οι διαστάσεις είναι καλές γιατί ακόμα χρησιμοποιούμε την κούνια χωρίς τα κάγκελα που γίνεται μικρο κρεβατάκι οχι στις διαστάσεις του μονού όμως.. τα ρημαδοtog είναι που με προβληματίζουν.. έψαξα και εδώ αλλά όλα είναι μεγάλα δεν έχουν την διάσταση που θέλω.. μου φαίνεται θα καταλήξω σε μια κουβερτούλα της nef nef που έχω δει για να λήξει το πανηγύρι..

σας ευχαριστώ όμως όλες για την πολύτιμη βοήθεια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Irida, επειδη και εγω θελω φανελακια , ποια ακριβως πηρες???

http://www.clothingattesco.com/page/search/?termtextkeywordsearch=vests&searchsubmit.x=0&searchsubmit.y=0&esp_operator=AND&esp_filter_pdxtgender=Girls&esp_viewall=y

vests τα λενε τα αμανικα, προσεξε τα κοριτσιστικα ειναι τα δευτερα που εχουν το φιογκακι, τα αλλα ειναι αγοριστικα κ καλα.....

ιδια με μαρκς να πω κ να συγχυστουμε? δε θα το πω χαχαχαχαχα

εμενα οπως κ αυτα που μαδερ μου φαινονται ψιλομικρα..... 3-4 της πηρα κ ειναι ισα ισα..... αλλα εγω εχω κ "προβλημα" με τα νουμερα, βλεπε τζιμπορι... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν εχει στανταρ εξοδα αποστολης.Βαζεις στο καλαθι αυτο που θελεις, σε χρεωνει περιπου 11 ευρω και μετα καθε κομματι που προσθετεις ανεβαινει το ποσο.Εγω για 10 κομματια χρεωθηκα 17 ευρω.

Πηρα 2 βερμουδες, 6 μπλουζακια και 2 φορεματα, συνολο 147 ευρω.

Ευχαριστω πολυ.

Κοριτσια ποια ειναι η ηλεκτρονικη διευθυνση της tesco-Αγγλια?

Αυτη που εβαλε η irida?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία απλά η απορία μου είναι μήπως αν πχ βάζω το φαγητό απευθείας μέσα στο θερμός μυρίζει μεταλλικό??

δεν μυριζει μεταλλικο βρε Ονειρακι!Μην ανησυχεις!Ασε που περισσοτερο πρεπει να φοβασαι την πλαστικιλα με ζεστο φαγητο παρα το ινοξ!

Link to comment
Share on other sites

1/0.778 = 1.285

απαπαααααααααααααααα

Α πα πα δεν λες τίποτα. Και θέλω να παραγγείλω το ποδήλατο του μπέμπη σήμερα (δώρο από θείο τελικά) Μου βγαίνει στα 124.52 ευρώ.

Στην Ελλάδα δεν το βρίσκω πουθενά

O μπέμπης φορά τώρα 19 νούμερο. Το 21 θα του κάνει λέτε από Σπετέμβρη για να του πάρω αυτά;Φαντάζομαι οτι η φόρμα τους είναι κανονική


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Oι ισοτιμίες αλλάζουν ανάλογα με το αν αναφέρονται σε τιμή αγοράς ή πώλησης. Μπορεί εμείς να βλέπουμε τιμή 1,20 στα διάφορα σάιτ αλλά η τιμή που την αγοράζουμε τελικά από την τράπεζα να είναι 1,28 (τι νομίζετε δεν θα κέρδιζαν και από την αλλαγή νομίσματος?).

Δηλαδή αν κάποια πάει με 100ε στην τράπεζα και πει τα θέλω σε λίρες, θα της δώσουν περίπου 78 λίρες, κι αν στο καπάκι πει τα θέλω σε ευρώ πάλι θα της δώσουν 94ευρώ πίσω κι όχι τα 100 της. Τα υπόλοιπα 6 περίπου θα έχουν χαθεί σε αυτήν την διαφορά μεταξύ τιμής πώλησης και τιμής αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

Α πα πα δεν λες τίποτα. Και θέλω να παραγγείλω το ποδήλατο του μπέμπη σήμερα (δώρο από θείο τελικά) Μου βγαίνει στα 124.52 ευρώ.

Στην Ελλάδα δεν το βρίσκω πουθενά

O μπέμπης φορά τώρα 19 νούμερο. Το 21 θα του κάνει λέτε από Σπετέμβρη για να του πάρω αυτά;Φαντάζομαι οτι η φόρμα τους είναι κανονική

tamar το ιδιο ποδηλατο το ειδα στα jumbo πριν απο 2 βδομαδες στα 99 ευρω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


tamar το ιδιο ποδηλατο το ειδα στα jumbo πριν απο 2 βδομαδες στα 99 ευρω

Στο συγκεκριμένο κατάστημα πάντως νομίζω ότι έχει μάρκα smartrike και όχι Smart Trike! Οπότε μήπως δεν είναι το ίδιο τελικά;

Link to comment
Share on other sites

tamar το ιδιο ποδηλατο το ειδα στα jumbo πριν απο 2 βδομαδες στα 99 ευρω

To smart trike? Μη μου λες τέτοια γιατί μόλις το παρήγγειλα για δώρο από το θείο μας. Του είπα 120 ευρώ οτι έχει. Ρόμπα θα γίνω. Είσαι σίγουρη; Το βάζω στο skroutz και φάινεται οτι δεν υπάρχει στην ελλάδα


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Στο συγκεκριμένο κατάστημα πάντως νομίζω ότι έχει μάρκα smartrike και όχι Smart Trike! Οπότε μήπως δεν είναι το ίδιο τελικά;

εγω απο την αλλη νομιζω οτι ειναι το ιδιο αλλα δεν θα παρω και ορκο παντως ειχα γυρισει και το ειχα δει και αμαζον για αυτο το πιστευω ειχα κανονικα και την ανακλιση της πλατης και τις μπαρες και λαστιχενιες ροδες και το εβλεπα για δωρο βαφτισης αλλα τελικα μου ειπαν οτι ειχαν και δεν το πηρα για να σου πω 100% αν θες ριξε μια ματια παντως και το αγοραζεις την δευτερα δεν εγινε και κατι η διαφορα 1μερας

Link to comment
Share on other sites

να πω οτι παρελαβα τα ρουχαλακια απο ανταμς οτι η καρτα δεν εχει χρεωθει και οτι οι αγγλοι ακομα δεν εχουν καταλαβει τι εχει γινει και εγω δεν ξερω τι να τους πω...Τους ζητησει να γινει η χρεωση και μου απαντησαν οτι το ψαχνουν και θα με ενημερωσουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...