Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

      οχι ρε συ  δεν μιλάω για τα 2400  ! μιλάω για το κυοφορίας ,λοχείας και μητρότητας ! εγώ με αυτά εχω γίνει εξαλλη αν δεν μας τα πληρώνουν ! δλδ σκέφτομαι ότι πχ θα εμένα  1 χρόνο απλήρωτη και παθαίνω σοκ…  τέλος πάντων ας αγχωθώ πάλι για τις συσπάσεις μου και θα ξανά αγχωθώ γι αυτό τον άλλο μήνα 🙄

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσούδια μου....

Ναι ανοιξα το θέμα για εμάς τι παλιες ...τις τελευταίες των Μοϊκανων:D:D:D:D

Σας περιμένω ..ξέρετε εσεις ποιες είμαστε...ελάτε να τα λέμε λιγάκι ...χιχιχι

Φιλάκια:wink:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσούδια μου....

Ναι ανοιξα το θέμα για εμάς τι παλιες ...τις τελευταίες των Μοϊκανων:D:D:D:D

Σας περιμένω ..ξέρετε εσεις ποιες είμαστε...ελάτε να τα λέμε λιγάκι ...χιχιχι

Φιλάκια:wink:

ε ναι λοιπον....τετοια μοικανα αστα να πανε...βεβαια ειμαστε λιγες η αληθεια ειναι αλλα θα βολευτουμε μωρε....:lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοτοπουλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ηρθε η ωρα σου????γιατι μαρη φευγετε εμεις γι αυτο ειμαστε εδω για τα πανω και για τα κατω μας!!!εγω παντως θα μπαινω και εδω να σας μιλαω χμμμμμμμμ για να μαθετε!!!

Νομιζετε οτι θα με ξεφορτωθειτε!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

θα γινω ξανα η ουρα σας!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::D:D


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα κι εγώ να πω ένα γειαααααα!!!!!!

Καλορίζικο κούκλες, αν κι εύχομαι να το κλείσουμε γρήγορα και να επιστρέψουμε στο παλιό!!!

Πάμε γερά με τσαμπουκά για πολλά μωρά!!!:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ήρθα κι εγώ να πω ένα γειαααααα!!!!!!

Καλορίζικο κούκλες, αν κι εύχομαι να το κλείσουμε γρήγορα και να επιστρέψουμε στο παλιό!!!

Πάμε γερά με τσαμπουκά για πολλά μωρά!!!:D:D:D

Εσενα ποιος σε καλεσε?????ξουτ!!!!! :lol::lol::lol:


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα κι εγώ να πω ένα γειαααααα!!!!!!

Καλορίζικο κούκλες, αν κι εύχομαι να το κλείσουμε γρήγορα και να επιστρέψουμε στο παλιό!!!

Πάμε γερά με τσαμπουκά για πολλά μωρά!!!:D:D:D

οταν θα γυρισουμε στο παλιο, θα ερθουν οι αλλες εδω γιατι θα προσπαθουν για το δευτερο:tongue:....εμεις δε, θα μετακομισουμε στο : οι πρωτες αγωνιες γιατι θα εχουμε αραδιασει ενα τσουρμο κουτσουβελα :tongue:να δω ποτε θα γινει και αυτο.:tongue:

Link to comment
Share on other sites

οταν θα γυρισουμε στο παλιο, θα ερθουν οι αλλες εδω γιατι θα προσπαθουν για το δευτερο:tongue:....εμεις δε, θα μετακομισουμε στο : οι πρωτες αγωνιες γιατι θα εχουμε αραδιασει ενα τσουρμο κουτσουβελα :tongue:να δω ποτε θα γινει και αυτο.:tongue:

Ολα θα γινουν (μ αρεσει που σας δινω κουραγιο με το δακρυ ακομα φρεσκο στο ματι!!!!):-D:grin::-D


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ολα θα γινουν (μ αρεσει που σας δινω κουραγιο με το δακρυ ακομα φρεσκο στο ματι!!!!):-D:grin::-D

αν δεν γινομαι αδιακριτη,γιατι δακρυσες κοριτσακι?

υ.γ.: ειμαι παλια στο δακρυ και στον καημο...γεμισα καζανι το χειμωνα και το κρατησαμε για το καλοκαιρι (φοβομασταν λειψυδρια) :tongue:

Link to comment
Share on other sites

αν δεν γινομαι αδιακριτη,γιατι δακρυσες κοριτσακι?

υ.γ.: ειμαι παλια στο δακρυ και στον καημο...γεμισα καζανι το χειμωνα και το κρατησαμε για το καλοκαιρι (φοβομασταν λειψυδρια) :tongue:

Ηρθε ο γνωστος μηνιαιος....κοκκινος λογαριασμος....ουτε οταν ηρθε η ΔΕΗ δεν εκλαψα τοσο!!!!:P:p:p


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε ο γνωστος μηνιαιος....κοκκινος λογαριασμος....ουτε οταν ηρθε η ΔΕΗ δεν εκλαψα τοσο!!!!:P:p:p

αααα...εισαι και οικονομα βλεπω...καιτε λιγο ρευμα...ευγε, εισαι ετοιμη να γινεις μανα πλεον (ενεκα του οτι εισαι και οικονομα) :tongue:

μην χαλιεσαι βρε...θα ερθει...απλα παρακαλα να ερθει και να μεινει ;) (παλια στα βασανα εγω) :tongue:.

ποσο καιρο προσπαθειτε?

Link to comment
Share on other sites

αααα...εισαι και οικονομα βλεπω...καιτε λιγο ρευμα...ευγε, εισαι ετοιμη να γινεις μανα πλεον (ενεκα του οτι εισαι και οικονομα) :tongue:

μην χαλιεσαι βρε...θα ερθει...απλα παρακαλα να ερθει και να μεινει ;) (παλια στα βασανα εγω) :tongue:.

ποσο καιρο προσπαθειτε?

Λοιπον πεταγομαι για κατι ψωνιακαι ερχομαι....εγραψα προχθες ενα συντομο ιστορικο στο θεμα της θρομβοφιλιας!!!!Μελετηστε το και τα λεμε μετα!!!!:tongue::tongue:


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...