Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

      οχι ρε συ  δεν μιλάω για τα 2400  ! μιλάω για το κυοφορίας ,λοχείας και μητρότητας ! εγώ με αυτά εχω γίνει εξαλλη αν δεν μας τα πληρώνουν ! δλδ σκέφτομαι ότι πχ θα εμένα  1 χρόνο απλήρωτη και παθαίνω σοκ…  τέλος πάντων ας αγχωθώ πάλι για τις συσπάσεις μου και θα ξανά αγχωθώ γι αυτό τον άλλο μήνα 🙄

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Κοριτσακια εχετε μπερδευτει εδω ειναι τι καφε οσες γεννησαμε τον απριλη του 2009 οχι που θα γεννησουν ... το δικο σας ειναι εδω http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=165 αλλα αμα θελετε να κατσετε εδω κανενα προβλημα!!!!!!!!!!!!!!!!!


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Απριλίου πού χαθήκατε???

Εμείς σήμερα φάγαμε για πρώτη φορά λαχανικά και μας άρεσαν!! Δεν το περίμενα καθόλου! Φτου φτου μην την ματιάσω, γιατί έτσι έλεγα και για τα φρούτα αλλά τα πράγματα άλλαξαν!

Ετοιμάζομαι και να βγω απόψε μετά από πάρα πολύ καιρό. Θα κρατήσει ο μπαμπάς τη μικρή, που ευτυχώς κοιμήθηκε!!

Άντε να μαζευτούμε σιγά σιγά στο νέο καφέ, που είναι πραγματικά πολύ ωραίο!


1211540.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα τι μου κανετε?

Εμεις ειμαστε χαλια ολο πυρετουλη απο τα δοντακια και δεν κοιμηθηκαμε οικογενειακος και ειμαι ενα πτωμα ολη μερα με κλαματα την περναμε αχ μαρτυριο σαν τους κολικους να μην σταματαει!!!


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!

Καλάααα, τώρα είδα πως όταν είσαι στο forum, πάνω δεξιά γράφει "parentσcafe",

και μ' ένα κλικ μπαίνεις στα καφέ!!!!(ασχολίαστοοοοοο)

Πελαγία μου μακάρι να πέσει ο πυρετός και να ηρεμήσει ο Οθωνάκος σου!!:(

Εμείς είμαστε καλά!

Ο μικρός συνεχίζει να τρώει τα λαχανικά του με όρεξη ενώ τα φρούτα με το ζόρι.

Και επειδή έγινε δυσκοίλιος τις τελευταίες μέρες, χθές του έφτιαξα μόνο αχλάδι και πορτοκάλι και του άρεσε καλύτερα!!

Κάλά, στην αρχή έφαγε 50μλ, περίπου και μετά με το ζόρι άλλα 50!

Τι να πω??

Μάλλον του αρέσουν τα ξινά και τα πικρά του παιδιού μου!!!!

Οι υπόλοιπες που είστε???????


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελα ΚΑΛΗΜΕΡΑ και με γεια το καινουριο καφε!!!

Εγω πηγα η εξυπνη να ανοιξω καινουριο καφε γιατι δε το εβρισκα και φυσικα δε μπορουσα...ποιος ξερει γιατι!!

Τεσπα...πολλή γκρινια κοριτσια πολλη...μαλλον αρπαξε ωτιτιδα, τον ειδε κι ο παιδιατρος κι εβγαλε το "πορισμα"¨και του αρχισαμε αμοξιλ..κάπως ηρεμησε. Το ενα του αυτι ειναι λίγο κοκκινο και το τριβει και το πιεζει προς τα μεσα το καημενο...φαινεται δηλαδη οτι ποναει..

Και πριν κοιμηθει,,,ενω ητανε ησυχος τωρα γυρναει μπρουμυτα και κλαει ,,3 αποπειρες το πρωι να τον κοιμησω...και τζιφος..τωρα κοιμηθηκε κανα 30ωρο κια τον ακουω που γυριζει παλι...

Αχχχ...

Εγραψα χτες στο παλιο καφε αλλα δε μου επαιρνε την απαντηση..

Ποπη εμεις γεννηθηκαμε 12.10 σας "περν'αμε"!! Χρονια τους πολλα για τους 7 μηνες!! Από δόντια εσενα εβγαλε τπτ?? Εμενα ολο σαλια κια τριψιμο αλλα δε βλεπω ασπριλα!

Στη μετρηση ομως ειναι 76,5 εκ και 10 κιλα γομαρι το πουλακι μου..πάνω απτις καμπυλες φυσικα...

Ποπο ξυπνησε παλι...θα τα πουμε μετά..

Γεια σου Δημητρα...πού χάθηκες κορμί??


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τρέχω, τρέχω..ούτε να φάω δεν προλαβαίνω...εμ το αρρώστησες το παιδί με τα σούρτα φέρτα..ενώ εμείς που την πόρτα βλέπει να ανοίγει και κάνει ο κακομοίρης χαρούλες..γλυτώνουμε την αντιβίωση αλλά έχουμε σίγουρο τον παιδοψυχολόγο!


WlXFp3.png

FKNj.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα ευτυχως τα καταφερα μπηκα στο καινουργιο καφε η ασχετη αλλαξα και το ονομα για να μην με λετε μαμα Νικολα.Καλωριζικο το καφε μας,τα σεβη μου στο αρχηγοπουλο Pelagie και περαστικα στο χρυσαφι σου εμεις προς το παρον μονο γκρινια εχουμε και αυπνιες οχι πυρετους αλλα δοντι δεν φαινεται ακομη!!!τα αλλα κοριτσια μου που ειναι???μπισκοτακι μας ριχνετε σε ολα εμεις στις 10 Οκτωβρη που πηγαμε παιδιατρο ειμασταν 7,150 και 72ποντους τουλαχιστον ειμαστε μεσα στα φυσιολογικα πλαισια!!!φευγω γιατι κλαιει θα τα πουμε αργοτερα πολλα φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...