Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, linaa είπε:

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

      Σ' ευχαριστώ!

      πρίν από 56 λεπτά , Angot είπε:

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια καλημερα.....εγω ειμαι πανω απο τα 35...36 για την ακριβεια....εχω τρια παιδακια.....και θα ηθελα πολυ να μεινω εγκυος......αλλα με τη κριση που εχουμε ειναι δυσκολη η ζωη με τρια....αν ερθει ομως ...απο μονο του....προσευχομαι γι'αυτο....θα ειναι θεικο!!!σας ζηλευωωωω........!!!! να ειστε καλα και ευτυχισμενα!!!!θα μπαινω καπου καπου να σας διαβαζω ....γιατι δυστυχως δεν ειμαι μεσα στο θεμα!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα.....εγω ειμαι πανω απο τα 35...36 για την ακριβεια....εχω τρια παιδακια.....και θα ηθελα πολυ να μεινω εγκυος......αλλα με τη κριση που εχουμε ειναι δυσκολη η ζωη με τρια....αν ερθει ομως ...απο μονο του....προσευχομαι γι'αυτο....θα ειναι θεικο!!!σας ζηλευωωωω........!!!! να ειστε καλα και ευτυχισμενα!!!!θα μπαινω καπου καπου να σας διαβαζω ....γιατι δυστυχως δεν ειμαι μεσα στο θεμα!!!!

Ζωη να χεις να τα χαιρεσαι κοριτσακι μου..

Δε μας λες το μυστικο σου?

Εγω ειμαι 40 και προσπαθω για το 2ο 8 χρονια τωρα...

Συγχαρητηρια και μακαρι να ερθει και το 4ο αφου το θες...

Μπραβο σου!!!!

Να μπαινεις να μας λες τα νεα σου...

Φιλακια


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα.....εγω ειμαι πανω απο τα 35...36 για την ακριβεια....εχω τρια παιδακια.....και θα ηθελα πολυ να μεινω εγκυος......αλλα με τη κριση που εχουμε ειναι δυσκολη η ζωη με τρια....αν ερθει ομως ...απο μονο του....προσευχομαι γι'αυτο....θα ειναι θεικο!!!σας ζηλευωωωω........!!!! να ειστε καλα και ευτυχισμενα!!!!θα μπαινω καπου καπου να σας διαβαζω ....γιατι δυστυχως δεν ειμαι μεσα στο θεμα!!!!

Bίκυ μου σου εύχομαι να έρθει το κοριτσάκι που μπορεί κρυφά να επιθυμείς....


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Τι τραβηξα για να τα καταφερω μιλαμε!!!!!!!!!

Δε τα παω καλα με την τεχνολογια....

Αντε κοριτσια σας περιμενουμε!!!!!!!!

Φιλακια

Βιλλάκι,

κι εγώ ταλαιπωρήθηκα λίγο αλλά καλά τα καταφέραμε έτσι?


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλιτσες μου σας βρηκα....yola μου σ'ευχαριστω πολυ για την ενημερωση αν και μπικα σε καποια φαση χθες εδω αλλα δεν βρηκα κατι και λεω παει τα εχασα τα κοριτσια.....Σημερα εμαθα και κατι ευχαριστα νεα η ξαδερφη μου με την οποια ειμαστε σαν αδερφες ειναι εγκυος και μαλιστα πολυ εγκυος σημερα εκανε την πρωτη της χοριακη και βγηκε 47000!!!!! βεβαια το πηρε αποφαση μετα απο 20 μερες καθηστερηση αλλα δεν ειχε και αδικο γιατι ειναι λιγο περιεργη η φαση με την σχεση της αλλα οπως και να χει μια εγκυμοσυνη δεν παυει να ειναι ενα χαρμοσυνο γεγονος....Βικυ74 να χερεσε τα αγορακια σου εχουμε την ιδια ηλικια σου ευχομαι με το καλο ενα τεταρτο παιδακι.....


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Βιλλάκι,

κι εγώ ταλαιπωρήθηκα λίγο αλλά καλά τα καταφέραμε έτσι?

Ναι, τα καταφεραμε και ελπιζω να τα καταφερουν και ολα τα άλλα κοριτσια....

Πολυ καλα εκανες και ανοιξες θεμα εδω....

Για να δουμε τωρα ποτε θα ερθουν και οι άλλες κοπελες!!

Φιλακια πολλά πολλά...


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλιτσες μου σας βρηκα....yola μου σ'ευχαριστω πολυ για την ενημερωση αν και μπικα σε καποια φαση χθες εδω αλλα δεν βρηκα κατι και λεω παει τα εχασα τα κοριτσια.....Σημερα εμαθα και κατι ευχαριστα νεα η ξαδερφη μου με την οποια ειμαστε σαν αδερφες ειναι εγκυος και μαλιστα πολυ εγκυος σημερα εκανε την πρωτη της χοριακη και βγηκε 47000!!!!! βεβαια το πηρε αποφαση μετα απο 20 μερες καθηστερηση αλλα δεν ειχε και αδικο γιατι ειναι λιγο περιεργη η φαση με την σχεση της αλλα οπως και να χει μια εγκυμοσυνη δεν παυει να ειναι ενα χαρμοσυνο γεγονος....Βικυ74 να χερεσε τα αγορακια σου εχουμε την ιδια ηλικια σου ευχομαι με το καλο ενα τεταρτο παιδακι.....

Καλως την!!!!!!!

Πολυ χαρηκα που μας βρηκες....

Συγχαρητηρια για την ξαδερφη σου.....

Φιλακια Αντζυ μου!!!8-)8-)8-):cool:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βίλλυ μου,

ότι ακριβώς είπες στον άνδρα σου τα'χω πει και στο δικό μου χιλιάδες φορές και δεν έχω άδικο πίστεψέ με...

Είχαμε μια συζήτηση προχθές το βράδυ και γυρίζω και του λέω στα αστεία "θέλει κάτι άλλο ο αφέντης του σπιτιού"; γυρνάει και μου λέει "αφού εσύ είσαι ο αφέντης του σπιτιού".... τουλάχιστον παραδέχτηκε ότι το μόνο που κάνει είναι να πηγαίνει στη δουλειά και να γυρίζει στο σπίτι... κι εγώ κάνω όλα τα υπόλοιπα... ας όψεται το γεγονός ότι δουλεύει 12ωρο..

Πάντως ο δικός μου ξέρει πως όταν έχω νεύρα είμαι αδιάθετη και δεν μου μιλάει καθόλου... μου λέει "ξέρω, είσαι αδιάθετη"... τουλάχιστον έχει γνώση του κινδύνου! χιχιχι


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βίλλυ μου,

ότι ακριβώς είπες στον άνδρα σου τα'χω πει και στο δικό μου χιλιάδες φορές και δεν έχω άδικο πίστεψέ με...

Είχαμε μια συζήτηση προχθές το βράδυ και γυρίζω και του λέω στα αστεία "θέλει κάτι άλλο ο αφέντης του σπιτιού"; γυρνάει και μου λέει "αφού εσύ είσαι ο αφέντης του σπιτιού".... τουλάχιστον παραδέχτηκε ότι το μόνο που κάνει είναι να πηγαίνει στη δουλειά και να γυρίζει στο σπίτι... κι εγώ κάνω όλα τα υπόλοιπα... ας όψεται το γεγονός ότι δουλεύει 12ωρο..

Πάντως ο δικός μου ξέρει πως όταν έχω νεύρα είμαι αδιάθετη και δεν μου μιλάει καθόλου... μου λέει "ξέρω, είσαι αδιάθετη"... τουλάχιστον έχει γνώση του κινδύνου! χιχιχι

Γεια σου κοριτσακι μου..

Αχχ, τι θα κανουμε με αυτους τους Αντρες μας?????

Εμενα δουλευει στην Αστυνομια και ξερω οτι τραβαει μεγαλο παλουκι αλλά άμα με πιανει το ορμονικο μου δε καταλαβαινω τιποτα....

Πως εισαι σημερα?

Πονας με την περιοδο?

Παντως χαρηκα πολυ που δε χρειαστηκε να παρεις χαπια και ελπιζω να εχεις καθαρισει μεχρι την Τριτη να δουμε τι θα σου πει και ο γιατρος...

Φιλακια γλυκιά μου:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δουλεύει σε ένα πολύ μεγάλο εργοστάσιο ως υπεύθυνος αποθήκης Α' και Β' υλών και κάνει τη δουλειά τριών ατόμων.. Είναι και στο Πικέρμι (εμείς μένουμε Κάτω Πατήσια) και τραβάει ζόρι κάθε μέρα πήγαινε έλα... αλλά τι να κάνει.. ας όψεται η κρίση...

Καλά είμαι Βίλλυ μου, το ευτύχημα είναι ότι δεν πονάω καθόλου και τολμώ να πω ότι αισθάνομαι πολύ αισιόδοξη...

Τουλάχιστον κάτι κινείται...

Τελειώνει σήμερα ο Βασίλης σου;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δουλεύει σε ένα πολύ μεγάλο εργοστάσιο ως υπεύθυνος αποθήκης Α' και Β' υλών και κάνει τη δουλειά τριών ατόμων.. Είναι και στο Πικέρμι (εμείς μένουμε Κάτω Πατήσια) και τραβάει ζόρι κάθε μέρα πήγαινε έλα... αλλά τι να κάνει.. ας όψεται η κρίση...

Καλά είμαι Βίλλυ μου, το ευτύχημα είναι ότι δεν πονάω καθόλου και τολμώ να πω ότι αισθάνομαι πολύ αισιόδοξη...

Τουλάχιστον κάτι κινείται...

Τελειώνει σήμερα ο Βασίλης σου;

Nα εισαι αισιοδοξη κοριτσακι μου.....

Εχεις πολλους λογους να εισαι!!!!!

Ο μικρος δινει αυριο Γεωγραφια και την Τριτη Γλωσσα και τελειωνουμε!!!!!!!!!

Πολυ κουραση Δομινα μου το γυμνασιο...

Και για το παιδι και για τη μανα....

Αμα δεν εχεις και τη δυναμη να του βαλεις δυο καθηγητες να του κανουν ιδιαιτερα, αστα να πανε...

τα φροντηστηρια δε κανουν τιποτα σε αυτες τις ηλικιες...

Δουλεια προσθετουν...

Σημερα αρχισε και η μεση μου να ποναει..

Το στηθος ειναι τουμπανο και οταν το ακουμπαω ποναει πααααρα πολυ...

Τουλαχιστον οι ορμονες μου αρχισαν να λειτουργουν γιατι τοσα χρονια μου ερχοταν βεβαια περιοδος αλλά χωρις συμπτωματα..

Απλα πονουσα οταν αδιαθετουσα...

Αντε να δουμε!!!!!!!!:P:p:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...