Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , LeneL είπε:

      Είναι μεγάλο το κόστος να νοσηλευτεις τόσες μέρες όντως, αλλά αν σε παίρνει κάτσε όσο πιο πολύ μπορείς για να αποφύγεις αν γίνεται τη θερμοκοιτίδα.. όχι ότι θα γίνει κάτι αν χρειαστεί, αλλά και το άγχος τότε θα είναι τεράστιο και το κόστος... Εμάς 4 μέρες μπήκε η μικρή και δε θέλω να σου πω πόσο πήγε. Το λιγότερο φυσικά είναι το κόστος, απλά το λέω έτσι γιατί ξέραμε και τότε ότι μπήκε σχεδόν προληπτικά και πλέον έχει περάσει καιρός. Με το καλό!

      34 θα το πάμε ! το αποφασίσαμε !

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

εεεε ΕΕΕΕ πρεπει να παρω ΑΔΕΙΑ ?μην μας βαλετε απουσια εμενα και τον χοντρουλη μου.

αν σας πω με ποιες θα βγω θα με ΑΦΗΣΕΤΕ ?

θα το σκεφτουμε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

η Λουκα τα θηλαζε μεχρι να πανε γυμνασιο?:shock::shock::shock::shock:

και τωρα αυτο ειναι νορμαλ ε? η κορη μου ειναι 5.5 ετων αρχισαν να της κουνιουνται 3 δοντια εχει βαρος 19 κιλα και υψος 110.την περναω 50 ποντους:rolleyes: δηλαδη ποσο νορμαλ θα ηταν να την εχω στο βυζι!!ασε που πριν γεννησω που της ειπα οτι επινε οταν ηταν μωρο γαλα απο το βυζι πηγε στο μπανιο κ αρχισε να φτυνει:rolleyes: η αλλη τα θηλαζε μεχρι το γυμνασιο ελεος!

εμενα 11 χρονων μου ηρθε περιοδος.φανταζεστε να θηλαζα κιολας?χαχαχαχα αυτο ειναι αρρωστια!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ε για την Λουκα μιλαμε..τι νορμαλ να εχει αυτη??

ας μην ειμαστε υπερβολικοι..εγω κ τα 2 χρονια τα θεωρω υπερβολη

(μη με δειρετε με τα βυζολαβαρα σας:oops: )


Tnvip2.png

"Ήρθες εσύ κ η νύχτα γέμισε φως

Γ+Μ=Γ 30.10.2010:)- 23.10.2012

C5iVp2.png

Link to comment
Share on other sites

ε για την Λουκα μιλαμε..τι νορμαλ να εχει αυτη??

ας μην ειμαστε υπερβολικοι..εγω κ τα 2 χρονια τα θεωρω υπερβολη

(μη με δειρετε με τα βυζολαβαρα σας:oops: )

κιεγω τα θεωρω υπερβολη τα 2 χρονια.το παιδι τρωει πλεον τα παντα.τι ακριβως θα παρει απο το βυζι?σαν μια που μπηκε κ εγραψε οτι ο 5 ετων γιος της μεχρι τωρα θηλαζε κ τωρα του το εκοψε κ ξυπναει τα βραδυα παει στη μανα του κ της σηκωνει την μπλουζα κ βυζαινει.το κανει κ οταν παε κοσμος στο σπιτι.θελει να της σηκωσει τη μπλουζα κ να θηλασει.5 χρονων παιδι:roll: δεν εχει δηλαδη αλλα ενδιαφερονα εκος απο το βυζι της μανας του?κ δε φταιει το παιδι φυσικα.5 χρονια το ειχες στο βυζι κ αυτο εμαθε να κανει οποτε εχει ελευθερο χρονο.αντι να παιξει να ζωγραφισει κλπ θελει να βυζαινει κ τωρα αναρωτιεσαι τι να κανεις?οχι πειτε τωρα δε τα τραβαει ο οργανισμος της?


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το εχω ξαναπει αλλα επειδη συγχιστικα θα το ξαναπω:rolleyes:

ο ανθρωπος λεει πρεπει να θηλαζει γιατι γιαυτο εχει προνοησει η φυση.οπως ολα τα ζωα θηλαζουν τα μικρα τους ετσι κ ο ανρθωπος πρεπει να θηλαζει το μικρο του.τι στο καλο λεει ''καποια'' απο εκει μεσα.. '' ουτε αυτο το απλο πραγμα δε μπορουμε να κανουμε που κανουν και τα ζωα?''και ΕΡΩΤΩ

μηπως να τρωμε τον πλακουντα τον ομφαλιο λωρο και γλυφουμε τα μωρα μας μολις γεννιουνται?να τους γλυφουμε και τον κωλο οταν κανουν κακα?:rolleyes: γιατι αυτο κανουν τα ζωα επειδη ετσι εχει προνοησει η φυση!!! δηλαδη οπου μας συμφαιρει δεν ειμαστε ισα με τα ζωα και βγαζουμε τα μωρομαντηλα ε?:twisted:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...θα πω κ το αλλο..αυτος ο ερμος ο συζυγος ποτε θα χαρει την γυναικα του κανονικα???αμα εχει το βυζιανιαρικο να κρεμεται εκει ολη την ωρα..εε ειπαν του λωλου να χε.. κ εκατσε κ ξεκ....


Tnvip2.png

"Ήρθες εσύ κ η νύχτα γέμισε φως

Γ+Μ=Γ 30.10.2010:)- 23.10.2012

C5iVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαρή Δήμητρα πάλι μπανιαρισμένη είσαι? τι ζαβολιά τους έκανες????:mrgreen:

στο τελος η δημητρ θα εοναι το μοναδικο μελος που θα εχει γινει εξπερ στο πως θα φαμε μπαν μηπως να της δωσουν τον τιτλο επιτομο μονιμα μπαναρισμενο μελος??????:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites

μαρή Δήμητρα πάλι μπανιαρισμένη είσαι? τι ζαβολιά τους έκανες????:mrgreen:

πηγαινε αρχειο και θα δεις ''σαμποταζ στο θηλασμο'' καπως ετσι :mrgreen:

ντερμπυ εγω βλεπω απο τωρα την κουβεντα

αντρας ....''αγαπη μου θελω να κανουμε σεξ''

γυναικα ....''οχι τωρα βρε αγαπη μου δε βλεπεις...θηλαζω το παιδι!!''

αντρας ...''μα για ποσο ακομα?του χρονου τελειωνει το λυκειο΄΄

:rolleyes:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

αχχχαχαχχαχαχχα αει στο καλο

μισο να παω για μια λακτα

τελικα θα μας πεις που θα πας το απογευμα η θα τα παρ στο κρανιο κ δεν θα σου ξαναμιλησω????????????????:evil::evil::evil::evil::evil::evil:


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...