Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ειναι ενας που συμμετειχε στην Απεργια της Πεμπτης και ο εργοδοτης τον απελυσε...Επιτρεπεται?Μπορει να τον παει δικαστικα?

Βεβαια δεν ξερω ποια δικαιολογια χρησιμοποιησε για να τον απολυσει....

Αλλα στην ουσια γι αυτο τον απελυσε...


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσάκια μου! Καλά είστε;;; Πάλι δεν σας διάβασα..Έχω αναφέρει παλιότερα ότι ο άντρας μου έχει αυτοάνοσο.Τις τελευταίες μέρες έχει έξαρση και είμαι χάλια..λίγο κλεφτά στο fb μπαίνω λίγο..δεν μπορώ να τον βλέπω να υποφέρει έτσι και να μην μπορώ να κάνω τίποτα για να τον ελαφρώσω..έχει πέσει η ψυχολογία μου στο μηδέν..φοβάμαι πολύ για τον Ευθύμη μου..ο θεός να μας βοηθήσει..

Η μπεμπούλα μας είναι καλά.έστρωσε για τα καλά στον ύπνο και πλέον ξυπνάει κατά τις 8 με ένα ενδιάμεσο ξύπνημα στις 4.Φρουτόκρεμα το περισσότερο που έχει φάει είναι 6 γεμάτες κουταλιές της σούπας..δεν θα είναι βολικό παιδάκι στο φαγητό μου φαίνεται..και έσφιξαν και τα κακάκια της και ψιλοπονάει όταν τα κάνει η καημενούλα.Αυτά..φιλάκια πολλά σε όλες.


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Καλά είστε;;; Πάλι δεν σας διάβασα..Έχω αναφέρει παλιότερα ότι ο άντρας μου έχει αυτοάνοσο.Τις τελευταίες μέρες έχει έξαρση και είμαι χάλια..λίγο κλεφτά στο fb μπαίνω λίγο..δεν μπορώ να τον βλέπω να υποφέρει έτσι και να μην μπορώ να κάνω τίποτα για να τον ελαφρώσω..έχει πέσει η ψυχολογία μου στο μηδέν..φοβάμαι πολύ για τον Ευθύμη μου..ο θεός να μας βοηθήσει..

Η μπεμπούλα μας είναι καλά.έστρωσε για τα καλά στον ύπνο και πλέον ξυπνάει κατά τις 8 με ένα ενδιάμεσο ξύπνημα στις 4.Φρουτόκρεμα το περισσότερο που έχει φάει είναι 6 γεμάτες κουταλιές της σούπας..δεν θα είναι βολικό παιδάκι στο φαγητό μου φαίνεται..και έσφιξαν και τα κακάκια της και ψιλοπονάει όταν τα κάνει η καημενούλα.Αυτά..φιλάκια πολλά σε όλες.

Γιωτακι μου!!!!Μην απογοητευεσαι...Θελει κουραγιο και υπομονη και ολα θα πανε καλα!!!!

Εστρωσε ο υπνος της μικρης ε?Μια χαρα θα ειστε τωρα...Επιτελους να κοιμηθεις και εσυ λιγο φυσιολογικα!!!!Και εμενα ζοριζεται ο μικρος να τα κανει και τοτε του δινω μονο αχλαδι για μερικες μερες μεχρι να στρωσει...Δοκιμασε το και εσυ...

ΚΑι το χαμομηλι βοηθαει παρα πολυ...Δεν ξερω αν θες να της δωσεις...


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι επισημα αρρωστη πλεον με τον λαιμο να ποναει...Βασικα μονο αυτο εχω...

Αλλα δεν περναει....

ΝΑ παρει ελπιζω να μην ειναι ιωση γιατι δεν πηρα και τις καλυτερες προφυλαξεις ετσι υπουλα που μου την εφερε...

Τελοσπαντων εσεις που ειστε ολες εεεεεεεεεεε?

ΠΑλι στους υπνους το ριξατε?????


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενας που συμμετειχε στην Απεργια της Πεμπτης και ο εργοδοτης τον απελυσε...Επιτρεπεται?Μπορει να τον παει δικαστικα?

Βεβαια δεν ξερω ποια δικαιολογια χρησιμοποιησε για να τον απολυσει....

Αλλα στην ουσια γι αυτο τον απελυσε...

ζωούλα δωσε μου ενα ε μαιλ να σου στειλω μια απόφαση!

Γιώτα μου περαστικά στον αντρούλη σου. ελπίζω η περιοδος της εξαρση αυτή τη φορά να διαρκέσει όσο το δυνατο λιγότερο. εγω εχω νοσήσει 2 φορές στη ζωή μου από αυτοαναοσο. την πρώτη φορά από ρευματοειδη αρθριτιδα σε ηλικία 6 ετών, η οποία εξαφανίστηκε κατα την εφηβεία μου (έτσι συμβαίνει σε αυτες σε αυτες τις περιπτωσεις) και μια φορά πριν από 4 περιπου χρονια όπου μου εμφανιστηκε δισκοειδης ερυθηματωδης λύκος (ευτυχώς καμια σχεση με τον "συστηματικο") στην βλεννογόνο του στοματος. σε περιοδους εξαρσης το στομα μου εσωτερικα κοκκινίζει και τσούζει όπως οταν εχεις αφθες περίπου. δεν ειναι κατι σοβαρό αλλά εχει και αυτο την ταλαιπωρια του!

περαστικα του βρε Γιωτακι μου!

Επεξεργάστηκαν by makarinaerthei
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι επισημα αρρωστη πλεον με τον λαιμο να ποναει...Βασικα μονο αυτο εχω...

Αλλα δεν περναει....

ΝΑ παρει ελπιζω να μην ειναι ιωση γιατι δεν πηρα και τις καλυτερες προφυλαξεις ετσι υπουλα που μου την εφερε...

Τελοσπαντων εσεις που ειστε ολες εεεεεεεεεεε?

ΠΑλι στους υπνους το ριξατε?????

περαστικα ζωή μου! αν εισαι τυχερη θα εχεις το ιδιο με την Κατερίνα που δεν κολλάει!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!Γιώτα περαστικά του και κουράγιο!!Ζωούλα και Κατερίναπεραστικούλια!!!!

Τί να πω πια με όλα αυτά που συμβαίνουν με την παλιοοικονομία μας!!Πού να βρω κέφι να οργανώσω βάφτιση;Τρέμω τί θα συμβεί!Πώς καταντήσαμε έτσι;;;Ολοι μου οι φίλοι φεύγουν για εξωτερικό για δουλειά!!Μετανάστες σε λίγο θα πηγαίνουμε!!Ελπίζω να υπάρξει ανάκαμψη κάποια στιγμή γιατί αλλιώς δε βλέπω φως!!

Το μωράκι της φίλης μου άρχισε να παίρνει τα πάνω του!!Αρχισε να τρώει!Εχω χαρεί πολύ!!

Αντε να κάνει λίγο ζέστη να πάμε καμιά βόλτα άνετα χωρίς να φοβόμαστε!!!:):)

Πολλά φιλάκια κοριτσάκια!


O40a.jpgO40ap3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα!!!

τι κάνετε?????

εγώ αν εξαιρέσουμε το άγχος μου με αυτά που βλέπω να γίνονται, καλά είμαι!

Πάντως έρχονται άσχημες εποχές κορίτσια...

A ΚΑι το πιο σημαντικο βρε ξεχασα!!!!

Σοφακι εμεις βαλαμε την exomega της a-derma τρομερη!!!! Στην ουσια ενυδατικη ειναι δεν ειναι φαρμακευτικη...ΚΑι σε 2 μερες εφυγαν...

Θα πάω στη δερματολόγο το απόγευμα να δει τη μικρή και θα της πω και γιαυτη την κρέμα! μακάρι να μας περάσουν και μας τόσο γρήγορα....σήμερα πάλι φουντωμένα είναι...:(

εσύ ρε κοπελιά θες να με καταστρέψεις????????

άντε πάλι έξοδα για φουστάνια!!!

στάνταρ θα κάνω παραγγελία για να δω και τα νούμερα γιατί είδα 2-3 τέλεια για τα παρανυφάκια στο γάμο!!!(η Ελλάδα χρεωκοπεί κι εγώ ψάχνω για φουστάνια!)

ήρθε ο άντρας μου πριν λίγο και του τα έδειχνα και μου λέει:

"παρήγγειλε οτι θες τώρα γιατί αν γίνουν τα πράγματα με την οικονομία όπως λένε, μάλλον τα τελευταία θα είναι..."

Μου έκανε την καρδιά περιβόλι!!!!!!!!!!! πρέπει να βιαστώ να κάνω και την παραγγελία απο mothercare επιτέλους!!!

Γεια σας κοριτσάκια μου! Καλά είστε;;; Πάλι δεν σας διάβασα..Έχω αναφέρει παλιότερα ότι ο άντρας μου έχει αυτοάνοσο.Τις τελευταίες μέρες έχει έξαρση και είμαι χάλια..λίγο κλεφτά στο fb μπαίνω λίγο..δεν μπορώ να τον βλέπω να υποφέρει έτσι και να μην μπορώ να κάνω τίποτα για να τον ελαφρώσω..έχει πέσει η ψυχολογία μου στο μηδέν..φοβάμαι πολύ για τον Ευθύμη μου..ο θεός να μας βοηθήσει..

Η μπεμπούλα μας είναι καλά.έστρωσε για τα καλά στον ύπνο και πλέον ξυπνάει κατά τις 8 με ένα ενδιάμεσο ξύπνημα στις 4.Φρουτόκρεμα το περισσότερο που έχει φάει είναι 6 γεμάτες κουταλιές της σούπας..δεν θα είναι βολικό παιδάκι στο φαγητό μου φαίνεται..και έσφιξαν και τα κακάκια της και ψιλοπονάει όταν τα κάνει η καημενούλα.Αυτά..φιλάκια πολλά σε όλες.

Περαστικά στον αντρούλη σου Γιωτάκι! μην αγχώνεσαι! όλα θα φτιάξουν!

Και με το φαγητό μην αγχώνεσαι...κάθε παιδάκι τρώει όσο θέλει! σιγά σιγά θα μάθουν!

πάντως απ'ότι βλέπω η μπέμπα μου πρέπει να είναι η μόνη που δεν έχει στρώσει στο θέμα ύπνος ε???

κοιμάται 10, ξυπνάει 1-1:30 για μαμ και μετά πάλι στις 6-6:30 και στις 9 κανονικά...πότε θα κοιμηθεί σερί αυτό το παιδί???????

Κατερινάκι τα Βουνάρια ακουστά τα έχω! δεν ξέρω που είναι!

Πάντως όντως η Καλαμάτα είναι πολύ ωραία πόλη και τώρα που φτιάχνει και ο καιρός είναι σκέτη απόλαυση!!! και η παραλία της αλλά ακόμα και στην πλατεία την κεντρική, σούπερ είναι!!!

περαστικά σου και σένα και της Ζωίτσας!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ από μένα, πως είστε?. Εγώ είμαι λίγο καλλίτερα αλλά με έχει τσακίσει αυτός ο βήχας

Γιωτουλα υπομονή κοριτσάκι με τον αντρούλη. Μια χαρά η μπεμπούλα με τον ύπνο, μπράβο σας , τα καταφέρατε !

Ζωή περαστικά , πως τη πατήσαμε έτσι, αλλά με τέτοιο παλιόκαιρο τι προκοπή να δεις , μια έτσι μια αλλιώς Εύχομαι να συνέλθεις σύντομα

Μαριανθη ευχαριστώ, τι κάνει το παλικαράκι σου ?

Σοφακι καλημέρα, τα είδα κ εγώ τα site που έβαλε η Τατιάνα, δεν έχουν φοβερά πραγματάκια ? Καλές αγορές , τώρα που μας παίρνει ακόμη γιατί μας περιμένουν οικονομικά ζόρια


XwAPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι οτι έχω αγχωθεί αρκετά με όλα αυτά που ακούγονται...

25η Μαρτίου θα γίνει οτι είναι να γίνει πάντως...

τελοσπάντων!!! ας βρω κανένα φουστάνι για το ζουζουνάκι μου! ας περάσουμε την κρίση καλοντυμένες!!!! χαχαχαχα!!!

φάε μια κουταλιά μέλι να σου μαλακώσει λίγο το λαιμό απο το βήχα.


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η αλήθεια είναι οτι έχω αγχωθεί αρκετά με όλα αυτά που ακούγονται...

25η Μαρτίου θα γίνει οτι είναι να γίνει πάντως...

τελοσπάντων!!! ας βρω κανένα φουστάνι για το ζουζουνάκι μου! ας περάσουμε την κρίση καλοντυμένες!!!! χαχαχαχα!!!

φάε μια κουταλιά μέλι να σου μαλακώσει λίγο το λαιμό απο το βήχα.

Βρε Σοφακι , εδώ λέμε να αρχίσουμε δίαιτες κ εσύ λες να τρώγω μέλι…. :tongue:

Έχω φάει τίποτα δε κάνει, σκέτο , μέσα στο τσάι .. το ίδιο περνούσα πέρσι τέτοια εποχή έγκυος , αφού πήγα για έκτακτο υπέρηχο γιατί με τόσο τράνταγμα από το βήχα φοβόμουν για το παιδί

Ελπίζω σε 1-2 μέρες να περάσει


XwAPp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ κοριτσια με αγχωσατε!!!!!!!!!!!

Εινε κατι και δεν το πηρα χαμπαρι?

Γιατι δεν βλεπω και τηλεοραση πια!!!!

Γιατι τοσο αγχος?

Τοσο καιρο παει αυτη η κατασταση εσεις γιατι αγχωθηκατε τωρα?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε Σοφακι , εδώ λέμε να αρχίσουμε δίαιτες κ εσύ λες να τρώγω μέλι…. :tongue:

Έχω φάει τίποτα δε κάνει, σκέτο , μέσα στο τσάι .. το ίδιο περνούσα πέρσι τέτοια εποχή έγκυος , αφού πήγα για έκτακτο υπέρηχο γιατί με τόσο τράνταγμα από το βήχα φοβόμουν για το παιδί

Ελπίζω σε 1-2 μέρες να περάσει

α αν παίζει δίαιτα στη μέση τότε πάω πάσο! κι αφού δε βοηθάει κιόλας...

μπερδεύομαι γιατί κρίνω απο μένα που παλεύω να παχύνω!!!

άσχετο: ξέρετε αν τώρα με το θηλασμό επιτρέπεται να βάζουμε κρέμες για σύσφιξη και κυτταρίτιδα??? δεν προλαβαίνω να το ψάξω!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

α αν παίζει δίαιτα στη μέση τότε πάω πάσο! κι αφού δε βοηθάει κιόλας...

μπερδεύομαι γιατί κρίνω απο μένα που παλεύω να παχύνω!!!

άσχετο: ξέρετε αν τώρα με το θηλασμό επιτρέπεται να βάζουμε κρέμες για σύσφιξη και κυτταρίτιδα??? δεν προλαβαίνω να το ψάξω!!!

Υπαρχουν κρεμες οπως της vichy νομιζω που επιτρεπεται και αλλες που δεν επιτρεπονται....Θελει ψαξιμο παντως...


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!Γιώτα περαστικά του και κουράγιο!!Ζωούλα και Κατερίναπεραστικούλια!!!!

Τί να πω πια με όλα αυτά που συμβαίνουν με την παλιοοικονομία μας!!Πού να βρω κέφι να οργανώσω βάφτιση;Τρέμω τί θα συμβεί!Πώς καταντήσαμε έτσι;;;Ολοι μου οι φίλοι φεύγουν για εξωτερικό για δουλειά!!Μετανάστες σε λίγο θα πηγαίνουμε!!Ελπίζω να υπάρξει ανάκαμψη κάποια στιγμή γιατί αλλιώς δε βλέπω φως!!

Το μωράκι της φίλης μου άρχισε να παίρνει τα πάνω του!!Αρχισε να τρώει!Εχω χαρεί πολύ!!

Αντε να κάνει λίγο ζέστη να πάμε καμιά βόλτα άνετα χωρίς να φοβόμαστε!!!:):)

Πολλά φιλάκια κοριτσάκια!

Αχ βρε Μαριανθη θα σε ρωτησω κατι γιατι πολυ αγχωνεσαι με την οικονομια...

Στα ιδιαιτερα που κανεις κοβεις αποδειξεις?

Γιατι αν δεν κοβεις ειναι φοροδιαφυγη και αυτη η στιγμη η Ελλαδα εχει χρεος 25 δις τα οποια ειναι ακριβως οσα και τα χρηματα που χανει απο την φοροδιαφυγη.....

Ελπιζω να μην με παρεξηγεις...:tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...