Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kalimeraa

mummy ego oute na to allakso se ellinika den exo to kouragio, molis apokoimi8ike o mikros mas gkriniaris i etsi fainetai toulaxiston ........

posa pragmata diabasa den poli8imamai....

emas den ekane ninida ..isos giati ton pleno panta prin to sampouan me ena sapounaki pou mou eixe dosei gia ta spirakia kai mou eixe pei pos an kanei ninida na tou bazo kai sto kefalaki alla ego tou to bazo outos i allos

emena kardoula den exei kolikous i toulaxiston oxi entonous alla i ali8eia einai pos kai ego exo na fao xortariko oso exei genni8ei kai autos apo fobo na min ton peiraksi kati

tora oson afora to gala mou diabasa pali sto parentis kai arxisa tis antliseis sistimatika exei den exei gala kai nomizo pos auksanetai siga siga aurio 8a paro kai tin magia esi mummy den eixes parei ??? kala 8imamai??

simpe8era xa8ikaaaaaa ..den mporo na do fotos tis nifoulas kane me filiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ioanna ti trabas kai esi re paidaki mou !! ante perastikoulia na einai . pali kala pou einai kai i adelfi sou konta sou aytes tis meres ..

natasa bravo !! eides ?? sas dinei dinami o mikros!! ante kala ekanes kai piges kai sti douleia na ksexniese ligaki gia na se blepei pio xaroumeni o mikroulis otan ton episkeptesai !

edo leo pos kai pos na arxiso kai ego pali na kano kamia doulitsa alla re gmt me ton kaito ayto distazo na ton bgazo ekso ....tin mia einai kalos tin alli xalaei ! ante na zestanei ligo !!

ayrio pao gia mali !!! kala na eimaste to proi den to anabalo ! mipos kai ftiaksei kai i psixologia !!

maraki xa8ikame ..elpizo i mpoumpou sou na eimai kalitera oso pernane oi meres kai na min se politalaiporei

apo tin ninia exete kanena neo ?? exo kai kairo na mpo msn kai nden ksero ..mpainei ti kanei ???

kai to ydroxoaki exei xa8ei e ??? a re ! telika ta mikrakia pos mas allaksan tis zoes!!!!!

kalinixta filenaditses kai isixi pano ap olaaaa kai ksekourasti !

xxxxxx

Link to comment
Share on other sites

εγώ τελικά κατέληξα στο ότι υπάρχει μια μέρα στο τόσο που ο μικρός τραβάει συνέχεια, κυρίως επειδή είναι όλη μέρα ξύπνιος, και με ξεζουμίζει!! την επόμενη είμαι πάλι πρησμένη και έχω περισσότερο γάλα, και ο μικρός κοιμάται περισσότερες ώρες αφού ξεθεώθηκε την προηγούμενη

επομένως δεν έχει νόημα που παίρνω μαγιά αλλά για ψυχολογικούς λόγους τις επόμενες 2-3 μέρες καταπίνω 2-3 χαπάκια...

εκείνες τις μέρες του ξεζουμίσματος του δίνω χαμομήλι όταν δεν αντέχω, όσο αντέχω όμως τον έχω στο στήθος για να μου αυξήσει την παραγωγή...

ψάχνοντας και διαβάζοντας είδα ότι ισχύουν αυτά...μαρία που είσαι να μας πεις τη γνώμη σου καλέ;;;

η μύτη μας είναι ακόμη μπουκωμένη και ξυπνάμε συχνά το βράδυ...τον έχω συνέχεια με ορούς, πήρα και μισόλιτρο μπουκάλι και του το βάζω με σύριγγα...δε συμφέρει!!

και γμ την τύχη μου πάνω που έχω πάντα γάλα στο ψυγείο και λέω θα κοιμηθώ σερί οκτάωρο ο μπαμπάς μας αρνείται να του βάλει ορό και έτσι πάλι ο κλήρος στη μανούλα...αχ τι τραβάμε

σήμερα λέω να βγω για ψώνια για τη βαφτισιμιά μου!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

kalimera kai apo mas,

telika osi gkrinia exoume th mera allo toso iremia exoume to vradi:) kalitera etsi to protimo alla to athlima mas to evgale ligo ksino:P

mummy perastika sas. na ton prosexeis. periorise ton ligo spiti.

jennaki na apolausis th koura sou:) phga kai egw th triti kai xtenistika kai eniwsa anthropos:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσιαααααα!

Σας διαβάζω και κάνω δουλείες συγχρόνως!!!!!

Mummycool την έστειλα τον Σεπτέμβριο, με το που έγινε 2 χρονών δλδ!! Ε, δεν παλευόταν άλλο, δεν ήξερα πως να την απασχολήσω όλη την ημέρα... Οι άλλες κοπέλες νομίζω τα στέλνουν νωρίτερα νομίζω, όμως εγώ δεν δουλεύω οπότε την κράτησα τόσο στο σπίτι...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ επιστρέφω δουλειά καλώς εχόντων των πραγμάτων τέλη μαρτίου θα είναι κοντά 15 μηνών, βέβαια θα είναι καιρός ιώσεων και δεν ξέρω...ίσως τον κρατήσει καμιά γιαγιά ή καμιά νταντά μέχρι να καλοκαιριάσει και μετά παιδικό, έχουμε ακόμα...κάτι θα βρούμε


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες και μπεμπακια.

Χτες δεν προλαβα να μπω ειχαμε βγει και εξω.Χτες η κορουλα μου εκλαιγε και ουρλιαζε και μαζι πορδιζε. Ποναγε το καημενουλι και πηγε 4 μεχρι να ηρεμησει. Τις εδωσα χαμομηλι, της ριχναμε ζεστο νερακι στην κοιλιτσα, της καναμε μασαζακι υπεφερε το καημενο. Αντιθετα ο αδερφος της κοιμηθηκε 12 και ξυπνησε 5 για να φαει.Η μπεμπα οταν κοιμηθηκε ξυπνησε στις 11 μετα απο 7 ωρες υπνο!!!Ειχε κουραστει η καημενουλα.Εγω καλα ειμαι αν εξαιρεσεις πως με εχουν πιασει αλλεργειες δεν ξερω γιατο τοσο πολυ φετος, ολο φταρνιζομαι κι εχω φαγουρα στα αυτια και τη μυτη ασε και στα ματια.

Καρδουλα μεγεια την κουρα!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kalimera kai apo emena!

I mpempoula mou ksipnise 4:30, efage, 5:15 sto krebbati tis, 5:50 klama, xesimo :) kai meta mati garida mexri tis 6:30..o Nikolas 6:45 ksipnise..ax ta paidakia mou!

Egw ton mikro mou ton esteila paidiko otan itan 1 minwn giati doyleua. Pige gia 5 mines, meta stamatise ton 1, pige xana 1 kai twra exei pali stamatisei..apo mesa Apriliou prwta o Theoulis, tha xanarxisoume..na iremisw kai egw ligo, na apasxoleitai kai aytos kalitera!

Pantws an kapoia skeftetai gia paidiko apo Septembrio, iparxei ena programma tou OEK pou pane ta paidakia dwrean ston paidiko, ektos an exete asfaleia dimosiou..oi aitiseiw ginontai apo Aprilio gi ayto sas to lew..

Simera feygei kai i aderfoula mou klaps, ligm!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μολις γυρισαμε απο την βολτα μας ειχα παει τον Αλκη στο παρκο να ξεσκασει και ειχα και την μπεμπα στο μει ται τεεεελειος ηλιος εξω

καρδουλα με γεια η κουρα ο πριγκιπας ειναι καλυτερα σημερα???

ελιτα την καημενη την μπεμπουλα υποφερουν μωρε τα καημενα μια οι κολικοι μια τα δοντια ολο πονανε τα μωρακια μας

Εγω θα στειλω τον Αλκη παιδικο το Σεπτεμβριο που θα ειναι 2μιση μεχρι τωρα οσο δουλευα τον κρατουσε η πεθεραμου αλλα δεν παει αλλο και αυτη κουραζεται και ο Αλκης βαριεται σπιτι με την μπουμπου θα δω τι θα κανω μαλλον θα την παιρνω μαζι μου στην δουλεια χαχαχα θα μαθει απο μικρη τις γυναικειες περιποιησεις εντωμεταξυ ηδη κοιταω για παιδικο αλλα ειναι λιγο μπλεξιμο γιατι ενω μενω χολαργο δουλευω γλυφαδα και οι ωρες μου ειναι λιγο περιεργες 11-6 αρα δεν ξερω και που να τον παω σε ποια περιοχη εννοω

Ειμαι αδιαθετη και το αιμα τρεχει ποταμι πρωτη φορα τοσο πολυ στην ζωη μου αλλαζω σερβιετα ανα ωρα

Το βραδυ εχουμε εμβολιο και θα παμε στην γιατρο ελπιζω να μην μου κιανει πυρετουλι μετα:(


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

kalispera manoules !!!!

natasa,bravo !!!epitelous tha parete to moro spiti!!!!!

kardoula ,emeis den exoume kolikous...telika otan klaiei tis dino na faei kai xalaronei ara itan pina to klama...oso gia ta ponakia otan tis milao trifera kai tis xaidevo tin platoula iremei!!!!

ki ego den exo faei xortarika kai salatika..den ksero an einai ap ayto pou den exoume kolikous.

i foufoula ksana voulose..se kathe gevma ta ksevoulonete;

aaaaaaaaaaaa exei aarxisei kai paizei kai gelaei me to gimnastirio tis!!!!xaxaxaxa!!!kai menei kai 3 ores ksipnia paizontas!!!!tin kounia den tis tin vazo akoma ..molis varethei to gimnastirio...


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...