Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Kοριτσάκια μια μεγάλη καλημέρα και από μένα.

Δεν έχω ακόμα σύνδεση στο σπίτι, δυστυχώς, είμαι γραφείο και έχω τρελή δουλειά!

Διάβασα μόνο την τελευταία σελίδα, noni, δεν ξέρω τι σου συνέβει ελπίζω να είναι όλα καλά και μάλλον είναι...

Κατάλαβα ότι ανοίξατε κουβέντα για τη θέρμανση, εμείς συνεργαζόμαστε με εταιρία πετρελαίου και μου έλεγε ο υπεύθυνος τις προάλλες πως δεν έχουν βάλει ακόμα σε κανένα σπίτι-πολυκατοικία πετρέλαιο θέρμανσης...

Ολοι αναζητούν άλλους τρόπους...

Εμένα το σπίτι μου δε βλέπεται μπορώ να πω...

Οταν ανάρρωσα πήγα στο πατρικό μου και έκανα γενική γιατί έρχεται η μάνα μου από το χωριό μου να ξεχειμωνιάσει οπότε όλα τα υπόλοιπα μείναν πίσω...

Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσαρες απο αλλη μια γκρινιαρα...

Νονι μου..ολα καλα!!!Να σκεφτεσαι θετικα!!;)

Εγω εδω,σερνομαι σαν φιδι,δεν εχω διαθεση για τιποτα λεμε. Απο το πρωι εβαλα μονο ενα πλυντηριο κ το απλωσα.Το σπιτι ειναι αρκετα ακαταστατο.:|

Χθες το βραδυ κρυωνα κ εγω πολυ κ αναψα τη σομπα αλογονου.εε,δεν θα αρρωστησω κιολας!

Παπλωμα ακομα να βαλω,γιατι ακομα να το παω καθαριστηριο!!:rolleyes:

Και αγχωνομαι κ εγω για τη μικρη το βραδυ, αν κρυωνει, δεν ξερω τι να της φοραω, δεν δεχεται να την σκεπαζω..ουφ!

Χρυσα πολυ ομορφη η συνθεση σου!!Μου αρεσε παρα πολυ!!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες απο αλλη μια γκρινιαρα...

Νονι μου..ολα καλα!!!Να σκεφτεσαι θετικα!!;)

Εγω εδω,σερνομαι σαν φιδι,δεν εχω διαθεση για τιποτα λεμε. Απο το πρωι εβαλα μονο ενα πλυντηριο κ το απλωσα.Το σπιτι ειναι αρκετα ακαταστατο.:|

Χθες το βραδυ κρυωνα κ εγω πολυ κ αναψα τη σομπα αλογονου.εε,δεν θα αρρωστησω κιολας!

Παπλωμα ακομα να βαλω,γιατι ακομα να το παω καθαριστηριο!!:rolleyes:

Και αγχωνομαι κ εγω για τη μικρη το βραδυ, αν κρυωνει, δεν ξερω τι να της φοραω, δεν δεχεται να την σκεπαζω..ουφ!

Χρυσα πολυ ομορφη η συνθεση σου!!Μου αρεσε παρα πολυ!!;)

ακουσα κ αλλες που τα πατε καθαριστηριο, γιατι? εγω το βαζω στο πλυντηριο. κ το παπλωμα κ τις κουβερτες

σημερα λιγο πολυ ολες γκρινιαξαμε! μαλλον ειναι η μερα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια εχω καιρο να φανω αλλα ειχα ακεφιες.

μια κρυωμα , μια ζαλαδες μια ο ενα μια το αλλο .αλλα τουλαχιστον και το μωρο και εγω ειμαστε καλα.ακομα βεβαια δε ξερουμε το κιντερ εκπληξη τι ειναι:tongue: ο γιωργακης λεει οτι πετυχει θα το αγαπαμε μαμα:P

απο δουλειες σα το καβουρα παω εχω πεσει τωρα στην αναγκη του καλου μου για τα βαρια για να στρωσουμε και αυτο με αγχωνει που ε μπορω μονη μου να τα κανω.

σκεφτομαι να βρω μια γυναικα να μου κανει μπατζουρια κλπ τα χοντρα και την αλλη εβομαδα να στρωσουμε.ειμαστε και στον 6 οροφο και κανει κρυο κανει μπουζι:? ευτυχω ντουλαπες και παππουτσια ειναι ολα οκ.μονο το σπιτι ενα γενικο θελει.

χριστιανα εσυ καλα; σου ειχα γραψει τις ευχες μου αλλα δε ξερω αν τις ειδες.με το καλο.εγω ειμαι 20 εβδομαδων τωρα και το bebe ολο πλατη ειναι και πωπο:tongue:

εγω θελω να εχω τελειωσει την αλλη εβδομαδα γιατι εχουμε καθιερωσει απο το μικρο και μετα καθε 1/12 να στολιζουμε.:P


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τιγρακι η μικρη στην β επιπεδου μας εκανε την τιμη....γερο να ειναι και με το καλο σου ευχομαι..και εγω στολιζω 1/12 στην γιορτη μου μ'αρεσει να ειναι στολισμενο και το χαιρεται και η κορη μου..

Εμενα το παπλωμα ειναι υπερδιπλο και φοβαμαι οτι δεν θα χωραει στο πλυντηριο αρα καθαριστηριο..

Εστρωσα κρεβατια,εβαλα σκουπα,ξεσκονισα,εκανα το μπανιο μαζεψα οτι υπηρχε πεταμενο καθαρισα τους παγκους στην κουζινα καθαρισα τα τζαμια του σαλονιου εβαλα το κρεας να βρασει θα κανω γιουβετσι σημερα..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

τιγρακι σε ευχαριστω για τις ευχες!!περιμενω και εγω με πολυ αγωνια να μαθω το φυλο!ο αντρας μου περιμενει βλεπεις τον διαδοχο!:tongue: και ναι, θελω και εγω αγορακι!την πρωτη φορα ολοι μου λεγαν αγορι θα κανεις απο το σχημα της κοιλιας!!χαχα!!ειχα ασχημυνει βεβαια πολυ,αγριεψα,γεμισα σπυρια κ καποιες αλλες μου λεγαν κορη θα κανεις,γιατι η κορη κλεβει την ομορφια της μανας!τωρα δεν εχει χαλασει το προσωπο μου,για το σχημα της κοιλιας δεν τα πολυπιστευω αυτα.θα δειξει!!ελπιζω να φανει νωρις, να δουμε κ τι ονομα θα το βγαλουμε!ΩΧΧΧΧ!!!!!!!!!!!!!

το παπλωμα μου Γιωτα ειναι τεραστιο και δεν χωραει στο πλυντηριο!

Σημερα λεω να μαγειρεψω κουνουπιδι τηγανιτο κ πατατες τηγανιτες.:rolleyes: χθες εφτιαξα σπανακοριζο.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

καλα κανετε και μας λετε τον πονο σας, γι' αυτο ειμαστε εδω!

εγω σημερα ειχα ορεξη! εκανα τους τοιχους ενα περασματακι σε καποια σημεια που το χρειαζονταν, τους διακοπτες και τις πριζες, τις πορτες στα υπνοδωματια και στο μπανιο, το μπανιο το καθαρισα ολο, εκανα και ολους τους καθρεφτες,εβαλα ενα πλυντηριο που θελει απλωμα, αυτα.

μου μενει τωρα να βαλω το ψωμι και το φαι (γιουβαρλακια) και να μαζεψω τα στεγνα ρουχα για να απλωσω τα πλυμενα.

το απογευμα ευελπιστω για ενα σιδερωματακι αν εχω ορεξη ακομα, ωστε να μη μαζευονται. θελω να παω και μια βολτα στα τζαμπο που θελω να αλλαξω δυο πραγματακια και να βρω ενα ημερολογιο του 2013 για σημειωσεις.

αυτα τα νεα μου.. για οσες δεν εχουν κεφια σημερα μη σκατε! ας τεμπελιασετε κι εσεις μια μερα! φιλια σε ολες!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερες !!

μολις κοιμηθηξε η μπουμπου γι το πρωινο υπνακο,τελειωνω το φαγητακι μου,φασολακια κι εγω,ξεχασα οτι αρχιζει νηστεια σε δυο μερες,θα εκανα μπριζολες.Εσεις νηστευετε;; εγω η αληθεια ειναι το προσπαθω αλλα δεν μου βγαινει και παντα,πχ περυσι δεν λογω μωρου και θηλασμου,και φετος θηλαζουμε αλλα οχι αποκλειστικα.

της μικρης εφτιαξα ψαρακι,μολις ξυπνησει να φαει..Θελω να φτιαξω κ ενα γλυκο μα δεν ξερω τι,εχω σοκολατενιο Garni,ζαχαρουχο και μορφατ στο ντουλαπι,τι να φτιαξω;;;;

Εστρωσα...ΝΑΙ εστρωσα και ειναι ζεστουλια,γιατι παγωσε αποτομα ο καιρος..

δεν πηρα καινουρια χαλακια εβαλα τα παλια μου μα δεν βαριεσαι...μαδανε βεβαια αλλα θα τα σηκωνω καθε εβδομαδα για καθαρισμα..:|

Ο μικρος μου θελει να στολισουμε κιολας,αλλα εγω υπολγιζα αρχες του μηνα που γιορταζει και ο αδελφος του,απο τωρα ενω μ αρεσει τρελλα φοβαμαι οτι θα ειμαι συνεχεια στο ενα ποδι μην τα ριξει κατω η μπουμπου.

Ειρηνακι εισαι πολυ δυναμωτικη ενεσουλα.. καθε φορα που διαβαζω συμβουλες σου τονωνομαι, εκανα τακτοποιηση με εσωρουχα και καλτσες και εβαλα διαχωριστηκα με χαρτονακι,απιστευτη χωρητικοτητα τωρα και τελει αστην εμφανιση.Δεν το χω με τις φωτογραφιες να σας εβαζα να δειτε!!

ΑΑ..και κατι αλλο ειχες πει οταν καθαριζες την τραπεζαρια σου οτι την σαπουνισες κιολας,ή λαθος καταλαβα;; Εγω την κανω με πανακι στεγνο κ οβερλαυ,αλλα αν σαπουνιζετε κιολας ..να την σαπουνισω..;)


ded07debfa.png

το 4 αστερακι μου!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολλές γλυκές καλημέρες!!!!!!!

Βρήκα λίγο λάσκα στην δουλειά και μπήκα να σας διαβάσω λιγάκι να πάρω λίγο τα πάνω μου!! Αχ ρε κορίτσια αυτό το θέμα με την θέρμανση είναι μεγάλο αγκάθι φέτος!!! Εμείς ευτυχώς έχουμε τζάκι, άλλα και πάλι και η τιμή στα ξύλα λόγω τις μεγάλης ζήτησης έχει πάρει την ανιούσα!!! Εμείς στην πολυκατοικία έχουμε αέριο. Πέρυσι στα πολλά κρύα είχαμε το μήνα 250-300Ε μόνο αέριο και το καίγαμε κάπως συντηρητικά. Φέτος 1 ώρα το βράδυ λέμε για το μπάνιο, πως να τα κάνεις μπανιο μέσα στο κρύο?

Link to comment
Share on other sites

κ εγω τελειωσα με δουλειες για σημερα, αφου την ταισω κ κοιμηθει θα ασχοληθω με τον εαυτο μου.

ειρηνη τις καλτσες τις απλωσα your way! ακουμπιστες!!!

καλο βραδυ κοριτσακια!!!

αχ πείτε μου και μένα τον τρόπο βρε κορίτσια μου :D

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΟΙ ΚΥΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ Η ΜΩΡΟΥΔΙΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ

ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΥΠΡΟΣΘΕΚΤΕΣ ΔΕ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΕΞΩ ΣΑΣ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ

οπως καταλαβατε ο μικρος με εχει βγαλει οφ με τους κολικους ευτυχως εχω το σπιτι σε ταξη οποτε δε χρειαζετε να κανω κατι εξτρα μονο κρεβατια μαγειρεμα και πιατα αντε και κανενα πλυντηριο να μη μαζευονται, αυτες οι ντουλαπες δε θελουν να φτιαχτουν μαλλον anyway καλα να μαστε και ολα θα γινουν

εχω χασει επεισοδεια παω να διαβασω και επανερχομαι


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Koρούλες καλημέρα!

Μόλις μπήκα..... τα χω δει όλα η εργαζόμενη γυναίκα! :mrgreen:

Πως είναι τα κορίτσια μου? Πως πάνε τα κέφια? Ελπίζω όλες να μου είστε καλά παρά που μερικοί {ΔΕΗ, ΕΥΔΑΠ, ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ κτλ.} κάνουν φιλότιμες προσπάθειες να μας αποτρελάνουν..! :rolleyes::lol:

Από σήμερα θα είμαι λίγο πιο λάσκα από θέμα δουλειάς και το περίμενα πως και τι για να οργανώσω λιγάκι το σπιτάκι μου, να προχωρήσω κάποιες δουλίτσες και κυρίως... ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ γιατί ο λόφος που έχει μαζευτεί με απειλεί να του δώσω όνομα βουνού! :lol:

Πάω να ετοιμαστώ, να αλλάξω λίγο {ευτυχώς το σπιτάκι μου το χει μαζέψει ο αντρούλης μου που έφυγε στις 12 για δουλειά και ήρθα και το βρήκα μαζεμένο ;)} και να πάω να πάρω το φιογκάκι.

Το μεσημέρι είμαι όλη δική σας! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...